Alışverişi ve Eğlenceyi Symbol'de Doya Doya Yaşa Slayt 1 Slayt 8

ETKİNLİKLER

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

10-11 ARALIK 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
D&R KORAY YERSÜREN İMZA GÜNÜ

D&R KORAY YERSÜREN İMZA GÜNÜ

10 ARALIK 2016 / 13:00
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

03-04 ARALIK 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
YASEMİN ÜSTAY TEKİN İLE SÖYLEŞİ

YASEMİN ÜSTAY TEKİN İLE SÖYLEŞİ

26 KASIM 2016 /15:00
BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

26 KASIM 2016 / 14:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

26-27 KASIM 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
ORİGAMİ VE MASKE ETKİNLİĞİ

ORİGAMİ VE MASKE ETKİNLİĞİ

27 KASIM 2016
ORFF (RİTM ATÖLYESİ) VE BOYAMA ETKİNLİĞİ

ORFF (RİTM ATÖLYESİ) VE BOYAMA ETKİNLİĞİ

26 KASIM 2016
DOĞANCAN ÖZADLI İLE SÖYLEŞİ

DOĞANCAN ÖZADLI İLE SÖYLEŞİ

20 KASIM 2016 PAZAR 15:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

19-20 KASIM / 13:00-14:00 / 17:00-18:00
RENKLİ TENGRAM ATÖLYESİ - AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

RENKLİ TENGRAM ATÖLYESİ - AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

5 KASIM CUMARTESİ 15:00-18:00 / 6 KASIM PAZAR 15:00-18:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

5-6 KASIM / 2 SEANS; 14:00-15:00 / 17:00-18:00
İNCİLA ÇALIŞKAN İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

İNCİLA ÇALIŞKAN İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

5 KASIM CUMARTESİ / 15:00
KEÇE ATÖLYESİ

KEÇE ATÖLYESİ

30 EKİM PAZAR
CUMHURİYET BAYRAMI TEMALI ATÖLYE ÇALIŞMASI

CUMHURİYET BAYRAMI TEMALI ATÖLYE ÇALIŞMASI

29 EKİM CUMARTESİ
AHŞAP ÇERÇEVE SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP ÇERÇEVE SÜSLEME ATÖLYESİ

29 EKİM CUMARTESİ / 15:00-18:00
BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI

BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

29 EKİM CUMARTESİ / 30 EKİM PAZAR
İNGİLİZCE MASAL ATÖLYESİ

İNGİLİZCE MASAL ATÖLYESİ

23 EKİM PAZAR
JAPON FENERİ ATÖLYESİ

JAPON FENERİ ATÖLYESİ

22 EKİM CUMARTESİ / 15:00-18:00
MÜGE ÇEVİK İLE SÖYLEŞİ

MÜGE ÇEVİK İLE SÖYLEŞİ

22 EKİM CUMARTESİ / 15:00
BULUT DUMAN KONSERİ

BULUT DUMAN KONSERİ

22 EKİM CUMARTESİ / 18:00
CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

16 EKİM PAZAR
ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

16 EKİM PAZAR
AHŞAP BALIK MAGNET ATÖLYESİ

AHŞAP BALIK MAGNET ATÖLYESİ

16 EKİM PAZAR / 15:00-18:00
TÜLAY YANIKOĞLU YAZICI İLE HOBİ VE EĞİTİM SEMİNERİ

TÜLAY YANIKOĞLU YAZICI İLE HOBİ VE EĞİTİM SEMİNERİ

15 EKİM CUMARTESİ / 15:00
CAM BOYAMA ATÖLYESİ

CAM BOYAMA ATÖLYESİ

15 EKİM CUMARTESİ
ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

15 EKİM CUMARTESİ
MASKEMİ YAPIYORUM ATÖLYESİ

MASKEMİ YAPIYORUM ATÖLYESİ

9 EKİM PAZAR
TAKI TASARIM ATÖLYESİ

TAKI TASARIM ATÖLYESİ

8 EKİM CUMARTESİ
CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

02 EKİM PAZAR
ALÇI SERAMİK BOYAMA

ALÇI SERAMİK BOYAMA

01 EKİM CUMARTESİ
AHŞAP 3D MAKET ATÖLYESİ

AHŞAP 3D MAKET ATÖLYESİ

25 EYLÜL PAZAR / 15:00-18:00
EBRU SANATI ATÖLYESİ

EBRU SANATI ATÖLYESİ

24 EYLÜL CUMARTESİ
AHŞAP LABİRENT ZEKA OYUNU ATÖLYESİ

AHŞAP LABİRENT ZEKA OYUNU ATÖLYESİ

18 EYLÜL PAZAR / 15:00-18:00
BADANA FIRÇALI ÇILGIN RESSAMLAR ATÖLYESİ

BADANA FIRÇALI ÇILGIN RESSAMLAR ATÖLYESİ

17 EYLÜL CUMARTESİ
SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

13 EYLÜL SALI - 15 EYLÜL PERŞEMBE
KURBAN BAYRAMI ÇALIŞMA SAATLERİ

KURBAN BAYRAMI ÇALIŞMA SAATLERİ

AHŞAP ANAHTARLIK SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP ANAHTARLIK SÜSLEME ATÖLYESİ

14 EYLÜL ÇARŞAMBA
BAYRAM ŞEKERİ ATÖLYESİ

BAYRAM ŞEKERİ ATÖLYESİ

13 EYLÜL SALI
MUTLU ÇOCUKLAR, MUTLU BAYRAMLAR ATÖLYESİ

MUTLU ÇOCUKLAR, MUTLU BAYRAMLAR ATÖLYESİ

10 EYLÜL CUMARTESİ
SURVİVOR

SURVİVOR

10 - 11 EYLÜL 2016
EBRU ATÖLYESİ

EBRU ATÖLYESİ

11 EYLÜL PAZAR / 15:00-23:00
ÇOCUKLARLA TOPLU DANS, MUMYA YARIŞMASI, SANDALYE KAPMA YARIŞMASI, ŞİŞMAN KRAL VE PRENSES YARIŞMASI

ÇOCUKLARLA TOPLU DANS, MUMYA YARIŞMASI, SANDALYE KAPMA YARIŞMASI, ŞİŞMAN KRAL VE PRENSES YARIŞMASI

14 EYLÜL ÇARŞAMBA
HAYALİNDEKİ PARKI KENDİN KUR AKTİVİTESİ

HAYALİNDEKİ PARKI KENDİN KUR AKTİVİTESİ

3-4 EYLÜL 2016
KUM BOYAMA ATÖLYESİ

KUM BOYAMA ATÖLYESİ

28 AĞUSTOS PAZAR / 15:00-18:00
AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

27 AĞUSTOS CUMARTESİ / 15:00-18:00
VENDETTA MASKE SÜSLEME ATÖLYESİ

VENDETTA MASKE SÜSLEME ATÖLYESİ

13 AĞUSTOS CUMARTESİ / 15:00-18:00
AHŞAP DAVUL ATÖLYESİ

AHŞAP DAVUL ATÖLYESİ

14 AĞUSTOS PAZAR / 15:00-18:00
SYMBOL'DEN HEDİYE ŞÖLENİ

SYMBOL'DEN HEDİYE ŞÖLENİ

20 TEMMUZ - 10 AĞUSTOS
HACİVAT KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

HACİVAT KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

6 TEMMUZ ÇARŞAMBA -7 TEMMUZ PERŞEMBE / 19:00
BAYRAMINIZ KUTLU, MUTLULUĞUNUZ DOLU DOLU OLSUN

BAYRAMINIZ KUTLU, MUTLULUĞUNUZ DOLU DOLU OLSUN

RAMAZAN SOKAĞI BAYRAMDA DA SİZLERİ BEKLİYOR

RAMAZAN SOKAĞI BAYRAMDA DA SİZLERİ BEKLİYOR

5-6-7 TEMMUZ
GİTAR&YAN FLÜT MÜZİK DİNLETİSİ

GİTAR&YAN FLÜT MÜZİK DİNLETİSİ

5-6-7 TEMMUZ /16:00 VE 17:00
AHŞAP YAPBOZ YAPIMI ATÖLYESİ - ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ

AHŞAP YAPBOZ YAPIMI ATÖLYESİ - ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ

25 HAZİRAN CUMARTESİ - 26 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
TOPAÇ BOYAMA ATÖLYESİ - DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

TOPAÇ BOYAMA ATÖLYESİ - DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

18 HAZİRAN CUMARTESİ - 19 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
BABALAR GÜNÜ BOWLİNG TURNUVASI

BABALAR GÜNÜ BOWLİNG TURNUVASI

19 HAZİRAN PAZAR
PASTEL BOYA ATÖLYESİ - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

PASTEL BOYA ATÖLYESİ - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

11 HAZİRAN CUMARTESİ -12 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ - SULU BOYA ATÖLYESİ

ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ - SULU BOYA ATÖLYESİ

4 HAZİRAN CUMARTESİ - 5 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
HAYVANLARI SEVİYORUM - BALONDAN YÜZLER YAPIMI ATÖLYESİ

