Alışverişi ve Eğlenceyi Symbol'de Doya Doya Yaşa

ETKİNLİKLER

ADAM OLACAK ÇOCUK

ADAM OLACAK ÇOCUK

25.06.2017
ŞEKER KAVANOZU YAPIMI ATÖLYESİ (RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL)

ŞEKER KAVANOZU YAPIMI ATÖLYESİ (RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL)

25.06.2017
TIRTIL YAPIM ATÖLYESİ

TIRTIL YAPIM ATÖLYESİ

24.06.2017
ZARINA GÜVENEN BABALAR

ZARINA GÜVENEN BABALAR

18.06.2017
KRAL TACI YAPIM ATÖLYESİ

KRAL TACI YAPIM ATÖLYESİ

18.06.2017
ÇİÇEK EKİMİ ATÖLYESİ

ÇİÇEK EKİMİ ATÖLYESİ

17.06.2017
KARNE GÜNÜ ETKİNLİĞİ

KARNE GÜNÜ ETKİNLİĞİ

09.06.2017 & 10.06.2017 & 11.06.2017
AFRİKAN MASKE YAPIM ATÖLYESİ

AFRİKAN MASKE YAPIM ATÖLYESİ

11.06.2017
EL KREMİ YAPIMI ATÖLYESİ

EL KREMİ YAPIMI ATÖLYESİ

10.06.2017
NEY & TAMBUR DİNLETİSİ

NEY & TAMBUR DİNLETİSİ

RAMAZAN AYI BOYUNCA HAFTA SONLARI
TERAS OYUN ALANI ETKİNLİKLERİ

TERAS OYUN ALANI ETKİNLİKLERİ

YAZ BOYUNCA
KİTAP AYRACI YAPIM ATÖLYESİ

KİTAP AYRACI YAPIM ATÖLYESİ

03.06.2017
MINION YAPIM ATÖLYESİ

MINION YAPIM ATÖLYESİ

04.06.2017
RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

TÜM RAMAZAN BOYUNCA
KUMBARA YAPIM ATÖLYESİ

KUMBARA YAPIM ATÖLYESİ

28.05.2017
DEFTER KAPAĞI TASARIM ATÖLYESİ

DEFTER KAPAĞI TASARIM ATÖLYESİ

27.05.2017
GÜZEL SANATLAR LİSESİ ORKESTRA KONSER ETKİNLİĞİ

GÜZEL SANATLAR LİSESİ ORKESTRA KONSER ETKİNLİĞİ

21.05.2017
ÇİM ADAM YAPIM ATÖLYESİ

ÇİM ADAM YAPIM ATÖLYESİ

21.05.2017
KAYP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

KAYP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

20.05 & 21.05.2017
EMOJİ SURATLAR

EMOJİ SURATLAR

20.05.2017
19 MAYIS BANDO ETKİNLİĞİ

19 MAYIS BANDO ETKİNLİĞİ

19.05.2017
MARY JANE GENÇLİK KONSERİ

MARY JANE GENÇLİK KONSERİ

20.05.2017
19 MAYIS DECATHLON ETKİNLİĞİ

19 MAYIS DECATHLON ETKİNLİĞİ

19.05.2017
HİNT KINASI ETKİNLİĞİ

HİNT KINASI ETKİNLİĞİ

14.05.2017 Saat: 15:00-19:00
MELİNA'S MOM MERVE ÖZTÜRK İLE SÖYLEŞİ

MELİNA'S MOM MERVE ÖZTÜRK İLE SÖYLEŞİ

14.05.2017
KAYIP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

KAYIP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

13.05.2017 - 14.05.2017 Saat: 13:00 - 18:00
ANNELER GÜNÜ ÖZEL HEDİYE ANAHTARLIK DAĞITIM ETKİNLİĞİ

ANNELER GÜNÜ ÖZEL HEDİYE ANAHTARLIK DAĞITIM ETKİNLİĞİ

14.05.2017
DİŞ MACUNU YAPIM ATÖLYESİ

DİŞ MACUNU YAPIM ATÖLYESİ

13.05.2017 Saat: 15:00 - 18:00
MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ  KANEPE YAPIM ETKİNLİĞİ

MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ KANEPE YAPIM ETKİNLİĞİ

14.05.2017 Saat: 15:00 - 18:00
KAR KÜRESİ YAPIM ATÖLYESİ

KAR KÜRESİ YAPIM ATÖLYESİ

07.05.2017
BEZ OYUNCAK YAPIM ATÖLYESİ

BEZ OYUNCAK YAPIM ATÖLYESİ

06.05.2017
ÇOCUK ŞENLİĞİ

ÇOCUK ŞENLİĞİ

29.04.2017
MODA TASARIM ATÖLYESİ

MODA TASARIM ATÖLYESİ

29-30 NİSAN
DÜNYA ÇOCUKLARI DANS GÖSTERİSİ

DÜNYA ÇOCUKLARI DANS GÖSTERİSİ

20.04.2017 Saat: 17:00-18:30
TAHTABACAK

TAHTABACAK

22-23-24 NİSAN
ŞİŞME OYUN PARKI

ŞİŞME OYUN PARKI

22-23-24 NİSAN
PANDOMİM

PANDOMİM

22-23-24 NİSAN
PAMUK ŞEKER - POP CORN İKRAMI

PAMUK ŞEKER - POP CORN İKRAMI

22-23-24 NİSAN
JONGLÖR

JONGLÖR

22-23-24 NİSAN
23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ

23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ

22-23-24 NİSAN
23 NİSAN TEMALI ATÖLYE

23 NİSAN TEMALI ATÖLYE

15.04.2017
KUM BOYAMA ATÖLYESİ

KUM BOYAMA ATÖLYESİ

16.04.2017
KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

NİSAN AYI BOYUNCA HER HAFTA SONU 13:00-17:00 & 14:00-18:00
PLANETARYUM

PLANETARYUM

10.04.2017 & 11.04.2017
PLANETARYUM

PLANETARYUM

08.04.2017 & 09.04.2017
MİNİK AŞÇILAR KURABİYE YAPIMI ATÖLYESİ

MİNİK AŞÇILAR KURABİYE YAPIMI ATÖLYESİ

09.04.2017
BAHAR TEMALI ATÖLYE

BAHAR TEMALI ATÖLYE

08.04.2017
KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

NİSAN AYI BOYUNCA HER HAFTA SONU 13:00-17:00 & 14:00-18:00
KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

NİSAN AYI BOYUNCA HER HAFTA SONU 13:00-17:00 & 14:00-18:00
MASAL ATÖLYESİ

MASAL ATÖLYESİ

02.04.2017
BAHAR TEMALI ATÖLYE

BAHAR TEMALI ATÖLYE

01.04.2017
DIGIDIK AT YAPIYORUM ATÖLYESİ

DIGIDIK AT YAPIYORUM ATÖLYESİ

25.03.2017
SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

25.03.2017 - 26.03.2017 Saat: 13:00-14:00 ve 17:00-18:00
MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ WAFFLE YAPIMI

MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ WAFFLE YAPIMI

25.03.2017
MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ KURABİYE YAPIMI

MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ KURABİYE YAPIMI

26.03.2017
BANDO-JİMNASTİK-PİYANO VE ORKESTRA ETKİNLİĞİ

BANDO-JİMNASTİK-PİYANO VE ORKESTRA ETKİNLİĞİ

25.03.2017
KENDİ TİŞÖRTÜNÜ TASARLA TİŞÖRT TASARIM ATÖLYESİ

KENDİ TİŞÖRTÜNÜ TASARLA TİŞÖRT TASARIM ATÖLYESİ

27.03.2017
ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA TEMALI ATÖLYE

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA TEMALI ATÖLYE

18.03.2017 - 19.03.2017
SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

18.03.2017 - 19.03.2017 Saat: 13:00-14:00 ve 17:00-18:00
SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

11.03.2017 / 12.03.2017 Saat: 13:00-14:00 ve 17:00-18:00
BALON KATLAMA SANATI ATÖLYESİ

BALON KATLAMA SANATI ATÖLYESİ

12.03.2017
PAMUK ŞEKERİ YAPIM ATÖLYESİ

PAMUK ŞEKERİ YAPIM ATÖLYESİ

11.03.2017
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Müzik Dinletisi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Müzik Dinletisi

08.03.2017 Saat: 17:00-19:00
Kadınlar Korosu

Kadınlar Korosu

05.03.2017 Saat: 18:00
Ergenlikten Menopoza Kadın Sağlığı

Ergenlikten Menopoza Kadın Sağlığı

04.03.2017 Saat: 15:00
Kadınlar Baş Tacımız Taç Yapım Atölyesi

Kadınlar Baş Tacımız Taç Yapım Atölyesi

05.03.2017
Pufidik Atkı Atölyesi

Pufidik Atkı Atölyesi

04.03.2017
Sindirella'nın Sihirli Dünyası

Sindirella'nın Sihirli Dünyası

Mart Ayı Boyunca Her Cumartesi ve Pazar
Karlar Kraliçesi'nin Gizemli Hikayesi

Karlar Kraliçesi'nin Gizemli Hikayesi

Şubat Ayı Boyunca Her Cumartesi - Pazar
Peluş Kulaklık Süsleme Atölyesi

Peluş Kulaklık Süsleme Atölyesi

26.02.2017
Sanat Atölyesi

Sanat Atölyesi

25.02.2017
Trio Müzik Dinletisi

Trio Müzik Dinletisi

25.02.2017 / 26.02.2017 Saat: 15.00 - 17.00
Sanat Atölyesi

Sanat Atölyesi

11.02.2017
Nuray Sayarı ile Astroloji Söyleşisi

Nuray Sayarı ile Astroloji Söyleşisi

11.02.2017 Saat: 15.00
Ahşap Anahtarlık Süsleme Atölyesi

Ahşap Anahtarlık Süsleme Atölyesi

12.02.2017
Ahşap Magnet Süsleme Atölyesi

Ahşap Magnet Süsleme Atölyesi

05.02.2017
Ahşap Davul Süsleme Atölyesi

Ahşap Davul Süsleme Atölyesi

04.02.2017
ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

28-29 OCAK
ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ KOCAELİ ÖZEL GÖSTERİMİ

ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ KOCAELİ ÖZEL GÖSTERİMİ

25.01.2017
ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

21-22 OCAK
SYMBOL KUKLA FESTİVALİ

SYMBOL KUKLA FESTİVALİ

23 OCAK - 3 ŞUBAT
SÜPER KALECİ

SÜPER KALECİ

SÖMESTR TATİLİ BOYUNCA
BUZ PİSTİ EĞLENCESİ

BUZ PİSTİ EĞLENCESİ

21 OCAK - 5 ŞUBAT
ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

OCAK AYI BOYUNCA HER CUMARTESİ & PAZAR
SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

30 ARALIK CUMA
SUAT ATEŞDAĞLI İLE YENİ YIL PARTİSİ

SUAT ATEŞDAĞLI İLE YENİ YIL PARTİSİ

30 ARALIK 2016 / 19:00-21:00
ÇOCUKLARLA YENİ YIL PARTİSİ

ÇOCUKLARLA YENİ YIL PARTİSİ

31 ARALIK 2016 - 01 OCAK 2017
SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

23 Aralık 2016
SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

16 ARALIK CUMA
D&R KORAY YERSÜREN İMZA GÜNÜ

D&R KORAY YERSÜREN İMZA GÜNÜ

10 ARALIK 2016 / 13:00
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

10-11 ARALIK 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

03-04 ARALIK 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
YASEMİN ÜSTAY TEKİN İLE SÖYLEŞİ

