Alışverişi ve Eğlenceyi Symbol'de Doya Doya Yaşa

ETKİNLİKLER

DEFTER KAPAĞI TASARIM ATÖLYESİ

DEFTER KAPAĞI TASARIM ATÖLYESİ

27.05.2017
KUMBARA YAPIM ATÖLYESİ

KUMBARA YAPIM ATÖLYESİ

28.05.2017
GÜZEL SANATLAR LİSESİ ORKESTRA KONSER ETKİNLİĞİ

GÜZEL SANATLAR LİSESİ ORKESTRA KONSER ETKİNLİĞİ

21.05.2017
ÇİM ADAM YAPIM ATÖLYESİ

ÇİM ADAM YAPIM ATÖLYESİ

21.05.2017
KAYP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

KAYP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

20.05 & 21.05.2017
EMOJİ SURATLAR

EMOJİ SURATLAR

20.05.2017
MARY JANE GENÇLİK KONSERİ

MARY JANE GENÇLİK KONSERİ

20.05.2017
19 MAYIS BANDO ETKİNLİĞİ

19 MAYIS BANDO ETKİNLİĞİ

19.05.2017
19 MAYIS DECATHLON ETKİNLİĞİ

19 MAYIS DECATHLON ETKİNLİĞİ

19.05.2017
HİNT KINASI ETKİNLİĞİ

HİNT KINASI ETKİNLİĞİ

14.05.2017 Saat: 15:00-19:00
MELİNA'S MOM MERVE ÖZTÜRK İLE SÖYLEŞİ

MELİNA'S MOM MERVE ÖZTÜRK İLE SÖYLEŞİ

14.05.2017
MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ  KANEPE YAPIM ETKİNLİĞİ

MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ KANEPE YAPIM ETKİNLİĞİ

14.05.2017 Saat: 15:00 - 18:00
DİŞ MACUNU YAPIM ATÖLYESİ

DİŞ MACUNU YAPIM ATÖLYESİ

13.05.2017 Saat: 15:00 - 18:00
KAYIP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

KAYIP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

13.05.2017 - 14.05.2017 Saat: 13:00 - 18:00
ANNELER GÜNÜ ÖZEL HEDİYE ANAHTARLIK DAĞITIM ETKİNLİĞİ

ANNELER GÜNÜ ÖZEL HEDİYE ANAHTARLIK DAĞITIM ETKİNLİĞİ

14.05.2017
KAR KÜRESİ YAPIM ATÖLYESİ

KAR KÜRESİ YAPIM ATÖLYESİ

07.05.2017
BEZ OYUNCAK YAPIM ATÖLYESİ

BEZ OYUNCAK YAPIM ATÖLYESİ

06.05.2017
MODA TASARIM ATÖLYESİ

MODA TASARIM ATÖLYESİ

29-30 NİSAN
ÇOCUK ŞENLİĞİ

ÇOCUK ŞENLİĞİ

29.04.2017
JONGLÖR

JONGLÖR

22-23-24 NİSAN
DÜNYA ÇOCUKLARI DANS GÖSTERİSİ

DÜNYA ÇOCUKLARI DANS GÖSTERİSİ

20.04.2017 Saat: 17:00-18:30
23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ

23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ

22-23-24 NİSAN
TAHTABACAK

TAHTABACAK

22-23-24 NİSAN
ŞİŞME OYUN PARKI

ŞİŞME OYUN PARKI

22-23-24 NİSAN
PAMUK ŞEKER - POP CORN İKRAMI

PAMUK ŞEKER - POP CORN İKRAMI

22-23-24 NİSAN
PANDOMİM

PANDOMİM

22-23-24 NİSAN
KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

NİSAN AYI BOYUNCA HER HAFTA SONU 13:00-17:00 & 14:00-18:00
KUM BOYAMA ATÖLYESİ

KUM BOYAMA ATÖLYESİ

16.04.2017
23 NİSAN TEMALI ATÖLYE

23 NİSAN TEMALI ATÖLYE

15.04.2017
PLANETARYUM

PLANETARYUM

10.04.2017 & 11.04.2017
PLANETARYUM

PLANETARYUM

08.04.2017 & 09.04.2017
KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

NİSAN AYI BOYUNCA HER HAFTA SONU 13:00-17:00 & 14:00-18:00
MİNİK AŞÇILAR KURABİYE YAPIMI ATÖLYESİ

MİNİK AŞÇILAR KURABİYE YAPIMI ATÖLYESİ

09.04.2017
BAHAR TEMALI ATÖLYE

BAHAR TEMALI ATÖLYE

08.04.2017
KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

NİSAN AYI BOYUNCA HER HAFTA SONU 13:00-17:00 & 14:00-18:00
MASAL ATÖLYESİ

MASAL ATÖLYESİ

02.04.2017
BAHAR TEMALI ATÖLYE

BAHAR TEMALI ATÖLYE

01.04.2017
KENDİ TİŞÖRTÜNÜ TASARLA TİŞÖRT TASARIM ATÖLYESİ

KENDİ TİŞÖRTÜNÜ TASARLA TİŞÖRT TASARIM ATÖLYESİ

27.03.2017
BANDO-JİMNASTİK-PİYANO VE ORKESTRA ETKİNLİĞİ

BANDO-JİMNASTİK-PİYANO VE ORKESTRA ETKİNLİĞİ

25.03.2017
MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ KURABİYE YAPIMI

MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ KURABİYE YAPIMI

26.03.2017
DIGIDIK AT YAPIYORUM ATÖLYESİ

DIGIDIK AT YAPIYORUM ATÖLYESİ

25.03.2017
MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ WAFFLE YAPIMI

MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ WAFFLE YAPIMI

25.03.2017
SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

25.03.2017 - 26.03.2017 Saat: 13:00-14:00 ve 17:00-18:00
ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA TEMALI ATÖLYE

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA TEMALI ATÖLYE

18.03.2017 - 19.03.2017
SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

18.03.2017 - 19.03.2017 Saat: 13:00-14:00 ve 17:00-18:00
SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

11.03.2017 / 12.03.2017 Saat: 13:00-14:00 ve 17:00-18:00
PAMUK ŞEKERİ YAPIM ATÖLYESİ

PAMUK ŞEKERİ YAPIM ATÖLYESİ

11.03.2017
BALON KATLAMA SANATI ATÖLYESİ

BALON KATLAMA SANATI ATÖLYESİ

12.03.2017
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Müzik Dinletisi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Müzik Dinletisi