HAYVANLARI SEVİYORUM - BALONDAN YÜZLER YAPIMI ATÖLYESİ

28 MAYIS CUMARTESİ - 29 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
BEZ ÇANTA YAPIMI ATÖLYESİ -KRAL VE KRALİÇE YAPIMI ATÖLYESİ

BEZ ÇANTA YAPIMI ATÖLYESİ -KRAL VE KRALİÇE YAPIMI ATÖLYESİ

21 MAYIS CUMARTESİ - 22 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
MAGNET YAPIMI ATÖLYESİ - AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

MAGNET YAPIMI ATÖLYESİ - AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

14 MAYIS CUMARTESİ - 15 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
ÇANAKKALE ZAFERİ MÜZE SERGİSİ

ÇANAKKALE ZAFERİ MÜZE SERGİSİ

13-29 MAYIS
TAKI YAPIMI ATÖLYESİ - YELPAZE YAPIMI ATÖLYESİ

TAKI YAPIMI ATÖLYESİ - YELPAZE YAPIMI ATÖLYESİ

7 MAYIS CUMARTESİ - 8 MAYIS PAZAR 15:00 - 18:00
ÖDÜLLÜ FACEBOOK FOTOĞRAF YARIŞMASI

ÖDÜLLÜ FACEBOOK FOTOĞRAF YARIŞMASI

4 NİSAN - 15 MAYIS
JAPON FENERİ YAPIMI

JAPON FENERİ YAPIMI

30 Nisan Cumartesi 15:00-18.00
JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

30 NİSAN CUMARTESİ - 1 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
DOMİNO OYUNU

DOMİNO OYUNU

24 Nisan Pazar 15:00-18:00
ŞAPKA YAPIMI

ŞAPKA YAPIMI

23 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
AHŞAP DÜDÜK YAPIMI

AHŞAP DÜDÜK YAPIMI

17 Nisan Pazar 15:00-18:00
AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

16 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
VENEDİK MASKESİ YAPIMI

VENEDİK MASKESİ YAPIMI

10 Nisan Pazar 15:00-18:00
ALİ ALTAY

ALİ ALTAY

9 Nisan Cumartesi 16:00
DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

9 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
TOPAÇ YAPIMI

TOPAÇ YAPIMI

3 Nisan Pazar 15:00-18:00
KALEM SÜSLEME

KALEM SÜSLEME

2 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

20-31 MART 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

27 Mart 2016 Pazar 14:30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

27 MART PAZAR 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

26 Mart Cumartesi 15.00-18.00
PİNHANİ MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

PİNHANİ MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

26 Mart Cumartesi 16.00
KARLAR KRALİÇESİ SYMBOL'DE

KARLAR KRALİÇESİ SYMBOL'DE

20 Mart Pazar 14.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

20 Mart Pazar 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

19 Mart Cumartesi 15.00-18.00
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SYMBOL'DE KUTLANIYOR

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SYMBOL'DE KUTLANIYOR

18 Mart Cuma 19.00
ÖMÜR GEDİK MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

ÖMÜR GEDİK MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

13 Mart Pazar 16.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Mart Programı

13 Mart Pazar 15.00 - 18.00
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ SYMBOL'DE

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ SYMBOL'DE

13 Mart Pazar 14.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 12 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 12 Mart Programı

12 Mart Cumartesi 15.00 - 18.00
AYŞE KULİN İMZA GÜNÜ

AYŞE KULİN İMZA GÜNÜ

12 Mart Cumartesi 15.00
KADINLAR GÜNÜ ZUMBA ETKİNLİĞİ

KADINLAR GÜNÜ ZUMBA ETKİNLİĞİ

8 Mart Salı 16.00'da
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

8 Mart Salı
DENİZ KIZI SYMBOL'DE

DENİZ KIZI SYMBOL'DE

6 Mart Pazar 14.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6 Mart Programı

6 Mart Cumartesi 15.00-18.00
İlyas Yalçıntaş Mini Konser & İmza Günü

İlyas Yalçıntaş Mini Konser & İmza Günü

5 Mart Cumartesi 16.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 5 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 5 Mart Programı

5 Mart Cumartesi 15.00 - 18.00
Gökçe Mini Konser & İmza Günü

Gökçe Mini Konser & İmza Günü

28 Şubat Pazar 16.00
ÖZGE UZUN İMZA GÜNÜ

ÖZGE UZUN İMZA GÜNÜ

27 Şubat Cumartesi 15.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 28 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 28 Şubat Programı

28 Şubat Pazar 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 27 Şubat Program

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 27 Şubat Program

27 Şubat Cumartesi 15.00
MUHAMMET ŞENGÖZ İMZA GÜNÜ

MUHAMMET ŞENGÖZ İMZA GÜNÜ

21 Şubat Pazar 16.00 - 20.00
MASAL DİYARI TİYATRO OYUNU

MASAL DİYARI TİYATRO OYUNU

21 Şubat Pazar 14.30 - 16.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 20 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 20 Şubat Programı

20 Şubat Cumartesi 15.00
TÜRKAN ŞORAY SYMBOL'DE

TÜRKAN ŞORAY SYMBOL'DE

14 Şubat Pazar 17:00
SYMBOL'DE AŞK BOL

SYMBOL'DE AŞK BOL

14 Şubat Pazar
SYMBOL'DE AŞK BOL

SYMBOL'DE AŞK BOL

14 Şubat Pazar 14.00 - 16.00
DOĞANCAN ÖZADLI SÖYLEŞİSİ

DOĞANCAN ÖZADLI SÖYLEŞİSİ

14 Şubat Pazar 15:00
SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

14 Şubat Pazar 19:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 14 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 14 Şubat Programı

14 Şubat Pazar 15.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Şubat Programı

13 Şubat Cumartesi - 15:00
Gökhan Keser Mini Konser & İmza Günü

Gökhan Keser Mini Konser & İmza Günü

13 Şubat Cumartesi - 16:00
SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

7 Şubat Pazar 17:00 ve 19:00
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 7 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 7 Şubat Programı

7 Şubat Pazar
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 6 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 6 Şubat Programı

6 Şubat Cumartesi
Çocuklarda Sık Görülen Hastalıklar

Çocuklarda Sık Görülen Hastalıklar

6 Şubat Cumartesi
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 5 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 5 Şubat Programı

5 Şubat Cuma
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 4 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 4 Şubat Programı

4 Şubat Perşembe
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6-7 Şubat programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6-7 Şubat programı

6-7 Şubat 2016
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 3 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 3 Şubat Programı

3 Şubat Çarşamba
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 2 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 2 Şubat Programı

2 Şubat Salı
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 1 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 1 Şubat Programı

1 Şubat Pazartesi
Creative Mind Preschool Etkinlikleri

Creative Mind Preschool Etkinlikleri

1-5 Şubat 2016
Mucit Amca Symbol'de

Mucit Amca Symbol'de

1-7 Şubat 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 31 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 31 Ocak Programı

31 Ocak Pazar 15:00-18:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Okuma Etkinliği

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Okuma Etkinliği

31 Ocak Pazar 16:00 ve 17:30
Cem Belevi Mini Konser & İmza Günü

Cem Belevi Mini Konser & İmza Günü

30 Ocak 2016 Cumartesi
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 30 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 30 Ocak Programı

30 Ocak Cumartesi 15:00-18:00
Dedemin Fişi Film Galası

Dedemin Fişi Film Galası

27 Ocak 2016
Candy Crush Dünyası

Candy Crush Dünyası

23-31 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 23 - 31 Ocak Etkinlik Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 23 - 31 Ocak Etkinlik Programı

23 - 31 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 17 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 17 Ocak Programı

17 Ocak Pazar 15:00-18:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 16 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 16 Ocak Programı

16 Ocak Cumartesi 15:00-18:00
Bora DURAN - Mini Konser İmza Günü

Bora DURAN - Mini Konser İmza Günü

16 Ocak Cumartesi 16:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

29 Aralık Pazar 2015
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

10 Ocak Pazar 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 10 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 10 Ocak Programı

10 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 Ocak Programı

9 Ocak Cumartesi 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 - 17 Ocak Etkinlik Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 - 17 Ocak Etkinlik Programı

09 - 17 Ocak 2016
JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

30 NİSAN CUMARTESİ - 1 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
Don Kişot

Don Kişot

03 Ocak Pazar 2016
 SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 03 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 03 Ocak Programı

03 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 02 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 02 Ocak Programı