YASEMİN ÜSTAY TEKİN İLE SÖYLEŞİ

26 KASIM 2016 /15:00
ORFF (RİTM ATÖLYESİ) VE BOYAMA ETKİNLİĞİ

ORFF (RİTM ATÖLYESİ) VE BOYAMA ETKİNLİĞİ

26 KASIM 2016
ORİGAMİ VE MASKE ETKİNLİĞİ

ORİGAMİ VE MASKE ETKİNLİĞİ

27 KASIM 2016
BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

26 KASIM 2016 / 14:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

26-27 KASIM 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
DOĞANCAN ÖZADLI İLE SÖYLEŞİ

DOĞANCAN ÖZADLI İLE SÖYLEŞİ

20 KASIM 2016 PAZAR 15:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

19-20 KASIM / 13:00-14:00 / 17:00-18:00
RENKLİ TENGRAM ATÖLYESİ - AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

RENKLİ TENGRAM ATÖLYESİ - AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

5 KASIM CUMARTESİ 15:00-18:00 / 6 KASIM PAZAR 15:00-18:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

5-6 KASIM / 2 SEANS; 14:00-15:00 / 17:00-18:00
İNCİLA ÇALIŞKAN İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

İNCİLA ÇALIŞKAN İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

5 KASIM CUMARTESİ / 15:00
KEÇE ATÖLYESİ

KEÇE ATÖLYESİ

30 EKİM PAZAR
CUMHURİYET BAYRAMI TEMALI ATÖLYE ÇALIŞMASI

CUMHURİYET BAYRAMI TEMALI ATÖLYE ÇALIŞMASI

29 EKİM CUMARTESİ
AHŞAP ÇERÇEVE SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP ÇERÇEVE SÜSLEME ATÖLYESİ

29 EKİM CUMARTESİ / 15:00-18:00
BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI

BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

29 EKİM CUMARTESİ / 30 EKİM PAZAR
İNGİLİZCE MASAL ATÖLYESİ

İNGİLİZCE MASAL ATÖLYESİ

23 EKİM PAZAR
JAPON FENERİ ATÖLYESİ

JAPON FENERİ ATÖLYESİ

22 EKİM CUMARTESİ / 15:00-18:00
MÜGE ÇEVİK İLE SÖYLEŞİ

MÜGE ÇEVİK İLE SÖYLEŞİ

22 EKİM CUMARTESİ / 15:00
BULUT DUMAN KONSERİ

BULUT DUMAN KONSERİ

22 EKİM CUMARTESİ / 18:00
AHŞAP BALIK MAGNET ATÖLYESİ

AHŞAP BALIK MAGNET ATÖLYESİ

16 EKİM PAZAR / 15:00-18:00
ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

16 EKİM PAZAR
CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

16 EKİM PAZAR
ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

15 EKİM CUMARTESİ
CAM BOYAMA ATÖLYESİ

CAM BOYAMA ATÖLYESİ

15 EKİM CUMARTESİ
TÜLAY YANIKOĞLU YAZICI İLE HOBİ VE EĞİTİM SEMİNERİ

TÜLAY YANIKOĞLU YAZICI İLE HOBİ VE EĞİTİM SEMİNERİ

15 EKİM CUMARTESİ / 15:00
MASKEMİ YAPIYORUM ATÖLYESİ

MASKEMİ YAPIYORUM ATÖLYESİ

9 EKİM PAZAR
TAKI TASARIM ATÖLYESİ

TAKI TASARIM ATÖLYESİ

8 EKİM CUMARTESİ
CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

02 EKİM PAZAR
ALÇI SERAMİK BOYAMA

ALÇI SERAMİK BOYAMA

01 EKİM CUMARTESİ
AHŞAP 3D MAKET ATÖLYESİ

AHŞAP 3D MAKET ATÖLYESİ

25 EYLÜL PAZAR / 15:00-18:00
EBRU SANATI ATÖLYESİ

EBRU SANATI ATÖLYESİ

24 EYLÜL CUMARTESİ
AHŞAP LABİRENT ZEKA OYUNU ATÖLYESİ

AHŞAP LABİRENT ZEKA OYUNU ATÖLYESİ

18 EYLÜL PAZAR / 15:00-18:00
BADANA FIRÇALI ÇILGIN RESSAMLAR ATÖLYESİ

BADANA FIRÇALI ÇILGIN RESSAMLAR ATÖLYESİ

17 EYLÜL CUMARTESİ
KURBAN BAYRAMI ÇALIŞMA SAATLERİ

KURBAN BAYRAMI ÇALIŞMA SAATLERİ

SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

13 EYLÜL SALI - 15 EYLÜL PERŞEMBE
AHŞAP ANAHTARLIK SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP ANAHTARLIK SÜSLEME ATÖLYESİ

14 EYLÜL ÇARŞAMBA
BAYRAM ŞEKERİ ATÖLYESİ

BAYRAM ŞEKERİ ATÖLYESİ

13 EYLÜL SALI
SURVİVOR

SURVİVOR

10 - 11 EYLÜL 2016
EBRU ATÖLYESİ

EBRU ATÖLYESİ

11 EYLÜL PAZAR / 15:00-23:00
MUTLU ÇOCUKLAR, MUTLU BAYRAMLAR ATÖLYESİ

MUTLU ÇOCUKLAR, MUTLU BAYRAMLAR ATÖLYESİ

10 EYLÜL CUMARTESİ
ÇOCUKLARLA TOPLU DANS, MUMYA YARIŞMASI, SANDALYE KAPMA YARIŞMASI, ŞİŞMAN KRAL VE PRENSES YARIŞMASI

ÇOCUKLARLA TOPLU DANS, MUMYA YARIŞMASI, SANDALYE KAPMA YARIŞMASI, ŞİŞMAN KRAL VE PRENSES YARIŞMASI

14 EYLÜL ÇARŞAMBA
HAYALİNDEKİ PARKI KENDİN KUR AKTİVİTESİ

HAYALİNDEKİ PARKI KENDİN KUR AKTİVİTESİ

3-4 EYLÜL 2016
KUM BOYAMA ATÖLYESİ

KUM BOYAMA ATÖLYESİ

28 AĞUSTOS PAZAR / 15:00-18:00
AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

27 AĞUSTOS CUMARTESİ / 15:00-18:00
VENDETTA MASKE SÜSLEME ATÖLYESİ

VENDETTA MASKE SÜSLEME ATÖLYESİ

13 AĞUSTOS CUMARTESİ / 15:00-18:00
AHŞAP DAVUL ATÖLYESİ

AHŞAP DAVUL ATÖLYESİ

14 AĞUSTOS PAZAR / 15:00-18:00
SYMBOL'DEN HEDİYE ŞÖLENİ

SYMBOL'DEN HEDİYE ŞÖLENİ

20 TEMMUZ - 10 AĞUSTOS
HACİVAT KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

HACİVAT KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

6 TEMMUZ ÇARŞAMBA -7 TEMMUZ PERŞEMBE / 19:00
RAMAZAN SOKAĞI BAYRAMDA DA SİZLERİ BEKLİYOR

RAMAZAN SOKAĞI BAYRAMDA DA SİZLERİ BEKLİYOR

5-6-7 TEMMUZ
BAYRAMINIZ KUTLU, MUTLULUĞUNUZ DOLU DOLU OLSUN

BAYRAMINIZ KUTLU, MUTLULUĞUNUZ DOLU DOLU OLSUN

GİTAR&YAN FLÜT MÜZİK DİNLETİSİ

GİTAR&YAN FLÜT MÜZİK DİNLETİSİ

5-6-7 TEMMUZ /16:00 VE 17:00
AHŞAP YAPBOZ YAPIMI ATÖLYESİ - ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ

AHŞAP YAPBOZ YAPIMI ATÖLYESİ - ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ

25 HAZİRAN CUMARTESİ - 26 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
TOPAÇ BOYAMA ATÖLYESİ - DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

TOPAÇ BOYAMA ATÖLYESİ - DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

18 HAZİRAN CUMARTESİ - 19 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
BABALAR GÜNÜ BOWLİNG TURNUVASI

BABALAR GÜNÜ BOWLİNG TURNUVASI

19 HAZİRAN PAZAR
PASTEL BOYA ATÖLYESİ - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

PASTEL BOYA ATÖLYESİ - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

11 HAZİRAN CUMARTESİ -12 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ - SULU BOYA ATÖLYESİ

ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ - SULU BOYA ATÖLYESİ

4 HAZİRAN CUMARTESİ - 5 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
HAYVANLARI SEVİYORUM - BALONDAN YÜZLER YAPIMI ATÖLYESİ

HAYVANLARI SEVİYORUM - BALONDAN YÜZLER YAPIMI ATÖLYESİ

28 MAYIS CUMARTESİ - 29 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
BEZ ÇANTA YAPIMI ATÖLYESİ -KRAL VE KRALİÇE YAPIMI ATÖLYESİ

BEZ ÇANTA YAPIMI ATÖLYESİ -KRAL VE KRALİÇE YAPIMI ATÖLYESİ

21 MAYIS CUMARTESİ - 22 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
MAGNET YAPIMI ATÖLYESİ - AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

MAGNET YAPIMI ATÖLYESİ - AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

14 MAYIS CUMARTESİ - 15 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
ÇANAKKALE ZAFERİ MÜZE SERGİSİ

ÇANAKKALE ZAFERİ MÜZE SERGİSİ

13-29 MAYIS
TAKI YAPIMI ATÖLYESİ - YELPAZE YAPIMI ATÖLYESİ

TAKI YAPIMI ATÖLYESİ - YELPAZE YAPIMI ATÖLYESİ

7 MAYIS CUMARTESİ - 8 MAYIS PAZAR 15:00 - 18:00
ÖDÜLLÜ FACEBOOK FOTOĞRAF YARIŞMASI

ÖDÜLLÜ FACEBOOK FOTOĞRAF YARIŞMASI

4 NİSAN - 15 MAYIS
JAPON FENERİ YAPIMI

JAPON FENERİ YAPIMI

30 Nisan Cumartesi 15:00-18.00
JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

30 NİSAN CUMARTESİ - 1 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
DOMİNO OYUNU

DOMİNO OYUNU

24 Nisan Pazar 15:00-18:00
ŞAPKA YAPIMI

ŞAPKA YAPIMI

23 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
AHŞAP DÜDÜK YAPIMI

AHŞAP DÜDÜK YAPIMI

17 Nisan Pazar 15:00-18:00
AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

16 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
VENEDİK MASKESİ YAPIMI

VENEDİK MASKESİ YAPIMI

10 Nisan Pazar 15:00-18:00
ALİ ALTAY

ALİ ALTAY

9 Nisan Cumartesi 16:00
DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

9 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
TOPAÇ YAPIMI

TOPAÇ YAPIMI

3 Nisan Pazar 15:00-18:00
KALEM SÜSLEME

KALEM SÜSLEME

2 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

20-31 MART 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

27 Mart 2016 Pazar 14:30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

27 MART PAZAR 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

26 Mart Cumartesi 15.00-18.00
PİNHANİ MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

PİNHANİ MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

26 Mart Cumartesi 16.00
KARLAR KRALİÇESİ SYMBOL'DE

KARLAR KRALİÇESİ SYMBOL'DE

20 Mart Pazar 14.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

20 Mart Pazar 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

19 Mart Cumartesi 15.00-18.00
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SYMBOL'DE KUTLANIYOR

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SYMBOL'DE KUTLANIYOR

18 Mart Cuma 19.00
ÖMÜR GEDİK MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

ÖMÜR GEDİK MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

13 Mart Pazar 16.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Mart Programı

13 Mart Pazar 15.00 - 18.00
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ SYMBOL'DE

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ SYMBOL'DE

13 Mart Pazar 14.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 12 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 12 Mart Programı