08.03.2017 Saat: 17:00-19:00
Sindirella'nın Sihirli Dünyası

Sindirella'nın Sihirli Dünyası

Mart Ayı Boyunca Her Cumartesi ve Pazar
Pufidik Atkı Atölyesi

Pufidik Atkı Atölyesi

04.03.2017
Kadınlar Baş Tacımız Taç Yapım Atölyesi

Kadınlar Baş Tacımız Taç Yapım Atölyesi

05.03.2017
Kadınlar Korosu

Kadınlar Korosu

05.03.2017 Saat: 18:00
Ergenlikten Menopoza Kadın Sağlığı

Ergenlikten Menopoza Kadın Sağlığı

04.03.2017 Saat: 15:00
Karlar Kraliçesi'nin Gizemli Hikayesi

Karlar Kraliçesi'nin Gizemli Hikayesi

Şubat Ayı Boyunca Her Cumartesi - Pazar
Trio Müzik Dinletisi

Trio Müzik Dinletisi

25.02.2017 / 26.02.2017 Saat: 15.00 - 17.00
Peluş Kulaklık Süsleme Atölyesi

Peluş Kulaklık Süsleme Atölyesi

26.02.2017
Sanat Atölyesi

Sanat Atölyesi

25.02.2017
Ahşap Anahtarlık Süsleme Atölyesi

Ahşap Anahtarlık Süsleme Atölyesi

12.02.2017
Nuray Sayarı ile Astroloji Söyleşisi

Nuray Sayarı ile Astroloji Söyleşisi

11.02.2017 Saat: 15.00
Sanat Atölyesi

Sanat Atölyesi

11.02.2017
Ahşap Magnet Süsleme Atölyesi

Ahşap Magnet Süsleme Atölyesi

05.02.2017
Ahşap Davul Süsleme Atölyesi

Ahşap Davul Süsleme Atölyesi

04.02.2017
ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

28-29 OCAK
ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ KOCAELİ ÖZEL GÖSTERİMİ

ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ KOCAELİ ÖZEL GÖSTERİMİ

25.01.2017
SÜPER KALECİ

SÜPER KALECİ

SÖMESTR TATİLİ BOYUNCA
ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

21-22 OCAK
SYMBOL KUKLA FESTİVALİ

SYMBOL KUKLA FESTİVALİ

23 OCAK - 3 ŞUBAT
BUZ PİSTİ EĞLENCESİ

BUZ PİSTİ EĞLENCESİ

21 OCAK - 5 ŞUBAT
ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

OCAK AYI BOYUNCA HER CUMARTESİ & PAZAR
SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

30 ARALIK CUMA
SUAT ATEŞDAĞLI İLE YENİ YIL PARTİSİ

SUAT ATEŞDAĞLI İLE YENİ YIL PARTİSİ

30 ARALIK 2016 / 19:00-21:00
ÇOCUKLARLA YENİ YIL PARTİSİ

ÇOCUKLARLA YENİ YIL PARTİSİ

31 ARALIK 2016 - 01 OCAK 2017
SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

23 Aralık 2016
SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

16 ARALIK CUMA
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

10-11 ARALIK 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
D&R KORAY YERSÜREN İMZA GÜNÜ

D&R KORAY YERSÜREN İMZA GÜNÜ

10 ARALIK 2016 / 13:00
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

03-04 ARALIK 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

26-27 KASIM 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
ORİGAMİ VE MASKE ETKİNLİĞİ

ORİGAMİ VE MASKE ETKİNLİĞİ

27 KASIM 2016
ORFF (RİTM ATÖLYESİ) VE BOYAMA ETKİNLİĞİ

ORFF (RİTM ATÖLYESİ) VE BOYAMA ETKİNLİĞİ

26 KASIM 2016
YASEMİN ÜSTAY TEKİN İLE SÖYLEŞİ

YASEMİN ÜSTAY TEKİN İLE SÖYLEŞİ

26 KASIM 2016 /15:00
BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

26 KASIM 2016 / 14:00
DOĞANCAN ÖZADLI İLE SÖYLEŞİ

DOĞANCAN ÖZADLI İLE SÖYLEŞİ

20 KASIM 2016 PAZAR 15:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

19-20 KASIM / 13:00-14:00 / 17:00-18:00
RENKLİ TENGRAM ATÖLYESİ - AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

RENKLİ TENGRAM ATÖLYESİ - AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

5 KASIM CUMARTESİ 15:00-18:00 / 6 KASIM PAZAR 15:00-18:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

5-6 KASIM / 2 SEANS; 14:00-15:00 / 17:00-18:00
İNCİLA ÇALIŞKAN İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

İNCİLA ÇALIŞKAN İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

5 KASIM CUMARTESİ / 15:00
KEÇE ATÖLYESİ

KEÇE ATÖLYESİ

30 EKİM PAZAR
AHŞAP ÇERÇEVE SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP ÇERÇEVE SÜSLEME ATÖLYESİ

29 EKİM CUMARTESİ / 15:00-18:00
CUMHURİYET BAYRAMI TEMALI ATÖLYE ÇALIŞMASI

CUMHURİYET BAYRAMI TEMALI ATÖLYE ÇALIŞMASI

29 EKİM CUMARTESİ
BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI

BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

29 EKİM CUMARTESİ / 30 EKİM PAZAR
İNGİLİZCE MASAL ATÖLYESİ

İNGİLİZCE MASAL ATÖLYESİ

23 EKİM PAZAR
BULUT DUMAN KONSERİ

BULUT DUMAN KONSERİ

22 EKİM CUMARTESİ / 18:00
MÜGE ÇEVİK İLE SÖYLEŞİ

MÜGE ÇEVİK İLE SÖYLEŞİ

22 EKİM CUMARTESİ / 15:00
JAPON FENERİ ATÖLYESİ

JAPON FENERİ ATÖLYESİ

22 EKİM CUMARTESİ / 15:00-18:00
ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

16 EKİM PAZAR
CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

16 EKİM PAZAR
AHŞAP BALIK MAGNET ATÖLYESİ

AHŞAP BALIK MAGNET ATÖLYESİ

16 EKİM PAZAR / 15:00-18:00
ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

15 EKİM CUMARTESİ
TÜLAY YANIKOĞLU YAZICI İLE HOBİ VE EĞİTİM SEMİNERİ

TÜLAY YANIKOĞLU YAZICI İLE HOBİ VE EĞİTİM SEMİNERİ

15 EKİM CUMARTESİ / 15:00
CAM BOYAMA ATÖLYESİ

CAM BOYAMA ATÖLYESİ

15 EKİM CUMARTESİ
MASKEMİ YAPIYORUM ATÖLYESİ

MASKEMİ YAPIYORUM ATÖLYESİ

9 EKİM PAZAR
TAKI TASARIM ATÖLYESİ

TAKI TASARIM ATÖLYESİ

8 EKİM CUMARTESİ
CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

02 EKİM PAZAR
ALÇI SERAMİK BOYAMA

ALÇI SERAMİK BOYAMA

01 EKİM CUMARTESİ
AHŞAP 3D MAKET ATÖLYESİ

AHŞAP 3D MAKET ATÖLYESİ

25 EYLÜL PAZAR / 15:00-18:00
EBRU SANATI ATÖLYESİ

EBRU SANATI ATÖLYESİ

24 EYLÜL CUMARTESİ
AHŞAP LABİRENT ZEKA OYUNU ATÖLYESİ

AHŞAP LABİRENT ZEKA OYUNU ATÖLYESİ

18 EYLÜL PAZAR / 15:00-18:00
BADANA FIRÇALI ÇILGIN RESSAMLAR ATÖLYESİ

BADANA FIRÇALI ÇILGIN RESSAMLAR ATÖLYESİ

17 EYLÜL CUMARTESİ
KURBAN BAYRAMI ÇALIŞMA SAATLERİ

KURBAN BAYRAMI ÇALIŞMA SAATLERİ

SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

13 EYLÜL SALI - 15 EYLÜL PERŞEMBE
AHŞAP ANAHTARLIK SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP ANAHTARLIK SÜSLEME ATÖLYESİ