02 Ocak 2016
Kadınlar Kulübü Ayşe ARMAN Symbol' de

Kadınlar Kulübü Ayşe ARMAN Symbol' de

19 Aralık Cumartesi
ALTIN ÇOCUKLAR SATRANÇ TURNUVASI

ALTIN ÇOCUKLAR SATRANÇ TURNUVASI

19- 20 Aralık 2014
Eğlenceli ZUMBA etkinliğimizde spor ile dans bir arada

Eğlenceli ZUMBA etkinliğimizde spor ile dans bir arada

13 Aralık Pazar 15:00 - 18:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Kış aylarında çocuklarda ortaya çıkan KBB hastalıkları ve tedavi yöntemleri

KADINLAR KÜLÜBÜ Kış aylarında çocuklarda ortaya çıkan KBB hastalıkları ve tedavi yöntemleri

12 Aralık Cumartesi 14:00
Buray Mini Konser -  İmza Günü

Buray Mini Konser - İmza Günü

6 Aralık Pazar 16:00-17:30
KADINLAR KÜLÜBÜ Kış Mevsimi salık geçirmenin yolları

KADINLAR KÜLÜBÜ Kış Mevsimi salık geçirmenin yolları

5 Aralık Cumartesi 14:00
Hansel ve Gretel' in Gerçek Hikayesi

Hansel ve Gretel' in Gerçek Hikayesi

5 Aralık Cumartesi
RİTİM ATÖLYESİ

RİTİM ATÖLYESİ

28 Kasım 14:00 - 17:00
Hande KAZANOVA ile 2016 burç yorumları

Hande KAZANOVA ile 2016 burç yorumları

28 Kasım 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

21 -22 Kasım 13:00 - 14:00 - 17:00 - 18:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Estetik hakkında doğru bilinen yanlışlar

KADINLAR KÜLÜBÜ Estetik hakkında doğru bilinen yanlışlar

21 Kasım 15:00
D&R KOCAELİ SYMBOL YAŞAM MERKEZİ

D&R KOCAELİ SYMBOL YAŞAM MERKEZİ

20 KASIM CUMA Saat:15:00
SYMBOL Bowling Turnuvası

SYMBOL Bowling Turnuvası

16 Kasım 2015 Saat 18:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

15 Kasım Pazar
KURABİYE SÜSLEME ETKİNLİĞİ

KURABİYE SÜSLEME ETKİNLİĞİ

14 Kasım
10 Kasım Atatürk' ü Anma Programı

10 Kasım Atatürk' ü Anma Programı

10 Kasım 16:00 - 18:00 - 20:00
Bremen Mızıkaçıları

Bremen Mızıkaçıları

7 - 8 Kasım Saat 18:00 - 20:00
Neslihan Yavuzcan ile spor zamanı

Neslihan Yavuzcan ile spor zamanı

3 Ekim 15:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Gebe kalmaya hazır mısınız?

KADINLAR KÜLÜBÜ Gebe kalmaya hazır mısınız?

31 Ekim 14:00
SÜPER ÇOCUK SHOW MASKOT ROCK - KUKLA DANS - MİNİ DİSKO

SÜPER ÇOCUK SHOW MASKOT ROCK - KUKLA DANS - MİNİ DİSKO

31 Ekim - 1 Kasım 14:00 - 18:00
YAZI ATÖLYESİ

YAZI ATÖLYESİ

31 Ekim - 1 Kasım
YANKI DANS - ZEYBEK

YANKI DANS - ZEYBEK

29 Ekim Perşembe 14:00 - 16:00- 18:00
MARSUPİLAMİ

MARSUPİLAMİ

29 - 30 Ekim 2015
KADINLAR KÜLÜBÜ Normal Doğum Coşkusu Yaşayın!

KADINLAR KÜLÜBÜ Normal Doğum Coşkusu Yaşayın!

24 Ekim 14:00
Atiye Mini Konser - İmza Günü

Atiye Mini Konser - İmza Günü

18 Ekim Pazar 16:00 - 17:00
Keçe Atölyesi

Keçe Atölyesi

10 Ekim 2015
Aylin KABASAKAL ile annelik ve oyunculuk

Aylin KABASAKAL ile annelik ve oyunculuk

10 Ekim 15:00
Karikatür Atölyesi

Karikatür Atölyesi

7 Ekim 15:00 - 18:00
KORSANLAR ATÖLYESİ

KORSANLAR ATÖLYESİ

26 - 27 Eylül 2015
İpek Tanrıyar ile moda, stil ve güzellik

İpek Tanrıyar ile moda, stil ve güzellik

19 Eylül 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

19 - 20 Eylül 13:00 - 14:00 - 17:00 - 18:00
Denizciler Atölyesi

Denizciler Atölyesi

12 - 13 Eylül 14:00-18:00
Ece VAHAPOĞLU ile AVM' de spor ve yürüyüş

Ece VAHAPOĞLU ile AVM' de spor ve yürüyüş

12 Eylül 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

5 - 6 Eylül
Akıl Oyunları

Akıl Oyunları

30 Ağustos 2015 Pazar 13:00 - 18:00
Eski Mısır

Eski Mısır

29 - 30 Ağustos
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

22 -23 Ağustos 14:00 16:00
ROSIE' nin Dünyası

ROSIE' nin Dünyası

15 -16 Ağustos
Hayvanlar Alemi Macera Ormanı

Hayvanlar Alemi Macera Ormanı

8 - 9 Ağustos 2015
Can

Can

1 - 2 Ağustos Cumartesi
BURADA EĞLENCE BOL

BURADA EĞLENCE BOL

6 - 12 Temmuz 2015
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Ebru Atölyesi

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Ebru Atölyesi

4 - 5 Temmuz
KÖSTEBEKGİLLER

KÖSTEBEKGİLLER

27 - 28 Haziran 2015

SİNEMA

SEVDAM GÖZLERİMDE KALDI

SEVDAM GÖZLERİMDE KALDI

Ahmet Yenilmez'in senaryosunu kaleme alıp yönetmenliğini üstlendiği Sevdam Gözlerinde Kaldı, Muhsin Yazıcıoğlu' ...

GÖRÜMCE

GÖRÜMCE

Patron Mutlu Son İstiyor ve Kocan Kadar Konuş filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Kıvanç Baruönü'nün yönetmen k ...

KAHRAMAN ÖRDEK

KAHRAMAN ÖRDEK

Viktor Lakisov'un yazıp yönettiği animasyon, yemyeşil bir adada yaşayan iki farklı ördek grubunun adayı tehdit ...

MÜTTEFİK

MÜTTEFİK

Müttefik, 1942 yılında Kuzey Afrika'da düşman hattında savaşan Fransız direniş savaşçısı Marianne Beausejour (C ...

KARANLIKLAR ÜLKESİ

KARANLIKLAR ÜLKESİ

Anna Foerster'in yönetmenliğini üstlendiği, Kate Beckinsale'in Selene'e yeniden can vereceği Karanlıklar Ülkesi ...

ÇAKALLARLA DANS 4

ÇAKALLARLA DANS 4

Serinin sevilen karakterleri Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet hayat mücadeles ...

SAVAŞ VADİSİ

SAVAŞ VADİSİ

Amerika Birleşik Devletleri'nin 2. Dünya Savaşı'na girmesinin ardından Desmond T. Doss (Andrew Garfield) da bir ...

 İKİNCİ ŞANS

İKİNCİ ŞANS

Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz'i yeniden bir araya getiren, Özcan Deniz'in senaryosunu yazıp yönettiği İkinci Ş ...

FANTASTİK CANAVARLAR NELERDİR,NEREDE BULUNURLAR?

FANTASTİK CANAVARLAR NELERDİR,NEREDE BULUNURLAR?

J.K. Rowling'in, 2001 yılında yazdığı aynı adlı kitaptan sinemaya uyarladığı Fantastik Canavarlar Nelerdir, Ner ...

DAĞ 2

DAĞ 2

Oğuz (Çağlar Ertuğrul) ve Bekir'in (Ufuk Bayraktar) yaşadığı olayların üzerinden 6 yıl geçmiştir. Çok gizli bir ...

DOKTOR STRANGE

DOKTOR STRANGE

Dünyanın en önemli beyin cerrahlarından biri olan Stephen Strange (Benedict Cumberbatch), geçirdiği bir trafik ...

TROLLER

TROLLER

Walt Dohrn ve Mike Mitchell'ın yönetmenliğini üstlendiği animasyon, sevimli yaratıklar Trollerin renkli maceral ...