12 Mart Cumartesi 15.00 - 18.00
AYŞE KULİN İMZA GÜNÜ

AYŞE KULİN İMZA GÜNÜ

12 Mart Cumartesi 15.00
KADINLAR GÜNÜ ZUMBA ETKİNLİĞİ

KADINLAR GÜNÜ ZUMBA ETKİNLİĞİ

8 Mart Salı 16.00'da
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

8 Mart Salı
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6 Mart Programı

6 Mart Cumartesi 15.00-18.00
DENİZ KIZI SYMBOL'DE

DENİZ KIZI SYMBOL'DE

6 Mart Pazar 14.30
İlyas Yalçıntaş Mini Konser & İmza Günü

İlyas Yalçıntaş Mini Konser & İmza Günü

5 Mart Cumartesi 16.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 5 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 5 Mart Programı

5 Mart Cumartesi 15.00 - 18.00
Gökçe Mini Konser & İmza Günü

Gökçe Mini Konser & İmza Günü

28 Şubat Pazar 16.00
ÖZGE UZUN İMZA GÜNÜ

ÖZGE UZUN İMZA GÜNÜ

27 Şubat Cumartesi 15.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 28 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 28 Şubat Programı

28 Şubat Pazar 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 27 Şubat Program

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 27 Şubat Program

27 Şubat Cumartesi 15.00
MUHAMMET ŞENGÖZ İMZA GÜNÜ

MUHAMMET ŞENGÖZ İMZA GÜNÜ

21 Şubat Pazar 16.00 - 20.00
MASAL DİYARI TİYATRO OYUNU

MASAL DİYARI TİYATRO OYUNU

21 Şubat Pazar 14.30 - 16.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 20 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 20 Şubat Programı

20 Şubat Cumartesi 15.00
SYMBOL'DE AŞK BOL

SYMBOL'DE AŞK BOL

14 Şubat Pazar
SYMBOL'DE AŞK BOL

SYMBOL'DE AŞK BOL

14 Şubat Pazar 14.00 - 16.00
TÜRKAN ŞORAY SYMBOL'DE

TÜRKAN ŞORAY SYMBOL'DE

14 Şubat Pazar 17:00
DOĞANCAN ÖZADLI SÖYLEŞİSİ

DOĞANCAN ÖZADLI SÖYLEŞİSİ

14 Şubat Pazar 15:00
SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

14 Şubat Pazar 19:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 14 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 14 Şubat Programı

14 Şubat Pazar 15.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Şubat Programı

13 Şubat Cumartesi - 15:00
Gökhan Keser Mini Konser & İmza Günü

Gökhan Keser Mini Konser & İmza Günü

13 Şubat Cumartesi - 16:00
SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

7 Şubat Pazar 17:00 ve 19:00
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 7 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 7 Şubat Programı

7 Şubat Pazar
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 6 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 6 Şubat Programı

6 Şubat Cumartesi
Çocuklarda Sık Görülen Hastalıklar

Çocuklarda Sık Görülen Hastalıklar

6 Şubat Cumartesi
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 5 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 5 Şubat Programı

5 Şubat Cuma
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 4 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 4 Şubat Programı

4 Şubat Perşembe
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6-7 Şubat programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6-7 Şubat programı

6-7 Şubat 2016
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 3 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 3 Şubat Programı

3 Şubat Çarşamba
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 2 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 2 Şubat Programı

2 Şubat Salı
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 1 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 1 Şubat Programı

1 Şubat Pazartesi
Creative Mind Preschool Etkinlikleri

Creative Mind Preschool Etkinlikleri

1-5 Şubat 2016
Mucit Amca Symbol'de

Mucit Amca Symbol'de

1-7 Şubat 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Okuma Etkinliği

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Okuma Etkinliği

31 Ocak Pazar 16:00 ve 17:30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 31 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 31 Ocak Programı

31 Ocak Pazar 15:00-18:00
Cem Belevi Mini Konser & İmza Günü

Cem Belevi Mini Konser & İmza Günü

30 Ocak 2016 Cumartesi
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 30 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 30 Ocak Programı

30 Ocak Cumartesi 15:00-18:00
Dedemin Fişi Film Galası

Dedemin Fişi Film Galası

27 Ocak 2016
Candy Crush Dünyası

Candy Crush Dünyası

23-31 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 23 - 31 Ocak Etkinlik Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 23 - 31 Ocak Etkinlik Programı

23 - 31 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 17 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 17 Ocak Programı

17 Ocak Pazar 15:00-18:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 16 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 16 Ocak Programı

16 Ocak Cumartesi 15:00-18:00
Bora DURAN - Mini Konser İmza Günü

Bora DURAN - Mini Konser İmza Günü

16 Ocak Cumartesi 16:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

29 Aralık Pazar 2015
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 10 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 10 Ocak Programı

10 Ocak 2016
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

10 Ocak Pazar 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 Ocak Programı

9 Ocak Cumartesi 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 - 17 Ocak Etkinlik Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 - 17 Ocak Etkinlik Programı

09 - 17 Ocak 2016
JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

30 NİSAN CUMARTESİ - 1 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
 SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 03 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 03 Ocak Programı

03 Ocak 2016
Don Kişot

Don Kişot

03 Ocak Pazar 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 02 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 02 Ocak Programı

02 Ocak 2016
ALTIN ÇOCUKLAR SATRANÇ TURNUVASI

ALTIN ÇOCUKLAR SATRANÇ TURNUVASI

19- 20 Aralık 2014
Kadınlar Kulübü Ayşe ARMAN Symbol' de

Kadınlar Kulübü Ayşe ARMAN Symbol' de

19 Aralık Cumartesi
Eğlenceli ZUMBA etkinliğimizde spor ile dans bir arada

Eğlenceli ZUMBA etkinliğimizde spor ile dans bir arada

13 Aralık Pazar 15:00 - 18:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Kış aylarında çocuklarda ortaya çıkan KBB hastalıkları ve tedavi yöntemleri

KADINLAR KÜLÜBÜ Kış aylarında çocuklarda ortaya çıkan KBB hastalıkları ve tedavi yöntemleri

12 Aralık Cumartesi 14:00
Buray Mini Konser -  İmza Günü

Buray Mini Konser - İmza Günü

6 Aralık Pazar 16:00-17:30
Hansel ve Gretel' in Gerçek Hikayesi

Hansel ve Gretel' in Gerçek Hikayesi

5 Aralık Cumartesi
KADINLAR KÜLÜBÜ Kış Mevsimi salık geçirmenin yolları

KADINLAR KÜLÜBÜ Kış Mevsimi salık geçirmenin yolları

5 Aralık Cumartesi 14:00
RİTİM ATÖLYESİ

RİTİM ATÖLYESİ

28 Kasım 14:00 - 17:00
Hande KAZANOVA ile 2016 burç yorumları

Hande KAZANOVA ile 2016 burç yorumları

28 Kasım 15:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Estetik hakkında doğru bilinen yanlışlar

KADINLAR KÜLÜBÜ Estetik hakkında doğru bilinen yanlışlar

21 Kasım 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

21 -22 Kasım 13:00 - 14:00 - 17:00 - 18:00
D&R KOCAELİ SYMBOL YAŞAM MERKEZİ

D&R KOCAELİ SYMBOL YAŞAM MERKEZİ

20 KASIM CUMA Saat:15:00
SYMBOL Bowling Turnuvası

SYMBOL Bowling Turnuvası

16 Kasım 2015 Saat 18:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

15 Kasım Pazar
KURABİYE SÜSLEME ETKİNLİĞİ

KURABİYE SÜSLEME ETKİNLİĞİ

14 Kasım
10 Kasım Atatürk' ü Anma Programı

10 Kasım Atatürk' ü Anma Programı

10 Kasım 16:00 - 18:00 - 20:00
Bremen Mızıkaçıları

Bremen Mızıkaçıları

7 - 8 Kasım Saat 18:00 - 20:00
Neslihan Yavuzcan ile spor zamanı

Neslihan Yavuzcan ile spor zamanı

3 Ekim 15:00
YAZI ATÖLYESİ

YAZI ATÖLYESİ

31 Ekim - 1 Kasım
KADINLAR KÜLÜBÜ Gebe kalmaya hazır mısınız?

KADINLAR KÜLÜBÜ Gebe kalmaya hazır mısınız?

31 Ekim 14:00
SÜPER ÇOCUK SHOW MASKOT ROCK - KUKLA DANS - MİNİ DİSKO

SÜPER ÇOCUK SHOW MASKOT ROCK - KUKLA DANS - MİNİ DİSKO

31 Ekim - 1 Kasım 14:00 - 18:00
YANKI DANS - ZEYBEK

YANKI DANS - ZEYBEK

29 Ekim Perşembe 14:00 - 16:00- 18:00
MARSUPİLAMİ

MARSUPİLAMİ

29 - 30 Ekim 2015
KADINLAR KÜLÜBÜ Normal Doğum Coşkusu Yaşayın!

KADINLAR KÜLÜBÜ Normal Doğum Coşkusu Yaşayın!

24 Ekim 14:00
Atiye Mini Konser - İmza Günü

Atiye Mini Konser - İmza Günü

18 Ekim Pazar 16:00 - 17:00
Keçe Atölyesi

Keçe Atölyesi

10 Ekim 2015
Aylin KABASAKAL ile annelik ve oyunculuk

Aylin KABASAKAL ile annelik ve oyunculuk

10 Ekim 15:00
Karikatür Atölyesi

Karikatür Atölyesi

7 Ekim 15:00 - 18:00
KORSANLAR ATÖLYESİ

KORSANLAR ATÖLYESİ

26 - 27 Eylül 2015
İpek Tanrıyar ile moda, stil ve güzellik

İpek Tanrıyar ile moda, stil ve güzellik

19 Eylül 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

19 - 20 Eylül 13:00 - 14:00 - 17:00 - 18:00
Denizciler Atölyesi

Denizciler Atölyesi

12 - 13 Eylül 14:00-18:00
Ece VAHAPOĞLU ile AVM' de spor ve yürüyüş

Ece VAHAPOĞLU ile AVM' de spor ve yürüyüş

12 Eylül 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

5 - 6 Eylül
Akıl Oyunları

Akıl Oyunları

30 Ağustos 2015 Pazar 13:00 - 18:00
Eski Mısır

Eski Mısır

29 - 30 Ağustos
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

22 -23 Ağustos 14:00 16:00
ROSIE' nin Dünyası

ROSIE' nin Dünyası

15 -16 Ağustos
Hayvanlar Alemi Macera Ormanı

Hayvanlar Alemi Macera Ormanı

8 - 9 Ağustos 2015
Can

Can

1 - 2 Ağustos Cumartesi
BURADA EĞLENCE BOL

BURADA EĞLENCE BOL

6 - 12 Temmuz 2015
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Ebru Atölyesi

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Ebru Atölyesi

4 - 5 Temmuz
KÖSTEBEKGİLLER

KÖSTEBEKGİLLER

27 - 28 Haziran 2015

SİNEMA

BÜYÜ

BÜYÜ

On üç yıl sonra gelen devam filmi Büyü 2'nin oyuncu kadrosunda Gizem Salkım, Özgül Kavruk, İlayna Kıyak, Can Arpac ...