14 EYLÜL ÇARŞAMBA
BAYRAM ŞEKERİ ATÖLYESİ

BAYRAM ŞEKERİ ATÖLYESİ

13 EYLÜL SALI
EBRU ATÖLYESİ

EBRU ATÖLYESİ

11 EYLÜL PAZAR / 15:00-23:00
MUTLU ÇOCUKLAR, MUTLU BAYRAMLAR ATÖLYESİ

MUTLU ÇOCUKLAR, MUTLU BAYRAMLAR ATÖLYESİ

10 EYLÜL CUMARTESİ
SURVİVOR

SURVİVOR

10 - 11 EYLÜL 2016
ÇOCUKLARLA TOPLU DANS, MUMYA YARIŞMASI, SANDALYE KAPMA YARIŞMASI, ŞİŞMAN KRAL VE PRENSES YARIŞMASI

ÇOCUKLARLA TOPLU DANS, MUMYA YARIŞMASI, SANDALYE KAPMA YARIŞMASI, ŞİŞMAN KRAL VE PRENSES YARIŞMASI

14 EYLÜL ÇARŞAMBA
HAYALİNDEKİ PARKI KENDİN KUR AKTİVİTESİ

HAYALİNDEKİ PARKI KENDİN KUR AKTİVİTESİ

3-4 EYLÜL 2016
KUM BOYAMA ATÖLYESİ

KUM BOYAMA ATÖLYESİ

28 AĞUSTOS PAZAR / 15:00-18:00
AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

27 AĞUSTOS CUMARTESİ / 15:00-18:00
VENDETTA MASKE SÜSLEME ATÖLYESİ

VENDETTA MASKE SÜSLEME ATÖLYESİ

13 AĞUSTOS CUMARTESİ / 15:00-18:00
AHŞAP DAVUL ATÖLYESİ

AHŞAP DAVUL ATÖLYESİ

14 AĞUSTOS PAZAR / 15:00-18:00
SYMBOL'DEN HEDİYE ŞÖLENİ

SYMBOL'DEN HEDİYE ŞÖLENİ

20 TEMMUZ - 10 AĞUSTOS
HACİVAT KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

HACİVAT KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

6 TEMMUZ ÇARŞAMBA -7 TEMMUZ PERŞEMBE / 19:00
RAMAZAN SOKAĞI BAYRAMDA DA SİZLERİ BEKLİYOR

RAMAZAN SOKAĞI BAYRAMDA DA SİZLERİ BEKLİYOR

5-6-7 TEMMUZ
BAYRAMINIZ KUTLU, MUTLULUĞUNUZ DOLU DOLU OLSUN

BAYRAMINIZ KUTLU, MUTLULUĞUNUZ DOLU DOLU OLSUN

GİTAR&YAN FLÜT MÜZİK DİNLETİSİ

GİTAR&YAN FLÜT MÜZİK DİNLETİSİ

5-6-7 TEMMUZ /16:00 VE 17:00
AHŞAP YAPBOZ YAPIMI ATÖLYESİ - ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ

AHŞAP YAPBOZ YAPIMI ATÖLYESİ - ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ

25 HAZİRAN CUMARTESİ - 26 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
TOPAÇ BOYAMA ATÖLYESİ - DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

TOPAÇ BOYAMA ATÖLYESİ - DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

18 HAZİRAN CUMARTESİ - 19 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
BABALAR GÜNÜ BOWLİNG TURNUVASI

BABALAR GÜNÜ BOWLİNG TURNUVASI

19 HAZİRAN PAZAR
PASTEL BOYA ATÖLYESİ - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

PASTEL BOYA ATÖLYESİ - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

11 HAZİRAN CUMARTESİ -12 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ - SULU BOYA ATÖLYESİ

ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ - SULU BOYA ATÖLYESİ

4 HAZİRAN CUMARTESİ - 5 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
HAYVANLARI SEVİYORUM - BALONDAN YÜZLER YAPIMI ATÖLYESİ

HAYVANLARI SEVİYORUM - BALONDAN YÜZLER YAPIMI ATÖLYESİ

28 MAYIS CUMARTESİ - 29 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
BEZ ÇANTA YAPIMI ATÖLYESİ -KRAL VE KRALİÇE YAPIMI ATÖLYESİ

BEZ ÇANTA YAPIMI ATÖLYESİ -KRAL VE KRALİÇE YAPIMI ATÖLYESİ

21 MAYIS CUMARTESİ - 22 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
MAGNET YAPIMI ATÖLYESİ - AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

MAGNET YAPIMI ATÖLYESİ - AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

14 MAYIS CUMARTESİ - 15 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
ÇANAKKALE ZAFERİ MÜZE SERGİSİ

ÇANAKKALE ZAFERİ MÜZE SERGİSİ

13-29 MAYIS
TAKI YAPIMI ATÖLYESİ - YELPAZE YAPIMI ATÖLYESİ

TAKI YAPIMI ATÖLYESİ - YELPAZE YAPIMI ATÖLYESİ

7 MAYIS CUMARTESİ - 8 MAYIS PAZAR 15:00 - 18:00
ÖDÜLLÜ FACEBOOK FOTOĞRAF YARIŞMASI

ÖDÜLLÜ FACEBOOK FOTOĞRAF YARIŞMASI

4 NİSAN - 15 MAYIS
JAPON FENERİ YAPIMI

JAPON FENERİ YAPIMI

30 Nisan Cumartesi 15:00-18.00
JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

30 NİSAN CUMARTESİ - 1 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
DOMİNO OYUNU

DOMİNO OYUNU

24 Nisan Pazar 15:00-18:00
ŞAPKA YAPIMI

ŞAPKA YAPIMI

23 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
AHŞAP DÜDÜK YAPIMI

AHŞAP DÜDÜK YAPIMI

17 Nisan Pazar 15:00-18:00
AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

16 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
ALİ ALTAY

ALİ ALTAY

9 Nisan Cumartesi 16:00
VENEDİK MASKESİ YAPIMI

VENEDİK MASKESİ YAPIMI

10 Nisan Pazar 15:00-18:00
DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

9 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
TOPAÇ YAPIMI

TOPAÇ YAPIMI

3 Nisan Pazar 15:00-18:00
KALEM SÜSLEME

KALEM SÜSLEME

2 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

20-31 MART 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

27 Mart 2016 Pazar 14:30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

26 Mart Cumartesi 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

27 MART PAZAR 15.00-18.00
PİNHANİ MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

PİNHANİ MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

26 Mart Cumartesi 16.00
KARLAR KRALİÇESİ SYMBOL'DE

KARLAR KRALİÇESİ SYMBOL'DE

20 Mart Pazar 14.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

20 Mart Pazar 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

19 Mart Cumartesi 15.00-18.00
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SYMBOL'DE KUTLANIYOR

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SYMBOL'DE KUTLANIYOR

18 Mart Cuma 19.00
ÖMÜR GEDİK MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

ÖMÜR GEDİK MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

13 Mart Pazar 16.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Mart Programı

13 Mart Pazar 15.00 - 18.00
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ SYMBOL'DE

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ SYMBOL'DE

13 Mart Pazar 14.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 12 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 12 Mart Programı