D-100 Karayolu, Yahya Kaptan Karşısı, Başiskele – KOCAELİ | 444 1 262
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

Tarih

  • 10-11 ARALIK 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
D&R KORAY YERSÜREN İMZA GÜNÜ

D&R KORAY YERSÜREN İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 10 ARALIK 2016 / 13:00
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

Tarih

  • 03-04 ARALIK 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
YASEMİN ÜSTAY TEKİN İLE SÖYLEŞİ

YASEMİN ÜSTAY TEKİN İLE SÖYLEŞİ

Tarih

  • 26 KASIM 2016 /15:00
BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

Tarih

  • 26 KASIM 2016 / 14:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

Tarih

  • 26-27 KASIM 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
ORİGAMİ VE MASKE ETKİNLİĞİ

ORİGAMİ VE MASKE ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 27 KASIM 2016
ORFF (RİTM ATÖLYESİ) VE BOYAMA ETKİNLİĞİ

ORFF (RİTM ATÖLYESİ) VE BOYAMA ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 26 KASIM 2016
DOĞANCAN ÖZADLI İLE SÖYLEŞİ

DOĞANCAN ÖZADLI İLE SÖYLEŞİ

Tarih

  • 20 KASIM 2016 PAZAR 15:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

Tarih

  • 19-20 KASIM / 13:00-14:00 / 17:00-18:00
RENKLİ TENGRAM ATÖLYESİ - AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

RENKLİ TENGRAM ATÖLYESİ - AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

Tarih

  • 5 KASIM CUMARTESİ 15:00-18:00 / 6 KASIM PAZAR 15:00-18:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

Tarih

  • 5-6 KASIM / 2 SEANS; 14:00-15:00 / 17:00-18:00
İNCİLA ÇALIŞKAN İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

İNCİLA ÇALIŞKAN İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 5 KASIM CUMARTESİ / 15:00
KEÇE ATÖLYESİ

KEÇE ATÖLYESİ

deneme keçe

Tarih

  • 30 EKİM PAZAR
CUMHURİYET BAYRAMI TEMALI ATÖLYE ÇALIŞMASI

CUMHURİYET BAYRAMI TEMALI ATÖLYE ÇALIŞMASI

Tarih

  • 29 EKİM CUMARTESİ
AHŞAP ÇERÇEVE SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP ÇERÇEVE SÜSLEME ATÖLYESİ

Tarih

  • 29 EKİM CUMARTESİ / 15:00-18:00
BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI

BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI

Tarih

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

Tarih

ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

Tarih

  • 29 EKİM CUMARTESİ / 30 EKİM PAZAR
İNGİLİZCE MASAL ATÖLYESİ

İNGİLİZCE MASAL ATÖLYESİ

Tarih

  • 23 EKİM PAZAR
JAPON FENERİ ATÖLYESİ

JAPON FENERİ ATÖLYESİ

Tarih

  • 22 EKİM CUMARTESİ / 15:00-18:00
MÜGE ÇEVİK İLE SÖYLEŞİ

MÜGE ÇEVİK İLE SÖYLEŞİ

Tarih

  • 22 EKİM CUMARTESİ / 15:00
BULUT DUMAN KONSERİ

BULUT DUMAN KONSERİ

Tarih

  • 22 EKİM CUMARTESİ / 18:00
CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

Tarih

  • 16 EKİM PAZAR
ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

Tarih

  • 16 EKİM PAZAR
AHŞAP BALIK MAGNET ATÖLYESİ

AHŞAP BALIK MAGNET ATÖLYESİ

Tarih

  • 16 EKİM PAZAR / 15:00-18:00
TÜLAY YANIKOĞLU YAZICI İLE HOBİ VE EĞİTİM SEMİNERİ

TÜLAY YANIKOĞLU YAZICI İLE HOBİ VE EĞİTİM SEMİNERİ

Tarih

  • 15 EKİM CUMARTESİ / 15:00
CAM BOYAMA ATÖLYESİ

CAM BOYAMA ATÖLYESİ

Tarih

  • 15 EKİM CUMARTESİ
ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

Tarih

  • 15 EKİM CUMARTESİ
MASKEMİ YAPIYORUM ATÖLYESİ

MASKEMİ YAPIYORUM ATÖLYESİ

Tarih

  • 9 EKİM PAZAR
TAKI TASARIM ATÖLYESİ

TAKI TASARIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 8 EKİM CUMARTESİ
CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

Tarih

  • 02 EKİM PAZAR
ALÇI SERAMİK BOYAMA

ALÇI SERAMİK BOYAMA

Tarih

  • 01 EKİM CUMARTESİ
AHŞAP 3D MAKET ATÖLYESİ

AHŞAP 3D MAKET ATÖLYESİ

Tarih

  • 25 EYLÜL PAZAR / 15:00-18:00
EBRU SANATI ATÖLYESİ

EBRU SANATI ATÖLYESİ

Tarih

  • 24 EYLÜL CUMARTESİ
AHŞAP LABİRENT ZEKA OYUNU ATÖLYESİ

AHŞAP LABİRENT ZEKA OYUNU ATÖLYESİ

Tarih

  • 18 EYLÜL PAZAR / 15:00-18:00
BADANA FIRÇALI ÇILGIN RESSAMLAR ATÖLYESİ

BADANA FIRÇALI ÇILGIN RESSAMLAR ATÖLYESİ

Tarih

  • 17 EYLÜL CUMARTESİ
SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

Tarih

  • 13 EYLÜL SALI - 15 EYLÜL PERŞEMBE
KURBAN BAYRAMI ÇALIŞMA SAATLERİ

KURBAN BAYRAMI ÇALIŞMA SAATLERİ

Tarih

AHŞAP ANAHTARLIK SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP ANAHTARLIK SÜSLEME ATÖLYESİ

Tarih

  • 14 EYLÜL ÇARŞAMBA
BAYRAM ŞEKERİ ATÖLYESİ

BAYRAM ŞEKERİ ATÖLYESİ

Tarih

  • 13 EYLÜL SALI
MUTLU ÇOCUKLAR, MUTLU BAYRAMLAR ATÖLYESİ

MUTLU ÇOCUKLAR, MUTLU BAYRAMLAR ATÖLYESİ

Tarih

  • 10 EYLÜL CUMARTESİ
SURVİVOR

SURVİVOR

Tarih

  • 10 - 11 EYLÜL 2016
EBRU ATÖLYESİ

EBRU ATÖLYESİ

Tarih

  • 11 EYLÜL PAZAR / 15:00-23:00
ÇOCUKLARLA TOPLU DANS, MUMYA YARIŞMASI, SANDALYE KAPMA YARIŞMASI, ŞİŞMAN KRAL VE PRENSES YARIŞMASI

ÇOCUKLARLA TOPLU DANS, MUMYA YARIŞMASI, SANDALYE KAPMA YARIŞMASI, ŞİŞMAN KRAL VE PRENSES YARIŞMASI

Tarih

  • 14 EYLÜL ÇARŞAMBA
HAYALİNDEKİ PARKI KENDİN KUR AKTİVİTESİ

HAYALİNDEKİ PARKI KENDİN KUR AKTİVİTESİ

Tarih

  • 3-4 EYLÜL 2016
KUM BOYAMA ATÖLYESİ

KUM BOYAMA ATÖLYESİ

Tarih

  • 28 AĞUSTOS PAZAR / 15:00-18:00
AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

Tarih

  • 27 AĞUSTOS CUMARTESİ / 15:00-18:00
VENDETTA MASKE SÜSLEME ATÖLYESİ

VENDETTA MASKE SÜSLEME ATÖLYESİ

Tarih

  • 13 AĞUSTOS CUMARTESİ / 15:00-18:00
AHŞAP DAVUL ATÖLYESİ

AHŞAP DAVUL ATÖLYESİ

Tarih

  • 14 AĞUSTOS PAZAR / 15:00-18:00
SYMBOL'DEN HEDİYE ŞÖLENİ

SYMBOL'DEN HEDİYE ŞÖLENİ

Tarih

  • 20 TEMMUZ - 10 AĞUSTOS
HACİVAT KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

HACİVAT KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

Tarih

  • 6 TEMMUZ ÇARŞAMBA -7 TEMMUZ PERŞEMBE / 19:00
BAYRAMINIZ KUTLU, MUTLULUĞUNUZ DOLU DOLU OLSUN

BAYRAMINIZ KUTLU, MUTLULUĞUNUZ DOLU DOLU OLSUN

Tarih

RAMAZAN SOKAĞI BAYRAMDA DA SİZLERİ BEKLİYOR

RAMAZAN SOKAĞI BAYRAMDA DA SİZLERİ BEKLİYOR

Tarih

  • 5-6-7 TEMMUZ
GİTAR&YAN FLÜT MÜZİK DİNLETİSİ

GİTAR&YAN FLÜT MÜZİK DİNLETİSİ

Tarih

  • 5-6-7 TEMMUZ /16:00 VE 17:00
AHŞAP YAPBOZ YAPIMI ATÖLYESİ - ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ

AHŞAP YAPBOZ YAPIMI ATÖLYESİ - ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 25 HAZİRAN CUMARTESİ - 26 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
TOPAÇ BOYAMA ATÖLYESİ - DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