TATLI ŞEYLER

TATLI ŞEYLER

Kadrinin Götürdüğü Yere Git filminin iki sevimli karakteri Arçil Naz ve Şota Su, bu sefer de Tatlı Şeyler filminde ...

KARA GÜN

KARA GÜN

Peter Berg'in yönetmenliğini yaptığı Patriots Day, 2013 yılı Boston maratonu sırasında gerçekleştirilen bombalı sa ...

TAVŞAN OKULU

TAVŞAN OKULU

Yaramaz tavşan Max, macera dolu tatilini öğrencilieri sihirli tavşanlar olan bir okulda geçirir. Okulun etrafı sin ...

TRANSFORMERS

TRANSFORMERS

Michael Bay'in Transformers serisinde son kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu Transformers 5: Son Şövalye, kahraman ...

ARABALAR

ARABALAR

Tecrübeli yarışçı Şimşek McQueen, elde ettiği bütün başarılara rağmen artık yeni nesil yüksek teknoloji ürünü arab ...

DECCAL

DECCAL

İlk filmin baş karakteri Duygu, 6 Haziran 2016'da bebeğini dünyaya getirmesinin ardından kendini öldürmüş, bebeği ...

MUMYA

MUMYA

2000 yıl kadar önce Mısır kraliçesi olmak üzereyken yaptığı yanlış bir tercih nedeniyle hakettiği tahtı alamadan m ...

KAPTAN DÜŞÜK DON

KAPTAN DÜŞÜK DON

David Soren'in yönetmenliğini üstlendiği Kaptan Düşükdon, hayal gücü yüksek George ve Harold'ın, okul müdürünü hip ...

WONDER WOMAN

WONDER WOMAN

Patty Jenkins'in yönettiği, başrolünde Gal Gadot'un yer aldığı Wonder Woman, yenilmez bir savaşçı olan Amazon pren ...

KARAYİP KORSANLARI

KARAYİP KORSANLARI

Kaptan Jack Sparrow'a yeniden hayat veren Johnny Depp'e, Javier Bardem, Orlando Bloom, Kaya Scodelario, Brenton Th ...

D-100 Karayolu, Yahya Kaptan Karşısı, Başiskele – KOCAELİ | 444 1 262
ADAM OLACAK ÇOCUK

ADAM OLACAK ÇOCUK

Tarih

  • 25.06.2017
ŞEKER KAVANOZU YAPIMI ATÖLYESİ (RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL)

ŞEKER KAVANOZU YAPIMI ATÖLYESİ (RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL)

Tarih

  • 25.06.2017
TIRTIL YAPIM ATÖLYESİ

TIRTIL YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 24.06.2017
ZARINA GÜVENEN BABALAR

ZARINA GÜVENEN BABALAR

Tarih

  • 18.06.2017
KRAL TACI YAPIM ATÖLYESİ

KRAL TACI YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 18.06.2017
ÇİÇEK EKİMİ ATÖLYESİ

ÇİÇEK EKİMİ ATÖLYESİ

Tarih

  • 17.06.2017
KARNE GÜNÜ ETKİNLİĞİ

KARNE GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 09.06.2017 & 10.06.2017 & 11.06.2017
AFRİKAN MASKE YAPIM ATÖLYESİ

AFRİKAN MASKE YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 11.06.2017
EL KREMİ YAPIMI ATÖLYESİ

EL KREMİ YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 10.06.2017
NEY & TAMBUR DİNLETİSİ

NEY & TAMBUR DİNLETİSİ

Tarih

  • RAMAZAN AYI BOYUNCA HAFTA SONLARI
TERAS OYUN ALANI ETKİNLİKLERİ

TERAS OYUN ALANI ETKİNLİKLERİ

Tarih

  • YAZ BOYUNCA
KİTAP AYRACI YAPIM ATÖLYESİ

KİTAP AYRACI YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 03.06.2017
MINION YAPIM ATÖLYESİ

MINION YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 04.06.2017
RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

Tarih

  • TÜM RAMAZAN BOYUNCA
KUMBARA YAPIM ATÖLYESİ

KUMBARA YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 28.05.2017
DEFTER KAPAĞI TASARIM ATÖLYESİ

DEFTER KAPAĞI TASARIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 27.05.2017
GÜZEL SANATLAR LİSESİ ORKESTRA KONSER ETKİNLİĞİ

GÜZEL SANATLAR LİSESİ ORKESTRA KONSER ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 21.05.2017
ÇİM ADAM YAPIM ATÖLYESİ

ÇİM ADAM YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 21.05.2017
KAYP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

KAYP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 20.05 & 21.05.2017
EMOJİ SURATLAR

EMOJİ SURATLAR

Tarih

  • 20.05.2017
19 MAYIS BANDO ETKİNLİĞİ

19 MAYIS BANDO ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 19.05.2017
MARY JANE GENÇLİK KONSERİ

MARY JANE GENÇLİK KONSERİ

Tarih

  • 20.05.2017
19 MAYIS DECATHLON ETKİNLİĞİ

19 MAYIS DECATHLON ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 19.05.2017
HİNT KINASI ETKİNLİĞİ

HİNT KINASI ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 14.05.2017 Saat: 15:00-19:00
MELİNA'S MOM MERVE ÖZTÜRK İLE SÖYLEŞİ

MELİNA'S MOM MERVE ÖZTÜRK İLE SÖYLEŞİ

Tarih

  • 14.05.2017
KAYIP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

KAYIP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 13.05.2017 - 14.05.2017 Saat: 13:00 - 18:00
ANNELER GÜNÜ ÖZEL HEDİYE ANAHTARLIK DAĞITIM ETKİNLİĞİ

ANNELER GÜNÜ ÖZEL HEDİYE ANAHTARLIK DAĞITIM ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 14.05.2017
DİŞ MACUNU YAPIM ATÖLYESİ

DİŞ MACUNU YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 13.05.2017 Saat: 15:00 - 18:00
MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ  KANEPE YAPIM ETKİNLİĞİ

MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ KANEPE YAPIM ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 14.05.2017 Saat: 15:00 - 18:00
KAR KÜRESİ YAPIM ATÖLYESİ

KAR KÜRESİ YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 07.05.2017
BEZ OYUNCAK YAPIM ATÖLYESİ

BEZ OYUNCAK YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 06.05.2017
ÇOCUK ŞENLİĞİ

ÇOCUK ŞENLİĞİ

Tarih

  • 29.04.2017
MODA TASARIM ATÖLYESİ

MODA TASARIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 29-30 NİSAN
DÜNYA ÇOCUKLARI DANS GÖSTERİSİ

DÜNYA ÇOCUKLARI DANS GÖSTERİSİ

Tarih

  • 20.04.2017 Saat: 17:00-18:30
TAHTABACAK

TAHTABACAK

Tarih

  • 22-23-24 NİSAN
ŞİŞME OYUN PARKI

ŞİŞME OYUN PARKI

Tarih

  • 22-23-24 NİSAN
PANDOMİM

PANDOMİM

Tarih

  • 22-23-24 NİSAN
PAMUK ŞEKER - POP CORN İKRAMI

PAMUK ŞEKER - POP CORN İKRAMI

Tarih

  • 22-23-24 NİSAN
JONGLÖR

JONGLÖR

Tarih

  • 22-23-24 NİSAN
23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ

23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ

Tarih

  • 22-23-24 NİSAN
23 NİSAN TEMALI ATÖLYE

23 NİSAN TEMALI ATÖLYE

Tarih

  • 15.04.2017
KUM BOYAMA ATÖLYESİ

KUM BOYAMA ATÖLYESİ

Tarih

  • 16.04.2017
KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

Tarih

  • NİSAN AYI BOYUNCA HER HAFTA SONU 13:00-17:00 & 14:00-18:00
PLANETARYUM

PLANETARYUM

Tarih

  • 10.04.2017 & 11.04.2017
PLANETARYUM

PLANETARYUM

Tarih

  • 08.04.2017 & 09.04.2017
MİNİK AŞÇILAR KURABİYE YAPIMI ATÖLYESİ

MİNİK AŞÇILAR KURABİYE YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 09.04.2017
BAHAR TEMALI ATÖLYE

BAHAR TEMALI ATÖLYE

Tarih

  • 08.04.2017
KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

Tarih

  • NİSAN AYI BOYUNCA HER HAFTA SONU 13:00-17:00 & 14:00-18:00
KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

Tarih

  • NİSAN AYI BOYUNCA HER HAFTA SONU 13:00-17:00 & 14:00-18:00
MASAL ATÖLYESİ

MASAL ATÖLYESİ

Tarih

  • 02.04.2017
BAHAR TEMALI ATÖLYE

BAHAR TEMALI ATÖLYE

Tarih

  • 01.04.2017
DIGIDIK AT YAPIYORUM ATÖLYESİ

DIGIDIK AT YAPIYORUM ATÖLYESİ

Tarih

  • 25.03.2017
SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

Tarih

  • 25.03.2017 - 26.03.2017 Saat: 13:00-14:00 ve 17:00-18:00
MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ WAFFLE YAPIMI

MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ WAFFLE YAPIMI

Tarih

  • 25.03.2017
MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ KURABİYE YAPIMI

MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ KURABİYE YAPIMI

Tarih

  • 26.03.2017
BANDO-JİMNASTİK-PİYANO VE ORKESTRA ETKİNLİĞİ

BANDO-JİMNASTİK-PİYANO VE ORKESTRA ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 25.03.2017
KENDİ TİŞÖRTÜNÜ TASARLA TİŞÖRT TASARIM ATÖLYESİ

KENDİ TİŞÖRTÜNÜ TASARLA TİŞÖRT TASARIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 27.03.2017
ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA TEMALI ATÖLYE

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA TEMALI ATÖLYE

Tarih

  • 18.03.2017 - 19.03.2017
SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

Tarih

  • 18.03.2017 - 19.03.2017 Saat: 13:00-14:00 ve 17:00-18:00
SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

Tarih

  • 11.03.2017 / 12.03.2017 Saat: 13:00-14:00 ve 17:00-18:00
BALON KATLAMA SANATI ATÖLYESİ

BALON KATLAMA SANATI ATÖLYESİ

Tarih

  • 12.03.2017
PAMUK ŞEKERİ YAPIM ATÖLYESİ

PAMUK ŞEKERİ YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 11.03.2017
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Müzik Dinletisi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Müzik Dinletisi