12 Mart Cumartesi 15.00 - 18.00
AYŞE KULİN İMZA GÜNÜ

AYŞE KULİN İMZA GÜNÜ

12 Mart Cumartesi 15.00
KADINLAR GÜNÜ ZUMBA ETKİNLİĞİ

KADINLAR GÜNÜ ZUMBA ETKİNLİĞİ

8 Mart Salı 16.00'da
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

8 Mart Salı
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6 Mart Programı

6 Mart Cumartesi 15.00-18.00
DENİZ KIZI SYMBOL'DE

DENİZ KIZI SYMBOL'DE

6 Mart Pazar 14.30
İlyas Yalçıntaş Mini Konser & İmza Günü

İlyas Yalçıntaş Mini Konser & İmza Günü

5 Mart Cumartesi 16.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 5 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 5 Mart Programı

5 Mart Cumartesi 15.00 - 18.00
Gökçe Mini Konser & İmza Günü

Gökçe Mini Konser & İmza Günü

28 Şubat Pazar 16.00
ÖZGE UZUN İMZA GÜNÜ

ÖZGE UZUN İMZA GÜNÜ

27 Şubat Cumartesi 15.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 28 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 28 Şubat Programı

28 Şubat Pazar 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 27 Şubat Program

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 27 Şubat Program

27 Şubat Cumartesi 15.00
MUHAMMET ŞENGÖZ İMZA GÜNÜ

MUHAMMET ŞENGÖZ İMZA GÜNÜ

21 Şubat Pazar 16.00 - 20.00
MASAL DİYARI TİYATRO OYUNU

MASAL DİYARI TİYATRO OYUNU

21 Şubat Pazar 14.30 - 16.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 20 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 20 Şubat Programı

20 Şubat Cumartesi 15.00
TÜRKAN ŞORAY SYMBOL'DE

TÜRKAN ŞORAY SYMBOL'DE

14 Şubat Pazar 17:00
SYMBOL'DE AŞK BOL

SYMBOL'DE AŞK BOL

14 Şubat Pazar 14.00 - 16.00
SYMBOL'DE AŞK BOL

SYMBOL'DE AŞK BOL

14 Şubat Pazar
SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

14 Şubat Pazar 19:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 14 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 14 Şubat Programı

14 Şubat Pazar 15.00
DOĞANCAN ÖZADLI SÖYLEŞİSİ

DOĞANCAN ÖZADLI SÖYLEŞİSİ

14 Şubat Pazar 15:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Şubat Programı

13 Şubat Cumartesi - 15:00
Gökhan Keser Mini Konser & İmza Günü

Gökhan Keser Mini Konser & İmza Günü

13 Şubat Cumartesi - 16:00
SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

7 Şubat Pazar 17:00 ve 19:00
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 7 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 7 Şubat Programı

7 Şubat Pazar
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 6 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 6 Şubat Programı

6 Şubat Cumartesi
Çocuklarda Sık Görülen Hastalıklar

Çocuklarda Sık Görülen Hastalıklar

6 Şubat Cumartesi
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 5 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 5 Şubat Programı

5 Şubat Cuma
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 4 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 4 Şubat Programı

4 Şubat Perşembe
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6-7 Şubat programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6-7 Şubat programı

6-7 Şubat 2016
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 3 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 3 Şubat Programı

3 Şubat Çarşamba
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 2 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 2 Şubat Programı

2 Şubat Salı
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 1 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 1 Şubat Programı

1 Şubat Pazartesi
Creative Mind Preschool Etkinlikleri

Creative Mind Preschool Etkinlikleri

1-5 Şubat 2016
Mucit Amca Symbol'de

Mucit Amca Symbol'de

1-7 Şubat 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Okuma Etkinliği

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Okuma Etkinliği

31 Ocak Pazar 16:00 ve 17:30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 31 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 31 Ocak Programı

31 Ocak Pazar 15:00-18:00
Cem Belevi Mini Konser & İmza Günü

Cem Belevi Mini Konser & İmza Günü

30 Ocak 2016 Cumartesi
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 30 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 30 Ocak Programı

30 Ocak Cumartesi 15:00-18:00
Dedemin Fişi Film Galası

Dedemin Fişi Film Galası

27 Ocak 2016
Candy Crush Dünyası

Candy Crush Dünyası

23-31 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 23 - 31 Ocak Etkinlik Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 23 - 31 Ocak Etkinlik Programı

23 - 31 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 17 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 17 Ocak Programı

17 Ocak Pazar 15:00-18:00
Bora DURAN - Mini Konser İmza Günü

Bora DURAN - Mini Konser İmza Günü

16 Ocak Cumartesi 16:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 16 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 16 Ocak Programı

16 Ocak Cumartesi 15:00-18:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

29 Aralık Pazar 2015
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 10 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 10 Ocak Programı

10 Ocak 2016
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

10 Ocak Pazar 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 - 17 Ocak Etkinlik Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 - 17 Ocak Etkinlik Programı

09 - 17 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 Ocak Programı

9 Ocak Cumartesi 2016
JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

30 NİSAN CUMARTESİ - 1 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
 SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 03 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 03 Ocak Programı

03 Ocak 2016
Don Kişot

Don Kişot

03 Ocak Pazar 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 02 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 02 Ocak Programı

02 Ocak 2016
Kadınlar Kulübü Ayşe ARMAN Symbol' de

Kadınlar Kulübü Ayşe ARMAN Symbol' de

19 Aralık Cumartesi
ALTIN ÇOCUKLAR SATRANÇ TURNUVASI

ALTIN ÇOCUKLAR SATRANÇ TURNUVASI

19- 20 Aralık 2014
Eğlenceli ZUMBA etkinliğimizde spor ile dans bir arada

Eğlenceli ZUMBA etkinliğimizde spor ile dans bir arada

13 Aralık Pazar 15:00 - 18:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Kış aylarında çocuklarda ortaya çıkan KBB hastalıkları ve tedavi yöntemleri

KADINLAR KÜLÜBÜ Kış aylarında çocuklarda ortaya çıkan KBB hastalıkları ve tedavi yöntemleri

12 Aralık Cumartesi 14:00
Buray Mini Konser -  İmza Günü

Buray Mini Konser - İmza Günü

6 Aralık Pazar 16:00-17:30
Hansel ve Gretel' in Gerçek Hikayesi

Hansel ve Gretel' in Gerçek Hikayesi

5 Aralık Cumartesi
KADINLAR KÜLÜBÜ Kış Mevsimi salık geçirmenin yolları

KADINLAR KÜLÜBÜ Kış Mevsimi salık geçirmenin yolları

5 Aralık Cumartesi 14:00
Hande KAZANOVA ile 2016 burç yorumları

Hande KAZANOVA ile 2016 burç yorumları

28 Kasım 15:00
RİTİM ATÖLYESİ

RİTİM ATÖLYESİ

28 Kasım 14:00 - 17:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

21 -22 Kasım 13:00 - 14:00 - 17:00 - 18:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Estetik hakkında doğru bilinen yanlışlar

KADINLAR KÜLÜBÜ Estetik hakkında doğru bilinen yanlışlar

21 Kasım 15:00
D&R KOCAELİ SYMBOL YAŞAM MERKEZİ

D&R KOCAELİ SYMBOL YAŞAM MERKEZİ

20 KASIM CUMA Saat:15:00
SYMBOL Bowling Turnuvası

SYMBOL Bowling Turnuvası

16 Kasım 2015 Saat 18:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

15 Kasım Pazar
KURABİYE SÜSLEME ETKİNLİĞİ

KURABİYE SÜSLEME ETKİNLİĞİ

14 Kasım
10 Kasım Atatürk' ü Anma Programı

10 Kasım Atatürk' ü Anma Programı

10 Kasım 16:00 - 18:00 - 20:00
Bremen Mızıkaçıları

Bremen Mızıkaçıları

7 - 8 Kasım Saat 18:00 - 20:00
Neslihan Yavuzcan ile spor zamanı

Neslihan Yavuzcan ile spor zamanı

3 Ekim 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW MASKOT ROCK - KUKLA DANS - MİNİ DİSKO

SÜPER ÇOCUK SHOW MASKOT ROCK - KUKLA DANS - MİNİ DİSKO

31 Ekim - 1 Kasım 14:00 - 18:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Gebe kalmaya hazır mısınız?

KADINLAR KÜLÜBÜ Gebe kalmaya hazır mısınız?