TOPAÇ BOYAMA ATÖLYESİ - DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

Tarih

  • 18 HAZİRAN CUMARTESİ - 19 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
BABALAR GÜNÜ BOWLİNG TURNUVASI

BABALAR GÜNÜ BOWLİNG TURNUVASI

Tarih

  • 19 HAZİRAN PAZAR
PASTEL BOYA ATÖLYESİ - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

PASTEL BOYA ATÖLYESİ - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 11 HAZİRAN CUMARTESİ -12 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ - SULU BOYA ATÖLYESİ

ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ - SULU BOYA ATÖLYESİ

Tarih

  • 4 HAZİRAN CUMARTESİ - 5 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
HAYVANLARI SEVİYORUM - BALONDAN YÜZLER YAPIMI ATÖLYESİ

HAYVANLARI SEVİYORUM - BALONDAN YÜZLER YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 28 MAYIS CUMARTESİ - 29 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
BEZ ÇANTA YAPIMI ATÖLYESİ -KRAL VE KRALİÇE YAPIMI ATÖLYESİ

BEZ ÇANTA YAPIMI ATÖLYESİ -KRAL VE KRALİÇE YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 21 MAYIS CUMARTESİ - 22 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
MAGNET YAPIMI ATÖLYESİ - AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

MAGNET YAPIMI ATÖLYESİ - AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

Tarih

  • 14 MAYIS CUMARTESİ - 15 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
ÇANAKKALE ZAFERİ MÜZE SERGİSİ

ÇANAKKALE ZAFERİ MÜZE SERGİSİ

Tarih

  • 13-29 MAYIS
TAKI YAPIMI ATÖLYESİ - YELPAZE YAPIMI ATÖLYESİ

TAKI YAPIMI ATÖLYESİ - YELPAZE YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 7 MAYIS CUMARTESİ - 8 MAYIS PAZAR 15:00 - 18:00
ÖDÜLLÜ FACEBOOK FOTOĞRAF YARIŞMASI

ÖDÜLLÜ FACEBOOK FOTOĞRAF YARIŞMASI

#hoşgeldinbahar Ödüllü Facebook Fotoğraf Yarışması Symbol'ün ‪#‎hoşgeldinbahar‬‬ temalı Ödüllü Facebook Fotoğraf Yarışması'nda fotoğraf yükleme süresi yoğun ilgi nedeniyle 15 Mayıs'a kadar uzatıldı! #hoşgeldinbahar temalı fotoğraflarından birini 4 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında Symbol Facebook sayfasında açılan yarışma aplikasyonuna yükle, 17-21 Mayıs tarihleri arasında Facebook üzerinden yapılacak oylamada en yüksek beğeniyi topla, GoPro Hero4, 500₺ Teknosa hediye çeki ve 250₺ D&R hediye çekinden birini sen kazan! Yarışma Katılım Koşulları 1) ‘Hoşgeldin Bahar’ temalı fotoğraf yarışmasına katılacak yarışmacıların kendilerine ait bir Facebook hesabı olmalıdır. 2) Yarışmacıların, Symbol Yaşam Merkezi Facebook sayfasını beğenmesi ve bu yarışma için çektikleri fotoğrafları Symbol Yaşam Merkezi sayfasındaki yarışma aplikasyonuna yüklemesi gerekmektedir. 3) Her katılımcı 1 (bir) fotoğraf ile yarışmaya katılabilir. İlk fotoğrafın ardından eklenenler, Symbol Yaşam Merkezi yönetimi tarafından silinecektir. 4) Yarışmacılar, orijinal fotoğraftan uzaklaşmamak koşuluyla fotoğraf düzenleme programlarından (Photoshop, Afterlight, VSCO, Snapseed vb.) yararlanmış olabilirler. 5) Yarışmamıza katılan fotoğrafların üzerinde isim, yer ismi, şirket ismi vb. metinler ile çerçeve gibi ek tasarımlar olduğu durumda, bu fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır. 6) Yarışmamıza katılan fotoğraflar toplum örf ve adetlerine aykırı, siyasi ve politik mesaj ve görseller içermemelidir. Sayfada ve aplikasyon üzerinde sergilenmeye uygun bulunmayan fotoğraflar, Symbol Yaşam Merkezi yönetimi tarafından silinme hakkına sahiptir. 7) Yarışma, 04.04.2016 tarihinde başlar, 23.04.2016’te, saat 23:59’da sonlanır. Bu tarih ve saatten sonra sayfadaki yarışma aplikasyonu yüklemeye kapanır. 8) Değerlendirme, Symbol Yaşam Merkezi sayfasındaki yarışma aplikasyonuna yüklenen fotoğrafların, bu aplikasyon ile oylamaya açılmasıyla yapılacaktır. 26.04.2016 – 01.05.2016 tarihleri arasında yapılacak Facebook oylaması sonunda, dereceli olarak kazanan 3 yarışmacı ve fotoğrafları belirlenecektir. 9) Kazanan yarışmacılar 02.05.2016, saat 12:00’da Symbol Yaşam Merkezi Facebook sayfasından açıklanacaktır. Kazananlar, 03.05.2016 23:59’a kadar iletişim bilgilerini Symbol Yaşam Merkezi Facebook sayfasına mesaj yoluyla iletmelidir. 10) Yarışmacı, fotoğraflarında bulunan olası üçüncü kişilerin bu fotoğrafların çekilmesine ve Symbol Yaşam Merkezi Facebook sayfasında yayınlanmasına izin verdiğini kabul ve taahhüt eder. Yarışmacı bu bağlamda, Symbol Yaşam Merkezi’nin üçüncü kişilerden gelen şikayet ve tazminat taleplerine karşı hiçbir sorumluluğu olmadığını, yine Symbol Yaşam Merkezi’ye bu taleplerin kendisi tarafından giderileceğini kabul ve taahhüt etmiştir. 11) Kazanan yarışmacı ödülünü bir başkasına devredemez. 12) Yarışmamıza Symbol Yaşam Merkezi ve içerisindeki markaların çalışanları, onların birinci derece yakınları, Turkmall Real Estate Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş. çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz, katılsalar da ödül için hiçbir hak iddia edemezler. 13) Symbol Yaşam Merkezi kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemeler sonucunda kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır. 14) Symbol Yaşam Merkezi, önceden haber vermeksizin yarışma kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 15) Yarışmaya katılanlar bu şartları peşinen anlamış ve kabul etmiş sayılırlar.

Tarih

  • 4 NİSAN - 15 MAYIS
JAPON FENERİ YAPIMI

JAPON FENERİ YAPIMI

Tarih

  • 30 Nisan Cumartesi 15:00-18.00
JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 30 NİSAN CUMARTESİ - 1 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
DOMİNO OYUNU

DOMİNO OYUNU

Tarih

  • 24 Nisan Pazar 15:00-18:00
ŞAPKA YAPIMI

ŞAPKA YAPIMI

Tarih

  • 23 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
AHŞAP DÜDÜK YAPIMI

AHŞAP DÜDÜK YAPIMI

Tarih

  • 17 Nisan Pazar 15:00-18:00
AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

Tarih

  • 16 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
VENEDİK MASKESİ YAPIMI

VENEDİK MASKESİ YAPIMI

Tarih

  • 10 Nisan Pazar 15:00-18:00
ALİ ALTAY

ALİ ALTAY

Tarih

  • 9 Nisan Cumartesi 16:00
DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

Tarih

  • 9 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
TOPAÇ YAPIMI

TOPAÇ YAPIMI

Tarih

  • 3 Nisan Pazar 15:00-18:00
KALEM SÜSLEME

KALEM SÜSLEME

Tarih

  • 2 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 20-31 MART 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 27 Mart 2016 Pazar 14:30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 27 MART PAZAR 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 26 Mart Cumartesi 15.00-18.00
PİNHANİ MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

PİNHANİ MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 26 Mart Cumartesi 16.00
KARLAR KRALİÇESİ SYMBOL'DE

KARLAR KRALİÇESİ SYMBOL'DE

Tarih

  • 20 Mart Pazar 14.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 20 Mart Pazar 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 19 Mart Cumartesi 15.00-18.00
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SYMBOL'DE KUTLANIYOR

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SYMBOL'DE KUTLANIYOR

Tarih

  • 18 Mart Cuma 19.00
ÖMÜR GEDİK MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

ÖMÜR GEDİK MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 13 Mart Pazar 16.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Mart Programı

Tarih

  • 13 Mart Pazar 15.00 - 18.00
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ SYMBOL'DE

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ SYMBOL'DE

Tarih

  • 13 Mart Pazar 14.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 12 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 12 Mart Programı