Tarih

  • 08.03.2017 Saat: 17:00-19:00
Kadınlar Korosu

Kadınlar Korosu

Tarih

  • 05.03.2017 Saat: 18:00
Ergenlikten Menopoza Kadın Sağlığı

Ergenlikten Menopoza Kadın Sağlığı

Tarih

  • 04.03.2017 Saat: 15:00
Kadınlar Baş Tacımız Taç Yapım Atölyesi

Kadınlar Baş Tacımız Taç Yapım Atölyesi

Tarih

  • 05.03.2017
Pufidik Atkı Atölyesi

Pufidik Atkı Atölyesi

Tarih

  • 04.03.2017
Sindirella'nın Sihirli Dünyası

Sindirella'nın Sihirli Dünyası

Tarih

  • Mart Ayı Boyunca Her Cumartesi ve Pazar
Karlar Kraliçesi'nin Gizemli Hikayesi

Karlar Kraliçesi'nin Gizemli Hikayesi

Tarih

  • Şubat Ayı Boyunca Her Cumartesi - Pazar
Peluş Kulaklık Süsleme Atölyesi

Peluş Kulaklık Süsleme Atölyesi

Tarih

  • 26.02.2017
Sanat Atölyesi

Sanat Atölyesi

Tarih

  • 25.02.2017
Trio Müzik Dinletisi

Trio Müzik Dinletisi

Tarih

  • 25.02.2017 / 26.02.2017 Saat: 15.00 - 17.00
Sanat Atölyesi

Sanat Atölyesi

Tarih

  • 11.02.2017
Nuray Sayarı ile Astroloji Söyleşisi

Nuray Sayarı ile Astroloji Söyleşisi

Tarih

  • 11.02.2017 Saat: 15.00
Ahşap Anahtarlık Süsleme Atölyesi

Ahşap Anahtarlık Süsleme Atölyesi

Tarih

  • 12.02.2017
Ahşap Magnet Süsleme Atölyesi

Ahşap Magnet Süsleme Atölyesi

Tarih

  • 05.02.2017
Ahşap Davul Süsleme Atölyesi

Ahşap Davul Süsleme Atölyesi

Tarih

  • 04.02.2017
ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

Tarih

  • 28-29 OCAK
ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ KOCAELİ ÖZEL GÖSTERİMİ

ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ KOCAELİ ÖZEL GÖSTERİMİ

Tarih

  • 25.01.2017
ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

Tarih

  • 21-22 OCAK
SYMBOL KUKLA FESTİVALİ

SYMBOL KUKLA FESTİVALİ

Tarih

  • 23 OCAK - 3 ŞUBAT
SÜPER KALECİ

SÜPER KALECİ

Tarih

  • SÖMESTR TATİLİ BOYUNCA
BUZ PİSTİ EĞLENCESİ

BUZ PİSTİ EĞLENCESİ

Tarih

  • 21 OCAK - 5 ŞUBAT
ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

Tarih

  • OCAK AYI BOYUNCA HER CUMARTESİ & PAZAR
SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

Tarih

  • 30 ARALIK CUMA
SUAT ATEŞDAĞLI İLE YENİ YIL PARTİSİ

SUAT ATEŞDAĞLI İLE YENİ YIL PARTİSİ

Tarih

  • 30 ARALIK 2016 / 19:00-21:00
ÇOCUKLARLA YENİ YIL PARTİSİ

ÇOCUKLARLA YENİ YIL PARTİSİ

Tarih

  • 31 ARALIK 2016 - 01 OCAK 2017
SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

Tarih

  • 23 Aralık 2016
SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

Tarih

  • 16 ARALIK CUMA
D&R KORAY YERSÜREN İMZA GÜNÜ

D&R KORAY YERSÜREN İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 10 ARALIK 2016 / 13:00
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

Tarih

  • 10-11 ARALIK 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

Tarih

  • 03-04 ARALIK 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
YASEMİN ÜSTAY TEKİN İLE SÖYLEŞİ

YASEMİN ÜSTAY TEKİN İLE SÖYLEŞİ

Tarih

  • 26 KASIM 2016 /15:00
ORFF (RİTM ATÖLYESİ) VE BOYAMA ETKİNLİĞİ

ORFF (RİTM ATÖLYESİ) VE BOYAMA ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 26 KASIM 2016
ORİGAMİ VE MASKE ETKİNLİĞİ

ORİGAMİ VE MASKE ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 27 KASIM 2016
BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

Tarih

  • 26 KASIM 2016 / 14:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

Tarih

  • 26-27 KASIM 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
DOĞANCAN ÖZADLI İLE SÖYLEŞİ

DOĞANCAN ÖZADLI İLE SÖYLEŞİ

Tarih

  • 20 KASIM 2016 PAZAR 15:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

Tarih

  • 19-20 KASIM / 13:00-14:00 / 17:00-18:00
RENKLİ TENGRAM ATÖLYESİ - AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

RENKLİ TENGRAM ATÖLYESİ - AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

Tarih

  • 5 KASIM CUMARTESİ 15:00-18:00 / 6 KASIM PAZAR 15:00-18:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

Tarih

  • 5-6 KASIM / 2 SEANS; 14:00-15:00 / 17:00-18:00
İNCİLA ÇALIŞKAN İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

İNCİLA ÇALIŞKAN İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 5 KASIM CUMARTESİ / 15:00
KEÇE ATÖLYESİ

KEÇE ATÖLYESİ

deneme keçe

Tarih

  • 30 EKİM PAZAR
CUMHURİYET BAYRAMI TEMALI ATÖLYE ÇALIŞMASI

CUMHURİYET BAYRAMI TEMALI ATÖLYE ÇALIŞMASI

Tarih

  • 29 EKİM CUMARTESİ
AHŞAP ÇERÇEVE SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP ÇERÇEVE SÜSLEME ATÖLYESİ

Tarih

  • 29 EKİM CUMARTESİ / 15:00-18:00
BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI

BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI

Tarih

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

Tarih

ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

Tarih

  • 29 EKİM CUMARTESİ / 30 EKİM PAZAR
İNGİLİZCE MASAL ATÖLYESİ

İNGİLİZCE MASAL ATÖLYESİ

Tarih

  • 23 EKİM PAZAR
JAPON FENERİ ATÖLYESİ

JAPON FENERİ ATÖLYESİ

Tarih

  • 22 EKİM CUMARTESİ / 15:00-18:00
MÜGE ÇEVİK İLE SÖYLEŞİ

MÜGE ÇEVİK İLE SÖYLEŞİ

Tarih

  • 22 EKİM CUMARTESİ / 15:00
BULUT DUMAN KONSERİ

BULUT DUMAN KONSERİ

Tarih

  • 22 EKİM CUMARTESİ / 18:00
AHŞAP BALIK MAGNET ATÖLYESİ

AHŞAP BALIK MAGNET ATÖLYESİ

Tarih

  • 16 EKİM PAZAR / 15:00-18:00
ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

Tarih

  • 16 EKİM PAZAR
CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

Tarih

  • 16 EKİM PAZAR
ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

Tarih

  • 15 EKİM CUMARTESİ
CAM BOYAMA ATÖLYESİ

CAM BOYAMA ATÖLYESİ

Tarih

  • 15 EKİM CUMARTESİ
TÜLAY YANIKOĞLU YAZICI İLE HOBİ VE EĞİTİM SEMİNERİ

TÜLAY YANIKOĞLU YAZICI İLE HOBİ VE EĞİTİM SEMİNERİ

Tarih

  • 15 EKİM CUMARTESİ / 15:00
MASKEMİ YAPIYORUM ATÖLYESİ

MASKEMİ YAPIYORUM ATÖLYESİ

Tarih

  • 9 EKİM PAZAR
TAKI TASARIM ATÖLYESİ

TAKI TASARIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 8 EKİM CUMARTESİ
CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

Tarih

  • 02 EKİM PAZAR
ALÇI SERAMİK BOYAMA

ALÇI SERAMİK BOYAMA

Tarih

  • 01 EKİM CUMARTESİ
AHŞAP 3D MAKET ATÖLYESİ

AHŞAP 3D MAKET ATÖLYESİ

Tarih

  • 25 EYLÜL PAZAR / 15:00-18:00
EBRU SANATI ATÖLYESİ

EBRU SANATI ATÖLYESİ

Tarih

  • 24 EYLÜL CUMARTESİ
AHŞAP LABİRENT ZEKA OYUNU ATÖLYESİ

AHŞAP LABİRENT ZEKA OYUNU ATÖLYESİ

Tarih

  • 18 EYLÜL PAZAR / 15:00-18:00
BADANA FIRÇALI ÇILGIN RESSAMLAR ATÖLYESİ

BADANA FIRÇALI ÇILGIN RESSAMLAR ATÖLYESİ

Tarih

  • 17 EYLÜL CUMARTESİ
KURBAN BAYRAMI ÇALIŞMA SAATLERİ

KURBAN BAYRAMI ÇALIŞMA SAATLERİ

Tarih

SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

Tarih

  • 13 EYLÜL SALI - 15 EYLÜL PERŞEMBE
AHŞAP ANAHTARLIK SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP ANAHTARLIK SÜSLEME ATÖLYESİ

Tarih

  • 14 EYLÜL ÇARŞAMBA
BAYRAM ŞEKERİ ATÖLYESİ

BAYRAM ŞEKERİ ATÖLYESİ

Tarih

  • 13 EYLÜL SALI
SURVİVOR

SURVİVOR

Tarih

  • 10 - 11 EYLÜL 2016
EBRU ATÖLYESİ

EBRU ATÖLYESİ

Tarih

  • 11 EYLÜL PAZAR / 15:00-23:00
MUTLU ÇOCUKLAR, MUTLU BAYRAMLAR ATÖLYESİ

MUTLU ÇOCUKLAR, MUTLU BAYRAMLAR ATÖLYESİ

Tarih

  • 10 EYLÜL CUMARTESİ
ÇOCUKLARLA TOPLU DANS, MUMYA YARIŞMASI, SANDALYE KAPMA YARIŞMASI, ŞİŞMAN KRAL VE PRENSES YARIŞMASI

ÇOCUKLARLA TOPLU DANS, MUMYA YARIŞMASI, SANDALYE KAPMA YARIŞMASI, ŞİŞMAN KRAL VE PRENSES YARIŞMASI

Tarih

  • 14 EYLÜL ÇARŞAMBA
HAYALİNDEKİ PARKI KENDİN KUR AKTİVİTESİ

HAYALİNDEKİ PARKI KENDİN KUR AKTİVİTESİ

Tarih

  • 3-4 EYLÜL 2016
KUM BOYAMA ATÖLYESİ

KUM BOYAMA ATÖLYESİ

Tarih

  • 28 AĞUSTOS PAZAR / 15:00-18:00
AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

Tarih

  • 27 AĞUSTOS CUMARTESİ / 15:00-18:00
VENDETTA MASKE SÜSLEME ATÖLYESİ

VENDETTA MASKE SÜSLEME ATÖLYESİ

Tarih

  • 13 AĞUSTOS CUMARTESİ / 15:00-18:00
AHŞAP DAVUL ATÖLYESİ

AHŞAP DAVUL ATÖLYESİ

Tarih

  • 14 AĞUSTOS PAZAR / 15:00-18:00
SYMBOL'DEN HEDİYE ŞÖLENİ

SYMBOL'DEN HEDİYE ŞÖLENİ

Tarih

  • 20 TEMMUZ - 10 AĞUSTOS
HACİVAT KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

HACİVAT KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

Tarih

  • 6 TEMMUZ ÇARŞAMBA -7 TEMMUZ PERŞEMBE / 19:00
RAMAZAN SOKAĞI BAYRAMDA DA SİZLERİ BEKLİYOR

RAMAZAN SOKAĞI BAYRAMDA DA SİZLERİ BEKLİYOR

Tarih

  • 5-6-7 TEMMUZ
BAYRAMINIZ KUTLU, MUTLULUĞUNUZ DOLU DOLU OLSUN

BAYRAMINIZ KUTLU, MUTLULUĞUNUZ DOLU DOLU OLSUN

Tarih

GİTAR&YAN FLÜT MÜZİK DİNLETİSİ

GİTAR&YAN FLÜT MÜZİK DİNLETİSİ

Tarih

  • 5-6-7 TEMMUZ /16:00 VE 17:00
AHŞAP YAPBOZ YAPIMI ATÖLYESİ - ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ

AHŞAP YAPBOZ YAPIMI ATÖLYESİ - ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 25 HAZİRAN CUMARTESİ - 26 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
TOPAÇ BOYAMA ATÖLYESİ - DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

TOPAÇ BOYAMA ATÖLYESİ - DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

Tarih

  • 18 HAZİRAN CUMARTESİ - 19 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
BABALAR GÜNÜ BOWLİNG TURNUVASI

BABALAR GÜNÜ BOWLİNG TURNUVASI

Tarih

  • 19 HAZİRAN PAZAR
PASTEL BOYA ATÖLYESİ - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

PASTEL BOYA ATÖLYESİ - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 11 HAZİRAN CUMARTESİ -12 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ - SULU BOYA ATÖLYESİ

ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ - SULU BOYA ATÖLYESİ

Tarih

  • 4 HAZİRAN CUMARTESİ - 5 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
HAYVANLARI SEVİYORUM - BALONDAN YÜZLER YAPIMI ATÖLYESİ

HAYVANLARI SEVİYORUM - BALONDAN YÜZLER YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 28 MAYIS CUMARTESİ - 29 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
BEZ ÇANTA YAPIMI ATÖLYESİ -KRAL VE KRALİÇE YAPIMI ATÖLYESİ

BEZ ÇANTA YAPIMI ATÖLYESİ -KRAL VE KRALİÇE YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 21 MAYIS CUMARTESİ - 22 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
MAGNET YAPIMI ATÖLYESİ - AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

MAGNET YAPIMI ATÖLYESİ - AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

Tarih

  • 14 MAYIS CUMARTESİ - 15 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
ÇANAKKALE ZAFERİ MÜZE SERGİSİ

ÇANAKKALE ZAFERİ MÜZE SERGİSİ

Tarih

  • 13-29 MAYIS
TAKI YAPIMI ATÖLYESİ - YELPAZE YAPIMI ATÖLYESİ

TAKI YAPIMI ATÖLYESİ - YELPAZE YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 7 MAYIS CUMARTESİ - 8 MAYIS PAZAR 15:00 - 18:00
ÖDÜLLÜ FACEBOOK FOTOĞRAF YARIŞMASI

ÖDÜLLÜ FACEBOOK FOTOĞRAF YARIŞMASI

#hoşgeldinbahar Ödüllü Facebook Fotoğraf Yarışması Symbol'ün ‪#‎hoşgeldinbahar‬‬ temalı Ödüllü Facebook Fotoğraf Yarışması'nda fotoğraf yükleme süresi yoğun ilgi nedeniyle 15 Mayıs'a kadar uzatıldı! #hoşgeldinbahar temalı fotoğraflarından birini 4 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında Symbol Facebook sayfasında açılan yarışma aplikasyonuna yükle, 17-21 Mayıs tarihleri arasında Facebook üzerinden yapılacak oylamada en yüksek beğeniyi topla, GoPro Hero4, 500₺ Teknosa hediye çeki ve 250₺ D&R hediye çekinden birini sen kazan! Yarışma Katılım Koşulları 1) ‘Hoşgeldin Bahar’ temalı fotoğraf yarışmasına katılacak yarışmacıların kendilerine ait bir Facebook hesabı olmalıdır. 2) Yarışmacıların, Symbol Yaşam Merkezi Facebook sayfasını beğenmesi ve bu yarışma için çektikleri fotoğrafları Symbol Yaşam Merkezi sayfasındaki yarışma aplikasyonuna yüklemesi gerekmektedir. 3) Her katılımcı 1 (bir) fotoğraf ile yarışmaya katılabilir. İlk fotoğrafın ardından eklenenler, Symbol Yaşam Merkezi yönetimi tarafından silinecektir. 4) Yarışmacılar, orijinal fotoğraftan uzaklaşmamak koşuluyla fotoğraf düzenleme programlarından (Photoshop, Afterlight, VSCO, Snapseed vb.) yararlanmış olabilirler. 5) Yarışmamıza katılan fotoğrafların üzerinde isim, yer ismi, şirket ismi vb. metinler ile çerçeve gibi ek tasarımlar olduğu durumda, bu fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır. 6) Yarışmamıza katılan fotoğraflar toplum örf ve adetlerine aykırı, siyasi ve politik mesaj ve görseller içermemelidir. Sayfada ve aplikasyon üzerinde sergilenmeye uygun bulunmayan fotoğraflar, Symbol Yaşam Merkezi yönetimi tarafından silinme hakkına sahiptir. 7) Yarışma, 04.04.2016 tarihinde başlar, 23.04.2016’te, saat 23:59’da sonlanır. Bu tarih ve saatten sonra sayfadaki yarışma aplikasyonu yüklemeye kapanır. 8) Değerlendirme, Symbol Yaşam Merkezi sayfasındaki yarışma aplikasyonuna yüklenen fotoğrafların, bu aplikasyon ile oylamaya açılmasıyla yapılacaktır. 26.04.2016 – 01.05.2016 tarihleri arasında yapılacak Facebook oylaması sonunda, dereceli olarak kazanan 3 yarışmacı ve fotoğrafları belirlenecektir. 9) Kazanan yarışmacılar 02.05.2016, saat 12:00’da Symbol Yaşam Merkezi Facebook sayfasından açıklanacaktır. Kazananlar, 03.05.2016 23:59’a kadar iletişim bilgilerini Symbol Yaşam Merkezi Facebook sayfasına mesaj yoluyla iletmelidir. 10) Yarışmacı, fotoğraflarında bulunan olası üçüncü kişilerin bu fotoğrafların çekilmesine ve Symbol Yaşam Merkezi Facebook sayfasında yayınlanmasına izin verdiğini kabul ve taahhüt eder. Yarışmacı bu bağlamda, Symbol Yaşam Merkezi’nin üçüncü kişilerden gelen şikayet ve tazminat taleplerine karşı hiçbir sorumluluğu olmadığını, yine Symbol Yaşam Merkezi’ye bu taleplerin kendisi tarafından giderileceğini kabul ve taahhüt etmiştir. 11) Kazanan yarışmacı ödülünü bir başkasına devredemez. 12) Yarışmamıza Symbol Yaşam Merkezi ve içerisindeki markaların çalışanları, onların birinci derece yakınları, Turkmall Real Estate Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş. çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz, katılsalar da ödül için hiçbir hak iddia edemezler. 13) Symbol Yaşam Merkezi kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemeler sonucunda kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır. 14) Symbol Yaşam Merkezi, önceden haber vermeksizin yarışma kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 15) Yarışmaya katılanlar bu şartları peşinen anlamış ve kabul etmiş sayılırlar.

Tarih

  • 4 NİSAN - 15 MAYIS
JAPON FENERİ YAPIMI

JAPON FENERİ YAPIMI

Tarih

  • 30 Nisan Cumartesi 15:00-18.00
JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 30 NİSAN CUMARTESİ - 1 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
DOMİNO OYUNU

DOMİNO OYUNU

Tarih

  • 24 Nisan Pazar 15:00-18:00
ŞAPKA YAPIMI

ŞAPKA YAPIMI

Tarih

  • 23 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
AHŞAP DÜDÜK YAPIMI

AHŞAP DÜDÜK YAPIMI

Tarih

  • 17 Nisan Pazar 15:00-18:00
AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

Tarih

  • 16 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
VENEDİK MASKESİ YAPIMI

VENEDİK MASKESİ YAPIMI

Tarih

  • 10 Nisan Pazar 15:00-18:00
ALİ ALTAY

ALİ ALTAY

Tarih

  • 9 Nisan Cumartesi 16:00
DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

Tarih

  • 9 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
TOPAÇ YAPIMI

TOPAÇ YAPIMI

Tarih

  • 3 Nisan Pazar 15:00-18:00
KALEM SÜSLEME

KALEM SÜSLEME

Tarih

  • 2 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 20-31 MART 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 27 Mart 2016 Pazar 14:30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 27 MART PAZAR 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 26 Mart Cumartesi 15.00-18.00
PİNHANİ MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

PİNHANİ MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 26 Mart Cumartesi 16.00
KARLAR KRALİÇESİ SYMBOL'DE

KARLAR KRALİÇESİ SYMBOL'DE

Tarih

  • 20 Mart Pazar 14.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 20 Mart Pazar 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 19 Mart Cumartesi 15.00-18.00
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SYMBOL'DE KUTLANIYOR

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SYMBOL'DE KUTLANIYOR

Tarih

  • 18 Mart Cuma 19.00
ÖMÜR GEDİK MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

ÖMÜR GEDİK MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 13 Mart Pazar 16.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Mart Programı

Tarih

  • 13 Mart Pazar 15.00 - 18.00
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ SYMBOL'DE

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ SYMBOL'DE

Tarih

  • 13 Mart Pazar 14.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 12 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 12 Mart Programı

Tarih

  • 12 Mart Cumartesi 15.00 - 18.00
AYŞE KULİN İMZA GÜNÜ

AYŞE KULİN İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 12 Mart Cumartesi 15.00
KADINLAR GÜNÜ ZUMBA ETKİNLİĞİ

KADINLAR GÜNÜ ZUMBA ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 8 Mart Salı 16.00'da
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Tarih

  • 8 Mart Salı
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6 Mart Programı

Tarih

  • 6 Mart Cumartesi 15.00-18.00
DENİZ KIZI SYMBOL'DE

DENİZ KIZI SYMBOL'DE

Tarih

  • 6 Mart Pazar 14.30
İlyas Yalçıntaş Mini Konser & İmza Günü

İlyas Yalçıntaş Mini Konser & İmza Günü

Tarih

  • 5 Mart Cumartesi 16.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 5 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 5 Mart Programı

Tarih

  • 5 Mart Cumartesi 15.00 - 18.00
Gökçe Mini Konser & İmza Günü

Gökçe Mini Konser & İmza Günü

Tarih

  • 28 Şubat Pazar 16.00
ÖZGE UZUN İMZA GÜNÜ

ÖZGE UZUN İMZA GÜNÜ

D&R Buluşmaları Symbol'de

Tarih

  • 27 Şubat Cumartesi 15.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 28 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 28 Şubat Programı

Tarih

  • 28 Şubat Pazar 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 27 Şubat Program

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 27 Şubat Program

Tarih

  • 27 Şubat Cumartesi 15.00
MUHAMMET ŞENGÖZ İMZA GÜNÜ

MUHAMMET ŞENGÖZ İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 21 Şubat Pazar 16.00 - 20.00
MASAL DİYARI TİYATRO OYUNU

MASAL DİYARI TİYATRO OYUNU

Tarih

  • 21 Şubat Pazar 14.30 - 16.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 20 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 20 Şubat Programı

Tarih

  • 20 Şubat Cumartesi 15.00
SYMBOL'DE AŞK BOL

SYMBOL'DE AŞK BOL

Tarih

  • 14 Şubat Pazar
SYMBOL'DE AŞK BOL

SYMBOL'DE AŞK BOL

Tarih

  • 14 Şubat Pazar 14.00 - 16.00
TÜRKAN ŞORAY SYMBOL'DE

TÜRKAN ŞORAY SYMBOL'DE

Tarih

  • 14 Şubat Pazar 17:00
DOĞANCAN ÖZADLI SÖYLEŞİSİ

DOĞANCAN ÖZADLI SÖYLEŞİSİ

Tarih

  • 14 Şubat Pazar 15:00
SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

Tarih

  • 14 Şubat Pazar 19:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 14 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 14 Şubat Programı