31 Ekim 14:00
YAZI ATÖLYESİ

YAZI ATÖLYESİ

31 Ekim - 1 Kasım
MARSUPİLAMİ

MARSUPİLAMİ

29 - 30 Ekim 2015
YANKI DANS - ZEYBEK

YANKI DANS - ZEYBEK

29 Ekim Perşembe 14:00 - 16:00- 18:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Normal Doğum Coşkusu Yaşayın!

KADINLAR KÜLÜBÜ Normal Doğum Coşkusu Yaşayın!

24 Ekim 14:00
Atiye Mini Konser - İmza Günü

Atiye Mini Konser - İmza Günü

18 Ekim Pazar 16:00 - 17:00
Aylin KABASAKAL ile annelik ve oyunculuk

Aylin KABASAKAL ile annelik ve oyunculuk

10 Ekim 15:00
Keçe Atölyesi

Keçe Atölyesi

10 Ekim 2015
Karikatür Atölyesi

Karikatür Atölyesi

7 Ekim 15:00 - 18:00
KORSANLAR ATÖLYESİ

KORSANLAR ATÖLYESİ

26 - 27 Eylül 2015
İpek Tanrıyar ile moda, stil ve güzellik

İpek Tanrıyar ile moda, stil ve güzellik

19 Eylül 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

19 - 20 Eylül 13:00 - 14:00 - 17:00 - 18:00
Ece VAHAPOĞLU ile AVM' de spor ve yürüyüş

Ece VAHAPOĞLU ile AVM' de spor ve yürüyüş

12 Eylül 15:00
Denizciler Atölyesi

Denizciler Atölyesi

12 - 13 Eylül 14:00-18:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

5 - 6 Eylül
Akıl Oyunları

Akıl Oyunları

30 Ağustos 2015 Pazar 13:00 - 18:00
Eski Mısır

Eski Mısır

29 - 30 Ağustos
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

22 -23 Ağustos 14:00 16:00
ROSIE' nin Dünyası

ROSIE' nin Dünyası

15 -16 Ağustos
Hayvanlar Alemi Macera Ormanı

Hayvanlar Alemi Macera Ormanı

8 - 9 Ağustos 2015
Can

Can

1 - 2 Ağustos Cumartesi
BURADA EĞLENCE BOL

BURADA EĞLENCE BOL

6 - 12 Temmuz 2015
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Ebru Atölyesi

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Ebru Atölyesi

4 - 5 Temmuz
KÖSTEBEKGİLLER

KÖSTEBEKGİLLER

27 - 28 Haziran 2015

SİNEMA

BAHTİYAR BAHTIKARA

BAHTİYAR BAHTIKARA

Annesi Terbiye ve 2 yeğeniyle birlikte yaşayan Bahtiyar Hoca (Kadir Çöpdemir), annesinin sürekli sorunlar çıkarmas ...

SAFTİRİK GREK İN GÜNLÜĞÜ

SAFTİRİK GREK İN GÜNLÜĞÜ

Anne, babası ve iki erkek kardeşiyle birlikte büyükannelerinin 90. doğum günü kutlamasına katılmak için yollara dü ...

KANLI OYUN

KANLI OYUN

Scare Campaign adlı kamera şakası programı, 5 yıldır insanları korkutmakta ve ilgiyle takip edilmektedir. Ancak in ...

HERŞEY MÜMKÜN

HERŞEY MÜMKÜN

Zengin bir işadamı, sevgilisiyle birlikte yakalandığı fotoğraflarla şantaja maruz kalınca başka bir çare bulmak zo ...

OSMANLI SUBAYI

OSMANLI SUBAYI

Sevdiği adam Jude'un (Josh Hartnett) yanında olabilmek için Amerika Birleşik Devletleri'nden kalkıp İstanbul'a gel ...

KAHRAMANLAR TAKIMI

KAHRAMANLAR TAKIMI

Bulunduğu her yerde kargaşa çıkaran Maymun Kral, sonunda tanrılar tarafından Beş Element Dağı'nda yalnızlığa mahku ...

4N1K

4N1K

Büşra Yılmaz'ın aynı adlı kitabından sinemaya uyarlanan 4N1K, lise öğrencisi Yaprak'ın hikâyesini anlatıyor. Yapra ...

YARATIK

YARATIK

Ridley Scott'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Alien evreninde geçecek olan Alien: Covenant, 2012 yapımı Prometheus ...

KRAL ARTHUR

KRAL ARTHUR

Guy Ritchie'nin yönetmenliğini üstlendiği King Arthur: Legend of the Sword, Excalibur'u taşından çekerek kehaneti ...

GALAKSİNİN KORUYUCULARI

GALAKSİNİN KORUYUCULARI

2014 yılında büyük sükse yaratan Galaksinin Koruyucuları'nın devam filmi, Peter Quill, nam-ı diğer Star-Lord ve ek ...

 MAŞA İLE KOCA AYI

MAŞA İLE KOCA AYI

Maşa ile Koca Ayı, Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli Mişka adında bir ayı arasında geçen maceralar ...

KOLONYA CUMHURİYETİ

KOLONYA CUMHURİYETİ

BKM''nin yapımcılığında hayata geçen Kolonya Cumhuriyeti, Dedemin Fişi, Çarşı Pazar sinema filmlerinin senaristi o ...

HIZLI VE ÖFKELİ 8

HIZLI VE ÖFKELİ 8

Kadrosuna Helen Mirren ve Charlize Theron'u ekleyen Hızlı ve Öfkeli 8, ekibin en zorlu görevine odaklanıyor. En zo ...

ŞİRİNLER KAYIP KÖY

ŞİRİNLER KAYIP KÖY

Tamamı animasyon olan Şirinler: Kayıp Köy'de, gizemli bir harita, Şirine'yi ve en yakın arkadaşları Gözlüklü, Saka ...

PATRON BEBEK

PATRON BEBEK

7 yaşındaki Tim Templeton, anne ve babasıyla birlikte çok mutlu bir hayat sürerken güzel günlerin sonu, bir erkek ...