Tarih

  • 12 Mart Cumartesi 15.00 - 18.00
AYŞE KULİN İMZA GÜNÜ

AYŞE KULİN İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 12 Mart Cumartesi 15.00
KADINLAR GÜNÜ ZUMBA ETKİNLİĞİ

KADINLAR GÜNÜ ZUMBA ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 8 Mart Salı 16.00'da
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Tarih

  • 8 Mart Salı
DENİZ KIZI SYMBOL'DE

DENİZ KIZI SYMBOL'DE

Tarih

  • 6 Mart Pazar 14.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6 Mart Programı

Tarih

  • 6 Mart Cumartesi 15.00-18.00
İlyas Yalçıntaş Mini Konser & İmza Günü

İlyas Yalçıntaş Mini Konser & İmza Günü

Tarih

  • 5 Mart Cumartesi 16.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 5 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 5 Mart Programı

Tarih

  • 5 Mart Cumartesi 15.00 - 18.00
Gökçe Mini Konser & İmza Günü

Gökçe Mini Konser & İmza Günü

Tarih

  • 28 Şubat Pazar 16.00
ÖZGE UZUN İMZA GÜNÜ

ÖZGE UZUN İMZA GÜNÜ

D&R Buluşmaları Symbol'de

Tarih

  • 27 Şubat Cumartesi 15.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 28 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 28 Şubat Programı

Tarih

  • 28 Şubat Pazar 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 27 Şubat Program

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 27 Şubat Program

Tarih

  • 27 Şubat Cumartesi 15.00
MUHAMMET ŞENGÖZ İMZA GÜNÜ

MUHAMMET ŞENGÖZ İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 21 Şubat Pazar 16.00 - 20.00
MASAL DİYARI TİYATRO OYUNU

MASAL DİYARI TİYATRO OYUNU

Tarih

  • 21 Şubat Pazar 14.30 - 16.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 20 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 20 Şubat Programı

Tarih

  • 20 Şubat Cumartesi 15.00
TÜRKAN ŞORAY SYMBOL'DE

TÜRKAN ŞORAY SYMBOL'DE

Tarih

  • 14 Şubat Pazar 17:00
SYMBOL'DE AŞK BOL

SYMBOL'DE AŞK BOL

Tarih

  • 14 Şubat Pazar
SYMBOL'DE AŞK BOL

SYMBOL'DE AŞK BOL

Tarih

  • 14 Şubat Pazar 14.00 - 16.00
DOĞANCAN ÖZADLI SÖYLEŞİSİ

DOĞANCAN ÖZADLI SÖYLEŞİSİ

Tarih

  • 14 Şubat Pazar 15:00
SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

Tarih

  • 14 Şubat Pazar 19:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 14 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 14 Şubat Programı

Tarih

  • 14 Şubat Pazar 15.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Şubat Programı

Tarih

  • 13 Şubat Cumartesi - 15:00
Gökhan Keser Mini Konser & İmza Günü

Gökhan Keser Mini Konser & İmza Günü

Tarih

  • 13 Şubat Cumartesi - 16:00
SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

Tarih

  • 7 Şubat Pazar 17:00 ve 19:00
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 7 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 7 Şubat Programı

Tarih

  • 7 Şubat Pazar
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 6 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 6 Şubat Programı

Tarih

  • 6 Şubat Cumartesi
Çocuklarda Sık Görülen Hastalıklar

Çocuklarda Sık Görülen Hastalıklar

Tarih

  • 6 Şubat Cumartesi
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 5 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 5 Şubat Programı

Tarih

  • 5 Şubat Cuma
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 4 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 4 Şubat Programı

Tarih

  • 4 Şubat Perşembe
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6-7 Şubat programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6-7 Şubat programı

Tarih

  • 6-7 Şubat 2016
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 3 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 3 Şubat Programı

Tarih

  • 3 Şubat Çarşamba
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 2 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 2 Şubat Programı

Tarih

  • 2 Şubat Salı
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 1 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 1 Şubat Programı

Tarih

  • 1 Şubat Pazartesi
Creative Mind Preschool Etkinlikleri

Creative Mind Preschool Etkinlikleri

Tarih

  • 1-5 Şubat 2016
Mucit Amca Symbol'de

Mucit Amca Symbol'de

Tarih

  • 1-7 Şubat 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 31 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 31 Ocak Programı

Tarih

  • 31 Ocak Pazar 15:00-18:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Okuma Etkinliği

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Okuma Etkinliği

Tarih

  • 31 Ocak Pazar 16:00 ve 17:30
Cem Belevi Mini Konser & İmza Günü

Cem Belevi Mini Konser & İmza Günü

Tarih

  • 30 Ocak 2016 Cumartesi
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 30 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 30 Ocak Programı

Tarih

  • 30 Ocak Cumartesi 15:00-18:00
Dedemin Fişi Film Galası

Dedemin Fişi Film Galası

Tarih

  • 27 Ocak 2016
Candy Crush Dünyası

Candy Crush Dünyası

Tarih

  • 23-31 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 23 - 31 Ocak Etkinlik Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 23 - 31 Ocak Etkinlik Programı

23 Ocak 2016 El Kuklası Yapım Atölyesi

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Kuklalı Drama Atölyesi

24 Ocak 2016 Afrika Maske Yapım Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Maskeli Drama Atölyesi

30 Ocak 2016 Topaç Yapımı - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Sokak Oyun Atölyesi

31 Ocak 2016 Dans Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Dans Atölyesi

Tarih

  • 23 - 31 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 17 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 17 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER - Magnet Yapıyorum

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI - Bilgi Küpü

Tarih

  • 17 Ocak Pazar 15:00-18:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 16 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 16 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER - Hikayem Seramikte Atölyesi

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI - Hareket Atölyesi

Tarih

  • 16 Ocak Cumartesi 15:00-18:00
Bora DURAN - Mini Konser İmza Günü

Bora DURAN - Mini Konser İmza Günü

Tarih

  • 16 Ocak Cumartesi 16:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Işık ÖZTORUN - Tekin EZGÜTEKİN - Volkan DİNÇ

Tarih

  • 29 Aralık Pazar 2015
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Işık ÖZTORUN - Tekin EZGÜTEKİN - Volkan DİNÇ

Tarih

  • 10 Ocak Pazar 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 10 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 10 Ocak Programı

10 Ocak 2016

YMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER
Masal Dünyası Kral ve Kraliçe Yapım Atölyesi

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI
1 Masal Yaratıyorum

Tarih

  • 10 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 Ocak Programı

09 Ocak 2016

SYMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER
Şapka Yapım Atölyesi

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI
Şapkalarla Drama

Tarih

  • 9 Ocak Cumartesi 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 - 17 Ocak Etkinlik Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 - 17 Ocak Etkinlik Programı

09 Ocak 2016 Şapka Yapım Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Şapkalarla Drama

10 Ocak 2016 Masal Dünyası Kral ve Kraliçe Yapım Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI 1 Masal Yaratıyorum

16 Ocak 2016 Hikayem Seramikte Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Hareket Atölyesi

17 Ocak 2016 Hikayem Seramikte Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Bilgi Küpü

Tarih

  • 09 - 17 Ocak 2016
JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 30 NİSAN CUMARTESİ - 1 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
Don Kişot

Don Kişot

Nursel ÇELİKTÜRK - Tamer GÜLTEKİN - Ahmet Buğra KARAKOYUN

Seans 1 15:00

Seans 2 18:00

Tarih

  • 03 Ocak Pazar 2016
 SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 03 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 03 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER - Sulu Boya

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI - Drama Atölyesi

Tarih

  • 03 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 02 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 02 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER - El Kuklası Yapım Atölyesi

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Drama Atölyesi

Tarih

  • 02 Ocak 2016
Kadınlar Kulübü Ayşe ARMAN Symbol' de

Kadınlar Kulübü Ayşe ARMAN Symbol' de

Tarih

  • 19 Aralık Cumartesi
ALTIN ÇOCUKLAR SATRANÇ TURNUVASI

ALTIN ÇOCUKLAR SATRANÇ TURNUVASI

Tarih

  • 19- 20 Aralık 2014
Eğlenceli ZUMBA etkinliğimizde spor ile dans bir arada

Eğlenceli ZUMBA etkinliğimizde spor ile dans bir arada

Tarih

  • 13 Aralık Pazar 15:00 - 18:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Kış aylarında çocuklarda ortaya çıkan KBB hastalıkları ve tedavi yöntemleri

KADINLAR KÜLÜBÜ Kış aylarında çocuklarda ortaya çıkan KBB hastalıkları ve tedavi yöntemleri

Tarih

  • 12 Aralık Cumartesi 14:00
Buray Mini Konser -  İmza Günü

Buray Mini Konser - İmza Günü

Tarih

  • 6 Aralık Pazar 16:00-17:30
KADINLAR KÜLÜBÜ Kış Mevsimi salık geçirmenin yolları

