Yukarı Çık

İhtiyaçlarınızı karşılamak, zevkinizle uyum
sağlamak için buradayız...

Eğlence


Cinemarine

İlk kez bir sinemada ücretsiz vestiyer uygulamasını, ilk kez bir sinemada uzman eğitmenler ile çocuk bakım odasını, Türkiye’nin en büyük projeksiyon videowall’unu, Türkiye’nin ilk interaktif fuaye oyun platformunu, Türkiye’nin en büyük Led Wall ekranını devreye soktu. Türkiye’de ilk kez işitme engelliler için Türkçe altyazılı yerli film seansları gösterime soktu.

Symbol Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nde 13 sinema salonu bulunmaktadır, salonlarımız toplam 1627 seyirci kapasitesine sahiptir.


Hayal Kahvesi

İyi yemek ve iyi müziğin buluşma noktası Hayal Kahvesi, Türkiye çapında yirmi bir şubesi ile rock müzik tutkunlarının favori mekanı olmaya devam ediyor!

www.hayalkahvesi.com.tr


PlayPark&Bowlingo

Playpark’da çocuklarınız kaliteli zaman geçirirken, ayrıca yetişkinler içinde bir çok 3D Video Game, ve eğlence ünitelerinin yanı sıra bowling oynama keyfine varabileceksiniz. Ebeveynler için dilerlerse cafe ve teras alanımızda, yada Avm içerisinde gezerken çocuklarını güvenle bırakabilecekleri 450 m2 dev top havuzumuzda bayan personelimiz ve güvenlik kameralarımızın eşliğinde misafir edebilir, ayrıca çocuklarınızı teslim edip Avm içerisinde işlerinizi halledebileceğiniz 0-3 yaş çocuklarınız için Playpark Çocuk Kulübümüz bulunmaktadır.

Bowling salonumuzda 8 tane kulvar bulunmaktadır. Bowling turnuvaları ve tüm organizasyonlarınızda ilk adresiniz olmayı hedefleyen eğlence merkezlerimiz en güzel turnuvalar için sizleri bekliyor. Doğum günü kutlamaları için Bowlingo Cafe en güzel anıları biriktirmeniz için sizlere hizmet ediyor.

Poligon' da 10 yaş ve üzeri tüm misafirlerimizin keyifli zaman geçirmesi için silahlı atış ve ok atışı imkanı verilmiştir. Kalaşnikof, G36, M4, M3, A5, Evo, Smitvesson Tabanca seçenekleri sunulmaktadır, atışlarda plastik mermi kullanılmadır. Atışlar sonuçunda çeşitli ödüller verilmektedir. 10 yaş altı çocuklar aile kontrolü altında atış yapabiliyor.