D-100 Karayolu, Yahya Kaptan Karşısı, Başiskele – KOCAELİ | 444 1 262
DEFTER KAPAĞI TASARIM ATÖLYESİ

DEFTER KAPAĞI TASARIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 27.05.2017
KUMBARA YAPIM ATÖLYESİ

KUMBARA YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 28.05.2017
GÜZEL SANATLAR LİSESİ ORKESTRA KONSER ETKİNLİĞİ

GÜZEL SANATLAR LİSESİ ORKESTRA KONSER ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 21.05.2017
ÇİM ADAM YAPIM ATÖLYESİ

ÇİM ADAM YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 21.05.2017
KAYP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

KAYP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 20.05 & 21.05.2017
EMOJİ SURATLAR

EMOJİ SURATLAR

Tarih

  • 20.05.2017
MARY JANE GENÇLİK KONSERİ

MARY JANE GENÇLİK KONSERİ

Tarih

  • 20.05.2017
19 MAYIS BANDO ETKİNLİĞİ

19 MAYIS BANDO ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 19.05.2017
19 MAYIS DECATHLON ETKİNLİĞİ

19 MAYIS DECATHLON ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 19.05.2017
HİNT KINASI ETKİNLİĞİ

HİNT KINASI ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 14.05.2017 Saat: 15:00-19:00
MELİNA'S MOM MERVE ÖZTÜRK İLE SÖYLEŞİ

MELİNA'S MOM MERVE ÖZTÜRK İLE SÖYLEŞİ

Tarih

  • 14.05.2017
MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ  KANEPE YAPIM ETKİNLİĞİ

MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ KANEPE YAPIM ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 14.05.2017 Saat: 15:00 - 18:00
DİŞ MACUNU YAPIM ATÖLYESİ

DİŞ MACUNU YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 13.05.2017 Saat: 15:00 - 18:00
KAYIP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

KAYIP KAHRAMANLAR & KAÇIŞ SERÜVENİ ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 13.05.2017 - 14.05.2017 Saat: 13:00 - 18:00
ANNELER GÜNÜ ÖZEL HEDİYE ANAHTARLIK DAĞITIM ETKİNLİĞİ

ANNELER GÜNÜ ÖZEL HEDİYE ANAHTARLIK DAĞITIM ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 14.05.2017
KAR KÜRESİ YAPIM ATÖLYESİ

KAR KÜRESİ YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 07.05.2017
BEZ OYUNCAK YAPIM ATÖLYESİ

BEZ OYUNCAK YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 06.05.2017
MODA TASARIM ATÖLYESİ

MODA TASARIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 29-30 NİSAN
ÇOCUK ŞENLİĞİ

ÇOCUK ŞENLİĞİ

Tarih

  • 29.04.2017
JONGLÖR

JONGLÖR

Tarih

  • 22-23-24 NİSAN
DÜNYA ÇOCUKLARI DANS GÖSTERİSİ

DÜNYA ÇOCUKLARI DANS GÖSTERİSİ

Tarih

  • 20.04.2017 Saat: 17:00-18:30
23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ

23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ

Tarih

  • 22-23-24 NİSAN
TAHTABACAK

TAHTABACAK

Tarih

  • 22-23-24 NİSAN
ŞİŞME OYUN PARKI

ŞİŞME OYUN PARKI

Tarih

  • 22-23-24 NİSAN
PAMUK ŞEKER - POP CORN İKRAMI

PAMUK ŞEKER - POP CORN İKRAMI

Tarih

  • 22-23-24 NİSAN
PANDOMİM

PANDOMİM

Tarih

  • 22-23-24 NİSAN
KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

Tarih

  • NİSAN AYI BOYUNCA HER HAFTA SONU 13:00-17:00 & 14:00-18:00
KUM BOYAMA ATÖLYESİ

KUM BOYAMA ATÖLYESİ

Tarih

  • 16.04.2017
23 NİSAN TEMALI ATÖLYE

23 NİSAN TEMALI ATÖLYE

Tarih

  • 15.04.2017
PLANETARYUM

PLANETARYUM

Tarih

  • 10.04.2017 & 11.04.2017
PLANETARYUM

PLANETARYUM

Tarih

  • 08.04.2017 & 09.04.2017
KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

Tarih

  • NİSAN AYI BOYUNCA HER HAFTA SONU 13:00-17:00 & 14:00-18:00
MİNİK AŞÇILAR KURABİYE YAPIMI ATÖLYESİ

MİNİK AŞÇILAR KURABİYE YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 09.04.2017
BAHAR TEMALI ATÖLYE

BAHAR TEMALI ATÖLYE

Tarih

  • 08.04.2017
KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

KAYIP KAHRAMANLAR & BİR BAVUL HİKAYE

Tarih

  • NİSAN AYI BOYUNCA HER HAFTA SONU 13:00-17:00 & 14:00-18:00
MASAL ATÖLYESİ

MASAL ATÖLYESİ

Tarih

  • 02.04.2017
BAHAR TEMALI ATÖLYE

BAHAR TEMALI ATÖLYE

Tarih

  • 01.04.2017
KENDİ TİŞÖRTÜNÜ TASARLA TİŞÖRT TASARIM ATÖLYESİ

KENDİ TİŞÖRTÜNÜ TASARLA TİŞÖRT TASARIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 27.03.2017
BANDO-JİMNASTİK-PİYANO VE ORKESTRA ETKİNLİĞİ

BANDO-JİMNASTİK-PİYANO VE ORKESTRA ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 25.03.2017
MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ KURABİYE YAPIMI

MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ KURABİYE YAPIMI

Tarih

  • 26.03.2017
DIGIDIK AT YAPIYORUM ATÖLYESİ

DIGIDIK AT YAPIYORUM ATÖLYESİ

Tarih

  • 25.03.2017
MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ WAFFLE YAPIMI

MİNİK AŞÇILAR ATÖLYESİ WAFFLE YAPIMI

Tarih

  • 25.03.2017
SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

Tarih

  • 25.03.2017 - 26.03.2017 Saat: 13:00-14:00 ve 17:00-18:00
ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA TEMALI ATÖLYE

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA TEMALI ATÖLYE

Tarih

  • 18.03.2017 - 19.03.2017
SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

Tarih

  • 18.03.2017 - 19.03.2017 Saat: 13:00-14:00 ve 17:00-18:00
SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

SİNDİRELLA'NIN SİHİRLİ DÜNYASI

Tarih

  • 11.03.2017 / 12.03.2017 Saat: 13:00-14:00 ve 17:00-18:00
PAMUK ŞEKERİ YAPIM ATÖLYESİ

PAMUK ŞEKERİ YAPIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 11.03.2017
BALON KATLAMA SANATI ATÖLYESİ

BALON KATLAMA SANATI ATÖLYESİ

Tarih

  • 12.03.2017
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Müzik Dinletisi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Müzik Dinletisi