KADINLAR KÜLÜBÜ Kış Mevsimi salık geçirmenin yolları

Tarih

  • 5 Aralık Cumartesi 14:00
Hansel ve Gretel' in Gerçek Hikayesi

Hansel ve Gretel' in Gerçek Hikayesi

Tarih

  • 5 Aralık Cumartesi
RİTİM ATÖLYESİ

RİTİM ATÖLYESİ

28 Kasım Cumartesi günü 14:00 - 17:00 saatleri arasında yemek katındaki oyundaki oyun alanımızda sizleri bekliyor.

Tarih

  • 28 Kasım 14:00 - 17:00
Hande KAZANOVA ile 2016 burç yorumları

Hande KAZANOVA ile 2016 burç yorumları

Tarih

  • 28 Kasım 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

Tarih

  • 21 -22 Kasım 13:00 - 14:00 - 17:00 - 18:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Estetik hakkında doğru bilinen yanlışlar

KADINLAR KÜLÜBÜ Estetik hakkında doğru bilinen yanlışlar

Tarih

  • 21 Kasım 15:00
D&R KOCAELİ SYMBOL YAŞAM MERKEZİ

D&R KOCAELİ SYMBOL YAŞAM MERKEZİ

Tarih

  • 20 KASIM CUMA Saat:15:00
SYMBOL Bowling Turnuvası

SYMBOL Bowling Turnuvası

Takımını kur, oyununu oyna.

İlk üç takıma sürpriz hediyeler...

Tarih

  • 16 Kasım 2015 Saat 18:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Tarih

  • 15 Kasım Pazar
KURABİYE SÜSLEME ETKİNLİĞİ

KURABİYE SÜSLEME ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 14 Kasım
10 Kasım Atatürk' ü Anma Programı

10 Kasım Atatürk' ü Anma Programı

10 Kasım Atatürk' ü Anma Programı

Tarih

  • 10 Kasım 16:00 - 18:00 - 20:00
Bremen Mızıkaçıları

Bremen Mızıkaçıları

7 Kasım Cumartesi ve 8 Kasım Pazar günleri 18:00 ve 20:00 saatleri arasında sizleri bekliyor

Tarih

  • 7 - 8 Kasım Saat 18:00 - 20:00
Neslihan Yavuzcan ile spor zamanı

Neslihan Yavuzcan ile spor zamanı

Tarih

  • 3 Ekim 15:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Gebe kalmaya hazır mısınız?

KADINLAR KÜLÜBÜ Gebe kalmaya hazır mısınız?

Tarih

  • 31 Ekim 14:00
SÜPER ÇOCUK SHOW MASKOT ROCK - KUKLA DANS - MİNİ DİSKO

SÜPER ÇOCUK SHOW MASKOT ROCK - KUKLA DANS - MİNİ DİSKO

Tarih

  • 31 Ekim - 1 Kasım 14:00 - 18:00
YAZI ATÖLYESİ

YAZI ATÖLYESİ

Tarih

  • 31 Ekim - 1 Kasım
YANKI DANS - ZEYBEK

YANKI DANS - ZEYBEK

Tarih

  • 29 Ekim Perşembe 14:00 - 16:00- 18:00
MARSUPİLAMİ

MARSUPİLAMİ

Tarih

  • 29 - 30 Ekim 2015
KADINLAR KÜLÜBÜ Normal Doğum Coşkusu Yaşayın!

KADINLAR KÜLÜBÜ Normal Doğum Coşkusu Yaşayın!

Tarih

  • 24 Ekim 14:00
Atiye Mini Konser - İmza Günü

Atiye Mini Konser - İmza Günü

Tarih

  • 18 Ekim Pazar 16:00 - 17:00
Keçe Atölyesi

Keçe Atölyesi

Tarih

  • 10 Ekim 2015
Aylin KABASAKAL ile annelik ve oyunculuk

Aylin KABASAKAL ile annelik ve oyunculuk

Tarih

  • 10 Ekim 15:00
Karikatür Atölyesi

Karikatür Atölyesi

Tarih

  • 7 Ekim 15:00 - 18:00
KORSANLAR ATÖLYESİ

KORSANLAR ATÖLYESİ

Tarih

  • 26 - 27 Eylül 2015
İpek Tanrıyar ile moda, stil ve güzellik

İpek Tanrıyar ile moda, stil ve güzellik

Tarih

  • 19 Eylül 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

Tarih

  • 19 - 20 Eylül 13:00 - 14:00 - 17:00 - 18:00
Denizciler Atölyesi

Denizciler Atölyesi

Tarih

  • 12 - 13 Eylül 14:00-18:00
Ece VAHAPOĞLU ile AVM' de spor ve yürüyüş

Ece VAHAPOĞLU ile AVM' de spor ve yürüyüş

Tarih

  • 12 Eylül 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

Tarih

  • 5 - 6 Eylül
Akıl Oyunları

Akıl Oyunları

Tarih

  • 30 Ağustos 2015 Pazar 13:00 - 18:00
Eski Mısır

Eski Mısır

Tarih

  • 29 - 30 Ağustos
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

Tarih

  • 22 -23 Ağustos 14:00 16:00
ROSIE' nin Dünyası

ROSIE' nin Dünyası

Tarih

  • 15 -16 Ağustos
Hayvanlar Alemi Macera Ormanı

Hayvanlar Alemi Macera Ormanı

8 Ağustos Cumartesi ve 9 Ağustos Pazar günleri sizleri bekliyor.

Tarih

  • 8 - 9 Ağustos 2015
Can

Can

Tarih

  • 1 - 2 Ağustos Cumartesi
BURADA EĞLENCE BOL

BURADA EĞLENCE BOL

6 - 12 Temmuz tarihleri, arasında, birbirinden renkli aktiviteler, eglenceli yarışmalar, neşeli oyunlar ve daha fazlası Doğu Marmara'nın yeni sembolünde!

Tarih

  • 6 - 12 Temmuz 2015
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Ebru Atölyesi

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Ebru Atölyesi

Tarih

  • 4 - 5 Temmuz
KÖSTEBEKGİLLER

KÖSTEBEKGİLLER

27 Haziran Cumartesi - 28 Haziran Pazar 13:00 - 14:00 - 16:00 - 17:00

Tarih

  • 27 - 28 Haziran 2015
SEVDAM GÖZLERİMDE KALDI

SEVDAM GÖZLERİMDE KALDI

Ahmet Yenilmez'in senaryosunu kaleme alıp yönetmenliğini üstlendiği Sevdam Gözlerinde Kaldı, Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünü bir aşk hikâyesi ile ele alıyor. Susurluk kazası acaba sonradan gerçekleşecek Dr. Mahmut Esat Coşan Hoca'nın Avustralya'da geçirdiği trafik kazası ve Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun geçirdiği helikopter kazasının habercisi miydi? Tüm dosyalar yeniden açılıyor… Muhsin Başkan" belgeselinin ardından "Sevdam Gözlerinde Kaldı" filmi ile Yenilmez, Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümü ile ilgili bilinmeyenleri bir aşk hikâyesi ile anlatıyor.

Seanslar

  • 12:00-14:15-16.30-18:45-21:00
GÖRÜMCE

GÖRÜMCE

Patron Mutlu Son İstiyor ve Kocan Kadar Konuş filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Kıvanç Baruönü'nün yönetmen koltuğunda oturduğu film, gelin ile görümce arasındaki çekişmeyi mizahi yönden ele alan bir yerli yapım. Yeliz fazlaca düşkün olduğu erkek kardeşi Ahmet'le mutlu mesut yaşamaktadır. Fakat Ahmet bir kıza aşık olup evlenme teklifi edince dünyası başına yıkılır. Aman canım ne olacaktır, şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bunları da ayırabilir. Yeliz, arkadaş grubuyla kafa kafaya verip ayırma planlarına başlar. Bir tarafta Yeliz, bir tarafta Deniz ve her şeyden habersiz Deniz'i ablasının tuzaklarından korumaya çalışan Ahmet'i türlü komik maceralar beklemektedir.

Seanslar

  • 11:30-14:00-16:30-18:00-19:00-20:30-21:30
KAHRAMAN ÖRDEK

KAHRAMAN ÖRDEK

Viktor Lakisov'un yazıp yönettiği animasyon, yemyeşil bir adada yaşayan iki farklı ördek grubunun adayı tehdit eden bir kötüye karşı güçlerini birleştirmesini anlatıyor.Kahkaha ve macera dolu 3 boyutlu animasyonun hikâyesi bir adada geçiyor. Güneşin hep ışıldadığı, yemyeşil ağaçlarla kaplı bu ada o kadar güzeldir ki, bir gün yeşil başlı bir yaban ördeği sürüsü bu adayı Hawaii sanarak buraya iniş yapar. İki ördek sürüsü pek anlaşamaz. Efsaneye göre kahraman Güneş Ördeği, sürüyü ve adanın enerji kaynağı olan Güneş'i korumakla görevlidir. Fakat kötü kalpli bir cadı Güneş Ördeği'nin süper güçlerini öğrenince adaya gelerek onun peşine düşer. O güne kadar pek iyi anlaşamayan iki farklı ördek sürüsü, adayı korumak için arkadaş olmak ve güçlerini birleştirmek zorunda olduklarını anlayacaklardır.