Tarih

  • 14 Şubat Pazar 15.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Şubat Programı

Tarih

  • 13 Şubat Cumartesi - 15:00
Gökhan Keser Mini Konser & İmza Günü

Gökhan Keser Mini Konser & İmza Günü

Tarih

  • 13 Şubat Cumartesi - 16:00
SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

Tarih

  • 7 Şubat Pazar 17:00 ve 19:00
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 7 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 7 Şubat Programı

Tarih

  • 7 Şubat Pazar
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 6 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 6 Şubat Programı

Tarih

  • 6 Şubat Cumartesi
Çocuklarda Sık Görülen Hastalıklar

Çocuklarda Sık Görülen Hastalıklar

Tarih

  • 6 Şubat Cumartesi
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 5 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 5 Şubat Programı

Tarih

  • 5 Şubat Cuma
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 4 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 4 Şubat Programı

Tarih

  • 4 Şubat Perşembe
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6-7 Şubat programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6-7 Şubat programı

Tarih

  • 6-7 Şubat 2016
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 3 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 3 Şubat Programı

Tarih

  • 3 Şubat Çarşamba
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 2 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 2 Şubat Programı

Tarih

  • 2 Şubat Salı
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 1 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 1 Şubat Programı

Tarih

  • 1 Şubat Pazartesi
Creative Mind Preschool Etkinlikleri

Creative Mind Preschool Etkinlikleri

Tarih

  • 1-5 Şubat 2016
Mucit Amca Symbol'de

Mucit Amca Symbol'de

Tarih

  • 1-7 Şubat 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Okuma Etkinliği

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Okuma Etkinliği

Tarih

  • 31 Ocak Pazar 16:00 ve 17:30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 31 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 31 Ocak Programı

Tarih

  • 31 Ocak Pazar 15:00-18:00
Cem Belevi Mini Konser & İmza Günü

Cem Belevi Mini Konser & İmza Günü

Tarih

  • 30 Ocak 2016 Cumartesi
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 30 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 30 Ocak Programı

Tarih

  • 30 Ocak Cumartesi 15:00-18:00
Dedemin Fişi Film Galası

Dedemin Fişi Film Galası

Tarih

  • 27 Ocak 2016
Candy Crush Dünyası

Candy Crush Dünyası

Tarih

  • 23-31 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 23 - 31 Ocak Etkinlik Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 23 - 31 Ocak Etkinlik Programı

23 Ocak 2016 El Kuklası Yapım Atölyesi

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Kuklalı Drama Atölyesi

24 Ocak 2016 Afrika Maske Yapım Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Maskeli Drama Atölyesi

30 Ocak 2016 Topaç Yapımı - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Sokak Oyun Atölyesi

31 Ocak 2016 Dans Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Dans Atölyesi

Tarih

  • 23 - 31 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 17 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 17 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER - Magnet Yapıyorum

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI - Bilgi Küpü

Tarih

  • 17 Ocak Pazar 15:00-18:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 16 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 16 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER - Hikayem Seramikte Atölyesi

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI - Hareket Atölyesi

Tarih

  • 16 Ocak Cumartesi 15:00-18:00
Bora DURAN - Mini Konser İmza Günü

Bora DURAN - Mini Konser İmza Günü

Tarih

  • 16 Ocak Cumartesi 16:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Işık ÖZTORUN - Tekin EZGÜTEKİN - Volkan DİNÇ

Tarih

  • 29 Aralık Pazar 2015
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 10 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 10 Ocak Programı

10 Ocak 2016

YMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER
Masal Dünyası Kral ve Kraliçe Yapım Atölyesi

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI
1 Masal Yaratıyorum

Tarih

  • 10 Ocak 2016
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Işık ÖZTORUN - Tekin EZGÜTEKİN - Volkan DİNÇ

Tarih

  • 10 Ocak Pazar 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 Ocak Programı

09 Ocak 2016

SYMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER
Şapka Yapım Atölyesi

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI
Şapkalarla Drama

Tarih

  • 9 Ocak Cumartesi 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 - 17 Ocak Etkinlik Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 - 17 Ocak Etkinlik Programı

09 Ocak 2016 Şapka Yapım Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Şapkalarla Drama

10 Ocak 2016 Masal Dünyası Kral ve Kraliçe Yapım Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI 1 Masal Yaratıyorum

16 Ocak 2016 Hikayem Seramikte Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Hareket Atölyesi

17 Ocak 2016 Hikayem Seramikte Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Bilgi Küpü

Tarih

  • 09 - 17 Ocak 2016
JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 30 NİSAN CUMARTESİ - 1 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
 SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 03 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 03 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER - Sulu Boya

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI - Drama Atölyesi

Tarih

  • 03 Ocak 2016
Don Kişot

Don Kişot

Nursel ÇELİKTÜRK - Tamer GÜLTEKİN - Ahmet Buğra KARAKOYUN

Seans 1 15:00

Seans 2 18:00

Tarih

  • 03 Ocak Pazar 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 02 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 02 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER - El Kuklası Yapım Atölyesi

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Drama Atölyesi

Tarih

  • 02 Ocak 2016
ALTIN ÇOCUKLAR SATRANÇ TURNUVASI

ALTIN ÇOCUKLAR SATRANÇ TURNUVASI

Tarih

  • 19- 20 Aralık 2014
Kadınlar Kulübü Ayşe ARMAN Symbol' de

Kadınlar Kulübü Ayşe ARMAN Symbol' de

Tarih

  • 19 Aralık Cumartesi
Eğlenceli ZUMBA etkinliğimizde spor ile dans bir arada

Eğlenceli ZUMBA etkinliğimizde spor ile dans bir arada

Tarih

  • 13 Aralık Pazar 15:00 - 18:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Kış aylarında çocuklarda ortaya çıkan KBB hastalıkları ve tedavi yöntemleri

KADINLAR KÜLÜBÜ Kış aylarında çocuklarda ortaya çıkan KBB hastalıkları ve tedavi yöntemleri

Tarih

  • 12 Aralık Cumartesi 14:00
Buray Mini Konser -  İmza Günü

Buray Mini Konser - İmza Günü

Tarih

  • 6 Aralık Pazar 16:00-17:30
Hansel ve Gretel' in Gerçek Hikayesi

Hansel ve Gretel' in Gerçek Hikayesi

Tarih

  • 5 Aralık Cumartesi
KADINLAR KÜLÜBÜ Kış Mevsimi salık geçirmenin yolları

KADINLAR KÜLÜBÜ Kış Mevsimi salık geçirmenin yolları

Tarih

  • 5 Aralık Cumartesi 14:00
RİTİM ATÖLYESİ

RİTİM ATÖLYESİ

28 Kasım Cumartesi günü 14:00 - 17:00 saatleri arasında yemek katındaki oyundaki oyun alanımızda sizleri bekliyor.

Tarih

  • 28 Kasım 14:00 - 17:00
Hande KAZANOVA ile 2016 burç yorumları

Hande KAZANOVA ile 2016 burç yorumları

Tarih

  • 28 Kasım 15:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Estetik hakkında doğru bilinen yanlışlar

KADINLAR KÜLÜBÜ Estetik hakkında doğru bilinen yanlışlar

Tarih

  • 21 Kasım 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

Tarih

  • 21 -22 Kasım 13:00 - 14:00 - 17:00 - 18:00
D&R KOCAELİ SYMBOL YAŞAM MERKEZİ

D&R KOCAELİ SYMBOL YAŞAM MERKEZİ

Tarih

  • 20 KASIM CUMA Saat:15:00
SYMBOL Bowling Turnuvası

SYMBOL Bowling Turnuvası

Takımını kur, oyununu oyna.

İlk üç takıma sürpriz hediyeler...

Tarih

  • 16 Kasım 2015 Saat 18:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Tarih

  • 15 Kasım Pazar
KURABİYE SÜSLEME ETKİNLİĞİ

KURABİYE SÜSLEME ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 14 Kasım
10 Kasım Atatürk' ü Anma Programı

10 Kasım Atatürk' ü Anma Programı

10 Kasım Atatürk' ü Anma Programı

Tarih

  • 10 Kasım 16:00 - 18:00 - 20:00
Bremen Mızıkaçıları

Bremen Mızıkaçıları

7 Kasım Cumartesi ve 8 Kasım Pazar günleri 18:00 ve 20:00 saatleri arasında sizleri bekliyor

Tarih

  • 7 - 8 Kasım Saat 18:00 - 20:00
Neslihan Yavuzcan ile spor zamanı

Neslihan Yavuzcan ile spor zamanı

Tarih

  • 3 Ekim 15:00
YAZI ATÖLYESİ

YAZI ATÖLYESİ

Tarih

  • 31 Ekim - 1 Kasım
KADINLAR KÜLÜBÜ Gebe kalmaya hazır mısınız?

KADINLAR KÜLÜBÜ Gebe kalmaya hazır mısınız?

Tarih

  • 31 Ekim 14:00
SÜPER ÇOCUK SHOW MASKOT ROCK - KUKLA DANS - MİNİ DİSKO

SÜPER ÇOCUK SHOW MASKOT ROCK - KUKLA DANS - MİNİ DİSKO

Tarih

  • 31 Ekim - 1 Kasım 14:00 - 18:00
YANKI DANS - ZEYBEK

YANKI DANS - ZEYBEK

Tarih

  • 29 Ekim Perşembe 14:00 - 16:00- 18:00
MARSUPİLAMİ

MARSUPİLAMİ

Tarih

  • 29 - 30 Ekim 2015
KADINLAR KÜLÜBÜ Normal Doğum Coşkusu Yaşayın!

KADINLAR KÜLÜBÜ Normal Doğum Coşkusu Yaşayın!

Tarih

  • 24 Ekim 14:00
Atiye Mini Konser - İmza Günü

Atiye Mini Konser - İmza Günü

Tarih

  • 18 Ekim Pazar 16:00 - 17:00
Keçe Atölyesi

Keçe Atölyesi

Tarih

  • 10 Ekim 2015
Aylin KABASAKAL ile annelik ve oyunculuk

Aylin KABASAKAL ile annelik ve oyunculuk

Tarih

  • 10 Ekim 15:00
Karikatür Atölyesi

Karikatür Atölyesi

Tarih

  • 7 Ekim 15:00 - 18:00
KORSANLAR ATÖLYESİ

KORSANLAR ATÖLYESİ

Tarih

  • 26 - 27 Eylül 2015
İpek Tanrıyar ile moda, stil ve güzellik

İpek Tanrıyar ile moda, stil ve güzellik

Tarih

  • 19 Eylül 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

Tarih

  • 19 - 20 Eylül 13:00 - 14:00 - 17:00 - 18:00
Denizciler Atölyesi

Denizciler Atölyesi

Tarih

  • 12 - 13 Eylül 14:00-18:00
Ece VAHAPOĞLU ile AVM' de spor ve yürüyüş

Ece VAHAPOĞLU ile AVM' de spor ve yürüyüş

Tarih

  • 12 Eylül 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

Tarih

  • 5 - 6 Eylül
Akıl Oyunları

Akıl Oyunları

Tarih

  • 30 Ağustos 2015 Pazar 13:00 - 18:00
Eski Mısır

Eski Mısır

Tarih

  • 29 - 30 Ağustos
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

Tarih

  • 22 -23 Ağustos 14:00 16:00
ROSIE' nin Dünyası

ROSIE' nin Dünyası

Tarih

  • 15 -16 Ağustos
Hayvanlar Alemi Macera Ormanı

Hayvanlar Alemi Macera Ormanı

8 Ağustos Cumartesi ve 9 Ağustos Pazar günleri sizleri bekliyor.

Tarih

  • 8 - 9 Ağustos 2015
Can

Can

Tarih

  • 1 - 2 Ağustos Cumartesi
BURADA EĞLENCE BOL

BURADA EĞLENCE BOL

6 - 12 Temmuz tarihleri, arasında, birbirinden renkli aktiviteler, eglenceli yarışmalar, neşeli oyunlar ve daha fazlası Doğu Marmara'nın yeni sembolünde!