Tarih

  • 08.03.2017 Saat: 17:00-19:00
Sindirella'nın Sihirli Dünyası

Sindirella'nın Sihirli Dünyası

Tarih

  • Mart Ayı Boyunca Her Cumartesi ve Pazar
Pufidik Atkı Atölyesi

Pufidik Atkı Atölyesi

Tarih

  • 04.03.2017
Kadınlar Baş Tacımız Taç Yapım Atölyesi

Kadınlar Baş Tacımız Taç Yapım Atölyesi

Tarih

  • 05.03.2017
Kadınlar Korosu

Kadınlar Korosu

Tarih

  • 05.03.2017 Saat: 18:00
Ergenlikten Menopoza Kadın Sağlığı

Ergenlikten Menopoza Kadın Sağlığı

Tarih

  • 04.03.2017 Saat: 15:00
Karlar Kraliçesi'nin Gizemli Hikayesi

Karlar Kraliçesi'nin Gizemli Hikayesi

Tarih

  • Şubat Ayı Boyunca Her Cumartesi - Pazar
Trio Müzik Dinletisi

Trio Müzik Dinletisi

Tarih

  • 25.02.2017 / 26.02.2017 Saat: 15.00 - 17.00
Peluş Kulaklık Süsleme Atölyesi

Peluş Kulaklık Süsleme Atölyesi

Tarih

  • 26.02.2017
Sanat Atölyesi

Sanat Atölyesi

Tarih

  • 25.02.2017
Ahşap Anahtarlık Süsleme Atölyesi

Ahşap Anahtarlık Süsleme Atölyesi

Tarih

  • 12.02.2017
Nuray Sayarı ile Astroloji Söyleşisi

Nuray Sayarı ile Astroloji Söyleşisi

Tarih

  • 11.02.2017 Saat: 15.00
Sanat Atölyesi

Sanat Atölyesi

Tarih

  • 11.02.2017
Ahşap Magnet Süsleme Atölyesi

Ahşap Magnet Süsleme Atölyesi

Tarih

  • 05.02.2017
Ahşap Davul Süsleme Atölyesi

Ahşap Davul Süsleme Atölyesi

Tarih

  • 04.02.2017
ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

Tarih

  • 28-29 OCAK
ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ KOCAELİ ÖZEL GÖSTERİMİ

ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ KOCAELİ ÖZEL GÖSTERİMİ

Tarih

  • 25.01.2017
SÜPER KALECİ

SÜPER KALECİ

Tarih

  • SÖMESTR TATİLİ BOYUNCA
ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

Tarih

  • 21-22 OCAK
SYMBOL KUKLA FESTİVALİ

SYMBOL KUKLA FESTİVALİ

Tarih

  • 23 OCAK - 3 ŞUBAT
BUZ PİSTİ EĞLENCESİ

BUZ PİSTİ EĞLENCESİ

Tarih

  • 21 OCAK - 5 ŞUBAT
ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

Tarih

  • OCAK AYI BOYUNCA HER CUMARTESİ & PAZAR
SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

Tarih

  • 30 ARALIK CUMA
SUAT ATEŞDAĞLI İLE YENİ YIL PARTİSİ

SUAT ATEŞDAĞLI İLE YENİ YIL PARTİSİ

Tarih

  • 30 ARALIK 2016 / 19:00-21:00
ÇOCUKLARLA YENİ YIL PARTİSİ

ÇOCUKLARLA YENİ YIL PARTİSİ

Tarih

  • 31 ARALIK 2016 - 01 OCAK 2017
SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

Tarih

  • 23 Aralık 2016
SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

SYMBOL HOBİ ATÖLYESİ

Tarih

  • 16 ARALIK CUMA
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

Tarih

  • 10-11 ARALIK 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
D&R KORAY YERSÜREN İMZA GÜNÜ

D&R KORAY YERSÜREN İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 10 ARALIK 2016 / 13:00
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ'IN MACERALARI

Tarih

  • 03-04 ARALIK 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

Tarih

  • 26-27 KASIM 2016 / 13:00-14:00/17:00-18:00
ORİGAMİ VE MASKE ETKİNLİĞİ

ORİGAMİ VE MASKE ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 27 KASIM 2016
ORFF (RİTM ATÖLYESİ) VE BOYAMA ETKİNLİĞİ

ORFF (RİTM ATÖLYESİ) VE BOYAMA ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 26 KASIM 2016
YASEMİN ÜSTAY TEKİN İLE SÖYLEŞİ

YASEMİN ÜSTAY TEKİN İLE SÖYLEŞİ

Tarih

  • 26 KASIM 2016 /15:00
BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

Tarih

  • 26 KASIM 2016 / 14:00
DOĞANCAN ÖZADLI İLE SÖYLEŞİ

DOĞANCAN ÖZADLI İLE SÖYLEŞİ

Tarih

  • 20 KASIM 2016 PAZAR 15:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

Tarih

  • 19-20 KASIM / 13:00-14:00 / 17:00-18:00
RENKLİ TENGRAM ATÖLYESİ - AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

RENKLİ TENGRAM ATÖLYESİ - AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

Tarih

  • 5 KASIM CUMARTESİ 15:00-18:00 / 6 KASIM PAZAR 15:00-18:00
DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

DENİZ KIZI ARİEL'İN MACERALARI

Tarih

  • 5-6 KASIM / 2 SEANS; 14:00-15:00 / 17:00-18:00
İNCİLA ÇALIŞKAN İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

İNCİLA ÇALIŞKAN İLE SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 5 KASIM CUMARTESİ / 15:00
KEÇE ATÖLYESİ

KEÇE ATÖLYESİ

deneme keçe

Tarih

  • 30 EKİM PAZAR
AHŞAP ÇERÇEVE SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP ÇERÇEVE SÜSLEME ATÖLYESİ

Tarih

  • 29 EKİM CUMARTESİ / 15:00-18:00
CUMHURİYET BAYRAMI TEMALI ATÖLYE ÇALIŞMASI

CUMHURİYET BAYRAMI TEMALI ATÖLYE ÇALIŞMASI

Tarih

  • 29 EKİM CUMARTESİ
BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI

BENİM TÜRKİYEM RESİM YARIŞMASI

Tarih

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

Tarih

ÇEVRE TİYATROSU

ÇEVRE TİYATROSU

Tarih

  • 29 EKİM CUMARTESİ / 30 EKİM PAZAR
İNGİLİZCE MASAL ATÖLYESİ

İNGİLİZCE MASAL ATÖLYESİ

Tarih

  • 23 EKİM PAZAR
BULUT DUMAN KONSERİ

BULUT DUMAN KONSERİ

Tarih

  • 22 EKİM CUMARTESİ / 18:00
MÜGE ÇEVİK İLE SÖYLEŞİ

MÜGE ÇEVİK İLE SÖYLEŞİ

Tarih

  • 22 EKİM CUMARTESİ / 15:00
JAPON FENERİ ATÖLYESİ

JAPON FENERİ ATÖLYESİ

Tarih

  • 22 EKİM CUMARTESİ / 15:00-18:00
ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

Tarih

  • 16 EKİM PAZAR
CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

Tarih

  • 16 EKİM PAZAR
AHŞAP BALIK MAGNET ATÖLYESİ

AHŞAP BALIK MAGNET ATÖLYESİ

Tarih

  • 16 EKİM PAZAR / 15:00-18:00
ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