Seanslar

  • 11:00-12:45-14:30-16:15
MÜTTEFİK

MÜTTEFİK

Müttefik, 1942 yılında Kuzey Afrika'da düşman hattında savaşan Fransız direniş savaşçısı Marianne Beausejour (Cotillard) ile karşılaşan istihbarat subayı Max Vatan'ın (Pitt) hikâyesini konu alıyor. Max (Brad Pitt) ve Marianne (Marion Cotillard), Casablanca'da gerçekleştirdikleri ölümcül bir görev sonrası evlenen iki ajandır. Max'in, eşinin bir Nazi ajanı olabileceğinden şüphelenip Marianne'i araştırmaya başlamasıyla evliliklerinin gidişatı da değişecektir.

Seanslar

  • 11:30-14:00-16:30-19:00-21:30
KARANLIKLAR ÜLKESİ

KARANLIKLAR ÜLKESİ

Anna Foerster'in yönetmenliğini üstlendiği, Kate Beckinsale'in Selene'e yeniden can vereceği Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları, Lycan ve Vampir Savaşı arasında kalmış Selene'in hikâyesini anlatmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü Karanlıklar Ülkesi (Underworld) serisinin yeni ve son filmi, Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları'nda Selene, kendisine ihanet eden Lycan'lar ve de Vampirler'in büyük saldırısı altındadır. Yanında yer alan David ve babası Thomas ile birlikte, Selene, bu en büyük fedakarlığı yapmasını gerektirse de Lycan'lar ve Vampirler arasındaki savaşı mutlaka sona erdirmelidir.

Seanslar

  • DUBLAJ: 11:30-13:30-15:30 ORJİNAL: 17:30-19:30-21:30
ÇAKALLARLA DANS 4

ÇAKALLARLA DANS 4

Serinin sevilen karakterleri Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet hayat mücadelesi içinde ekonomik yetersizlikler sebebiyle aynı evde yaşamaya başlamıştır. Ev arkadaşlığı onlar için uyum sağlanması zor bir şeydir. Günün birinde Berber Hüseyin abi kahramanlarımızın karşısına çılgın ancak cazip bir planla çıkar. Almanya'daki dayıoğlu vefat ettiğinde vasiyet olarak da neyi işaret ettiği belirsiz bir harita bırakmıştır. Bunun bir hazine haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız tutundukları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye yola koyulurlar... Sevilen serinin baş kahramanları Şevket Çoruh, İlker Ayrık,Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’yu yeniden bir araya getiren filmin kadrosunda Didem Balçın, Hakan Bilgin, Derya Şensoy ve kadroya yeni katılan Hande Katipoğlu ve Tim Seyfi de yer alıyor. Yapımcılığını Sugarworkz & TAFF’ın yaptığı, senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’in yazdığı filmin yönetmen koltuğunda da Deliormanlı filmine imza atan Murat Şeker oturuyor.

Seanslar

  • 11:45-13:00-14:15-15:30-16:45-18:00-19:15-20:30-21:45
SAVAŞ VADİSİ

SAVAŞ VADİSİ

Amerika Birleşik Devletleri'nin 2. Dünya Savaşı'na girmesinin ardından Desmond T. Doss (Andrew Garfield) da birçok Amerikalı gibi orduya katılmaya gönüllü olur. Ancak dindar bir Hıristiyan ve bir pasifist olan Doss, savaşta insan öldürmeyi ve herhangi bir şekilde silah kullanmayı reddetmektedir, onun yerine savaş alanında yaralıları kurtararak hizmet etmek istemektedir. Bu tavrı hem komutanları, hem de asker arkadaşları arasında ilk başta çok sert tepkiyle karşılanır, askeri mahkemeye bile çıkar. Ancak Doss, son derece sert bir eğitimden geçip, kendi hayatı pahasına silahsız bir şekilde savaş alanına gitmeyi çoktan göze almıştır.

Seanslar

  • 12:00-19:00-21:45
 İKİNCİ ŞANS

İKİNCİ ŞANS

Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz'i yeniden bir araya getiren, Özcan Deniz'in senaryosunu yazıp yönettiği İkinci Şans, geçmişleriyle yüzleşen iki zıt karakteri odağına alıyor.Matematik öğretmeni olan güzel bir kadın Yasemin ile et restoranı sahibi karizmatik gurme Cemal'in yolları kesişir. Yasemin geçmişte yaşadığı yanlış evliliğin yaralarını sarmaya çalışan, attığı adımlara dikkat eden bir annedir. Cemal ise sosyal, geçmişinden kurtulmak isteyen gamsız bir adamdır. Bu zıt karakterli ikilinin tanışması önce kavgalı olacaksa da zamanla hüzünlü bir aşka dönüşecektir. Geçmişlerinin derinlerine indiklerinde ikisinin de ikinci bir şansa ihtiyacı olduğu ortaya çıkar.

Seanslar

  • 12:30-14:45-17:00-19:15-21:30
FANTASTİK CANAVARLAR NELERDİR,NEREDE BULUNURLAR?

FANTASTİK CANAVARLAR NELERDİR,NEREDE BULUNURLAR?

J.K. Rowling'in, 2001 yılında yazdığı aynı adlı kitaptan sinemaya uyarladığı Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?, bir gezgin büyücü olan Newt Scamander'ın Amerika'daki maceralarını ele alıyor.Harry Potter filmlerinden tanıdığımız yönetmen David Yates'in yönetmen koltuğunda oturduğu film, Newt Scamander'ın büyülü bavulundaki nesli tükenmekte olan sihirli yaratıkların, bavulun içerisinden kaçarak Amerika sokaklarına taşması sonrası yaşanan maceraları anlatıyor.

Seanslar

  • 11:00-13:30-16:15-19:00-21:45
DAĞ 2

DAĞ 2

Oğuz (Çağlar Ertuğrul) ve Bekir'in (Ufuk Bayraktar) yaşadığı olayların üzerinden 6 yıl geçmiştir. Çok gizli bir görev için bu kez Özel Kuvvetleri 8. Muharebe Arama Kurtarma Timi'ne birlikte katılırlar. Bu görev, Kuzey Irak'ta bir terör örgütü tarafından kaçırılmış gazeteci Ceyda Balaban'ı (Ahu Türkpençe) kurtarmak ve sağ salim Türkiye'ye getirmektir. Karışık Ortadoğu coğrafyasında tek bir düşmandan daha fazlasıyla mücadele etmek zorunda kalan 7 kişilik MAK 8 için kurtarma operasyonu son derece tehlikeli ve zorlu olacaktır.

Seanslar

  • 11:00-13:30-145:45-17:30-20:15-16:15-19:00-21:45
DOKTOR STRANGE

DOKTOR STRANGE

Dünyanın en önemli beyin cerrahlarından biri olan Stephen Strange (Benedict Cumberbatch), geçirdiği bir trafik kazasının ardından meslek hayatını bitirmek zorunda kalmıştır. Hem fiziksel, hem de mental olarak tedaviye ihtiyacı olan bu kibirli doktor, bir yolculuğa çıkar. Bu yolculukta karşılaştığı Ancient One (Tilda Swinton) ona mistik dünyaların kapısını açacak, sihir ve paralel dünyalar yardımıyla onun yepyeni bir karaktere bürünüp hayatının değişmesine yardımcı olacaktır.

Seanslar

  • 13:45-16:15-18:45-21:15
TROLLER

TROLLER

Walt Dohrn ve Mike Mitchell'ın yönetmenliğini üstlendiği animasyon, sevimli yaratıklar Trollerin renkli maceralarını ele alıyor. Shrek'in yapımcılarının elinden olan yeni bir animasyon komedi filmi Troller, sevimli yaratıkları, beraberinde onların muhteşem ve rengarenk efektlerini beyaz perdeye taşıyor. Poppy (Anna Kendrick) kendisini bildiği tek dünyadan çok uzaklara taşıyan destansı bir macerada güçlerini daima umutsuz olan Branch (Justin Timberlake) ile birleştirir. Arkadaşlarını, günahkar Bergen'in pençelerinden ve onların lideri King Gristle'ın elinden kurtarmak için cesaret isteyen bu görevi tamamlamak zorundadırlar. Poppy'nin bu destansı macerası onun gücünü test edecek ve gerçek renklerini açığa çıkaracaktır.

Seanslar

  • 11:00-13:00-15:00-17:00