Tarih

  • 6 - 12 Temmuz 2015
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Ebru Atölyesi

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Ebru Atölyesi

Tarih

  • 4 - 5 Temmuz
KÖSTEBEKGİLLER

KÖSTEBEKGİLLER

27 Haziran Cumartesi - 28 Haziran Pazar 13:00 - 14:00 - 16:00 - 17:00

Tarih

  • 27 - 28 Haziran 2015
BÜYÜ

BÜYÜ

On üç yıl sonra gelen devam filmi Büyü 2'nin oyuncu kadrosunda Gizem Salkım, Özgül Kavruk, İlayna Kıyak, Can Arpacı ve Yeşim Salkım gibi isimler yer alıyor. Film, üniversitede psikoloji okuyan bir grup gencin, hocaları tarafından doğa üstü varlıkların etkisi altındaki köy halkını ziyarete gitmeleriyle başlayan korku ve macera dolu hikayeyi konu alıyor.

Seanslar

  • 11:30-13:30-15:30-17:30-19:30-21:30
TATLI ŞEYLER

TATLI ŞEYLER

Kadrinin Götürdüğü Yere Git filminin iki sevimli karakteri Arçil Naz ve Şota Su, bu sefer de Tatlı Şeyler filminde Ercü ve Hamido olarak karşımıza çıkıyorlar. İki modacı arkadaş; defilelerine yetişme telaşıyla yola çıkmaları sırasında, arabalarında sevimli mi sevimli bir bebekle beraber para dolu bir çanta bulurlar. Bu andan itibaren, yolculuğun seyri hem bebeğin ailesi hem de onları kovalayan mafya ile birlikte belalı bir şekilde değişecektir.

Seanslar

  • 11:15-13:15-15:15-17:15-19:15-21:15
KARA GÜN

KARA GÜN

Peter Berg'in yönetmenliğini yaptığı Patriots Day, 2013 yılı Boston maratonu sırasında gerçekleştirilen bombalı saldırıyı ve saldırıdan sonra zanlıların yakalanma sürecini odağına alıyor. Peter Berg'in yönetmen koltuğunda oturduğu Patriots Day, 2013 Boston Maratonu bombalı saldırısını ve sıradan insanların, sıra dışı zamanlarda gün yüzüne çıkan kahramanlıkları ile tüm dünyaya ilham vermelerini konu alıyor. Korkunç terör eyleminden hemen sonra komiser TOMMY SAUNDERS (Mark Wahlberg), hayatta kalanlar ile birlikte bir sonraki olası patlamayı önlemek için zamanla yarışıyor.

Seanslar

  • 12:00-15:00-18:00-21:00
TAVŞAN OKULU

TAVŞAN OKULU

Yaramaz tavşan Max, macera dolu tatilini öğrencilieri sihirli tavşanlar olan bir okulda geçirir. Okulun etrafı sinsi tilkilerle çevrilidir. Sihirli yumurtayı çalmaya çalışan tilkilerle savaşan Max, güzel tavşan Emmy ve gizemli öğretmen Madam Hermione'den yardım ister. Tilkilere karşı arkadaşlarıyla mücadele veren Max, bu sayede hem yumurtanın sihrini hem de hayatla ilgili birçok şey öğrenecek.

Seanslar

  • 11:15-13:15-15:15-17:15-19:15-21:15
TRANSFORMERS

TRANSFORMERS

Michael Bay'in Transformers serisinde son kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu Transformers 5: Son Şövalye, kahramanların düşmana dönüştüğü, iki dünya arasındaki son büyük savaşı konu ediniyor. Son Şövalye, Transformers serisinin özündeki efsaneleri paramparça ediyor ve kahraman olmanın anlamını yeninden tanımlıyor. İnsanlar ve Transformerlar savaşta, Optimus Prime gitmiş. Geleceğimizi kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyamızı kurtarmak Cade Yeager (Mark Wahlberg); Bumblebee; bir İngiliz lordu (Sör Anthony Hopkins) ve bir Oxford profesöründen (Laura Haddock) oluşan beklenmedik bir ittifaka düşüyor. Herkesin hayatında fark yaratması istenen bir an gelir. Transformers 5: Son Şövalye'de avlananlar kahraman olacak. Kahramanlar kötüler olacak. Yalnızca bir dünya ayakta kalacak: ya onlarınki ya da bizimki.

Seanslar

  • 11:30-12:30-14:30-15:30-17:30-18:30-19:00-20:30-21:30-22:00
ARABALAR

ARABALAR

Tecrübeli yarışçı Şimşek McQueen, elde ettiği bütün başarılara rağmen artık yeni nesil yüksek teknoloji ürünü arabaların gerisinde kalmaya başlamıştır. Özellikle de çaylak Jackson Storm, ortalığı kasıp kavururken herkes McQueen'in pabucunun artık dama atıldığını düşünmektedir. Ancak eski şampiyon, yeni yarış teknisyeni Cruz Ramirez'in de yardımlarıyla daha hızlı olamasa da daha akıllı hareket ederek Storm'u geçip Piston Kupası'nı alabilmek için yeniden bir şans yakalayacaktır.

Seanslar

  • 11:00-12:00-13:15-14:15-15:30-16:30-17:45-18:45-20.00-21:00
DECCAL

DECCAL

İlk filmin baş karakteri Duygu, 6 Haziran 2016'da bebeğini dünyaya getirmesinin ardından kendini öldürmüş, bebeği ise çocuğu olmayan bir aileye evlatlık verilmiştir. Ancak şeytani tarikat bebeği yakından izlemekte, Venüs tutulmasının gerçekleşeceği zamana dek sabırla beklemektedir. Nitekim Venüs tutulmasının olduğu gün bebeği kendi kanından birinin emzirmesi halinde kehanet devam edecektir, bu amaçla Duygu'nun kardeşi Öznur'u rehin tutmaktadırlar. Bu ayinin gerçekleşmesine engel olmaya çalışan iç ve dış tarikatlar ise, bebeği bulabilmek için var güçleriyle araştırmalarına devam ederken, çocuğu evlat edinen çift için zor zamanlar başlayacaktır.

Seanslar

  • 11:45-14:15-16:45-19:15-21:45
MUMYA

MUMYA

2000 yıl kadar önce Mısır kraliçesi olmak üzereyken yaptığı yanlış bir tercih nedeniyle hakettiği tahtı alamadan mumyalanıp toprağın altına gömülen Ahmanet (Sofia Boutella), binyıllar boyunca toprağın altında kalmıştır. Bölgede bulunan Nick Morton (Tom Cruise) Ahmanet'in beklediği yeri tesadüfen ortaya çıkarınca binlerce yıldır bekleyen kötü gücü ve laneti de istemeden serbest bırakmış olur. Hak ettiği yere ulaşana dek karşısına çıkan her şeyi yakıp yıkmaya kararlı prensese engel olabilmek için Morton ve aynı ekipte yer alan Jenny (Annabelle Wallis) birlikte mücadele edecektir.

Seanslar

  • 11:30-14:00-16:30-19:00-21:30
KAPTAN DÜŞÜK DON

KAPTAN DÜŞÜK DON

David Soren'in yönetmenliğini üstlendiği Kaptan Düşükdon, hayal gücü yüksek George ve Harold'ın, okul müdürünü hipnotize etmelerini ve bunun sonucunda müdürün kendisini şapşal bir süper kahraman olan Kaptan Düşükdon zannetmesi ile gelişen olayları konu ediniyor. Dav Pilkey'nin 12 kitaplık Kaptan Düşükdon serisinin ilk kitabı 1997'de yayınlandı. Serisi 20 dile çevrildi ve dünya çapında 80 milyon sattı. Kitaplar, saatlerini ağaç evlerinde kendi tuhaf süper kahramanları Kaptan Düşükdon'un olduğu çizgi romanlarını yaratarak geçiren iki hayalperest, George Beard (Kevin Hart) ve Harold Hutchins'in (Thomas Middleditch) maceralarıyla ilgilidir. Sonra bir gün, kötü müdürleri iki arkadaşı ayrı sınıflara koymakla tehdit edince, yanlışlıkla onu hipnotize ederek Kaptan Düşükdon'a (Ed Helms) çevirirler.

Seanslar

  • 11:00-13:00-15:00-17:00
WONDER WOMAN

WONDER WOMAN

Patty Jenkins'in yönettiği, başrolünde Gal Gadot'un yer aldığı Wonder Woman, yenilmez bir savaşçı olan Amazon prensesi Diana'nın, dünyada meydana gelmekte olan büyük savaşı durdurmak için yola çıkmasını konu ediniyor. Wonder Woman olmadan önce Amazon prensesi olan Diana, yenilmez bir savaşcı olarak eğitilmiştir. Yetiştirildiği gözlerden uzak cennet adanın üzerinden geçen bir Amerikan Pilot'unun uçağı düşer, ve bu kazadan kurtulan pilot baygın olarak adanın kıyılarında bulunur. Pilot, Diana'ya adanın dışındaki dünyada büyüyen savaş tehdidinden bahseder. Bu tehdidi durdurabileceğine inanan Diana, adayı terk eder. İnsanlığın yanında tüm savaşları durdurmak için çarpışan Diana, tüm güçlerini ve gerçek kaderini keşfedecektir.

Seanslar

  • 12:30-15:30-18:30-21:30
KARAYİP KORSANLARI

KARAYİP KORSANLARI

Kaptan Jack Sparrow'a yeniden hayat veren Johnny Depp'e, Javier Bardem, Orlando Bloom, Kaya Scodelario, Brenton Thwaites gibi isimlerin eşlik ettiği Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı, başı beladan eksik olmayan Jack Sparrow'un şu ana kadar karşılaştığı en dişli düşmanı Kaptan Salazar ile yüzleşmesini anlatacak. ohnny Depp, Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı filminde ikonik, heyecan verici anti-kahraman rolü Jack Sparrow ile sinemaya geri dönüyor. Çılgın maceralara atılan talihsiz Jack Sparrow yaklaşan kötü kaderin rüzgarını hissetmeye başlamıştır. Korkunç Kaptan Salazar (Javier Bardem) tarafından yönetilen ölümcül hayalet korsanlar, Jack hariç denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni'nden kaçmıştır ve Jack'in hayatta kalmak için tek umudu efsanevi Poseidon Asası'nı bulmaktır. Jack Sparrow, asayı bulmak için güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth (Kaya Scodelario) ve Kraliyet Donanmasından Henry (Brenton Thwaites) adında dik başlı, genç bir denizciyle pek de kolay olmayan bir anlaşma yapmak zorundadır. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull'un dümenindeki Jack Sparrow, yalnızca kötü kaderini tersine çevirmenin değil, şu ana kadar karşılaştığı en dişli ve korkunç düşmandan kendini nasıl kurtaracağının da yollarını aramaktadır.

Seanslar

  • 11:30-14:00-16:30-19:00-21.30