ÇOCUKLARA YÖNELİK SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

Tarih

  • 15 EKİM CUMARTESİ
TÜLAY YANIKOĞLU YAZICI İLE HOBİ VE EĞİTİM SEMİNERİ

TÜLAY YANIKOĞLU YAZICI İLE HOBİ VE EĞİTİM SEMİNERİ

Tarih

  • 15 EKİM CUMARTESİ / 15:00
CAM BOYAMA ATÖLYESİ

CAM BOYAMA ATÖLYESİ

Tarih

  • 15 EKİM CUMARTESİ
MASKEMİ YAPIYORUM ATÖLYESİ

MASKEMİ YAPIYORUM ATÖLYESİ

Tarih

  • 9 EKİM PAZAR
TAKI TASARIM ATÖLYESİ

TAKI TASARIM ATÖLYESİ

Tarih

  • 8 EKİM CUMARTESİ
CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

CANLANDIRMALI MASAL ATÖLYESİ

Tarih

  • 02 EKİM PAZAR
ALÇI SERAMİK BOYAMA

ALÇI SERAMİK BOYAMA

Tarih

  • 01 EKİM CUMARTESİ
AHŞAP 3D MAKET ATÖLYESİ

AHŞAP 3D MAKET ATÖLYESİ

Tarih

  • 25 EYLÜL PAZAR / 15:00-18:00
EBRU SANATI ATÖLYESİ

EBRU SANATI ATÖLYESİ

Tarih

  • 24 EYLÜL CUMARTESİ
AHŞAP LABİRENT ZEKA OYUNU ATÖLYESİ

AHŞAP LABİRENT ZEKA OYUNU ATÖLYESİ

Tarih

  • 18 EYLÜL PAZAR / 15:00-18:00
BADANA FIRÇALI ÇILGIN RESSAMLAR ATÖLYESİ

BADANA FIRÇALI ÇILGIN RESSAMLAR ATÖLYESİ

Tarih

  • 17 EYLÜL CUMARTESİ
KURBAN BAYRAMI ÇALIŞMA SAATLERİ

KURBAN BAYRAMI ÇALIŞMA SAATLERİ

Tarih

SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ, MİNİ DİSCO, YARAMAZ PALYAÇOLAR

Tarih

  • 13 EYLÜL SALI - 15 EYLÜL PERŞEMBE
AHŞAP ANAHTARLIK SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP ANAHTARLIK SÜSLEME ATÖLYESİ

Tarih

  • 14 EYLÜL ÇARŞAMBA
BAYRAM ŞEKERİ ATÖLYESİ

BAYRAM ŞEKERİ ATÖLYESİ

Tarih

  • 13 EYLÜL SALI
EBRU ATÖLYESİ

EBRU ATÖLYESİ

Tarih

  • 11 EYLÜL PAZAR / 15:00-23:00
MUTLU ÇOCUKLAR, MUTLU BAYRAMLAR ATÖLYESİ

MUTLU ÇOCUKLAR, MUTLU BAYRAMLAR ATÖLYESİ

Tarih

  • 10 EYLÜL CUMARTESİ
SURVİVOR

SURVİVOR

Tarih

  • 10 - 11 EYLÜL 2016
ÇOCUKLARLA TOPLU DANS, MUMYA YARIŞMASI, SANDALYE KAPMA YARIŞMASI, ŞİŞMAN KRAL VE PRENSES YARIŞMASI

ÇOCUKLARLA TOPLU DANS, MUMYA YARIŞMASI, SANDALYE KAPMA YARIŞMASI, ŞİŞMAN KRAL VE PRENSES YARIŞMASI

Tarih

  • 14 EYLÜL ÇARŞAMBA
HAYALİNDEKİ PARKI KENDİN KUR AKTİVİTESİ

HAYALİNDEKİ PARKI KENDİN KUR AKTİVİTESİ

Tarih

  • 3-4 EYLÜL 2016
KUM BOYAMA ATÖLYESİ

KUM BOYAMA ATÖLYESİ

Tarih

  • 28 AĞUSTOS PAZAR / 15:00-18:00
AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

AHŞAP YELPAZE SÜSLEME ATÖLYESİ

Tarih

  • 27 AĞUSTOS CUMARTESİ / 15:00-18:00
VENDETTA MASKE SÜSLEME ATÖLYESİ

VENDETTA MASKE SÜSLEME ATÖLYESİ

Tarih

  • 13 AĞUSTOS CUMARTESİ / 15:00-18:00
AHŞAP DAVUL ATÖLYESİ

AHŞAP DAVUL ATÖLYESİ

Tarih

  • 14 AĞUSTOS PAZAR / 15:00-18:00
SYMBOL'DEN HEDİYE ŞÖLENİ

SYMBOL'DEN HEDİYE ŞÖLENİ

Tarih

  • 20 TEMMUZ - 10 AĞUSTOS
HACİVAT KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

HACİVAT KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

Tarih

  • 6 TEMMUZ ÇARŞAMBA -7 TEMMUZ PERŞEMBE / 19:00
RAMAZAN SOKAĞI BAYRAMDA DA SİZLERİ BEKLİYOR

RAMAZAN SOKAĞI BAYRAMDA DA SİZLERİ BEKLİYOR

Tarih

  • 5-6-7 TEMMUZ
BAYRAMINIZ KUTLU, MUTLULUĞUNUZ DOLU DOLU OLSUN

BAYRAMINIZ KUTLU, MUTLULUĞUNUZ DOLU DOLU OLSUN

Tarih

GİTAR&YAN FLÜT MÜZİK DİNLETİSİ

GİTAR&YAN FLÜT MÜZİK DİNLETİSİ

Tarih

  • 5-6-7 TEMMUZ /16:00 VE 17:00
AHŞAP YAPBOZ YAPIMI ATÖLYESİ - ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ

AHŞAP YAPBOZ YAPIMI ATÖLYESİ - ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 25 HAZİRAN CUMARTESİ - 26 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
TOPAÇ BOYAMA ATÖLYESİ - DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

TOPAÇ BOYAMA ATÖLYESİ - DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

Tarih

  • 18 HAZİRAN CUMARTESİ - 19 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
BABALAR GÜNÜ BOWLİNG TURNUVASI

BABALAR GÜNÜ BOWLİNG TURNUVASI

Tarih

  • 19 HAZİRAN PAZAR
PASTEL BOYA ATÖLYESİ - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

PASTEL BOYA ATÖLYESİ - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 11 HAZİRAN CUMARTESİ -12 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ - SULU BOYA ATÖLYESİ

ŞAPKA YAPIMI ATÖLYESİ - SULU BOYA ATÖLYESİ

Tarih

  • 4 HAZİRAN CUMARTESİ - 5 HAZİRAN PAZAR / 15:00-18:00
HAYVANLARI SEVİYORUM - BALONDAN YÜZLER YAPIMI ATÖLYESİ

HAYVANLARI SEVİYORUM - BALONDAN YÜZLER YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 28 MAYIS CUMARTESİ - 29 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
BEZ ÇANTA YAPIMI ATÖLYESİ -KRAL VE KRALİÇE YAPIMI ATÖLYESİ

BEZ ÇANTA YAPIMI ATÖLYESİ -KRAL VE KRALİÇE YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 21 MAYIS CUMARTESİ - 22 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
MAGNET YAPIMI ATÖLYESİ - AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

MAGNET YAPIMI ATÖLYESİ - AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

Tarih

  • 14 MAYIS CUMARTESİ - 15 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
ÇANAKKALE ZAFERİ MÜZE SERGİSİ

ÇANAKKALE ZAFERİ MÜZE SERGİSİ

Tarih

  • 13-29 MAYIS
TAKI YAPIMI ATÖLYESİ - YELPAZE YAPIMI ATÖLYESİ

TAKI YAPIMI ATÖLYESİ - YELPAZE YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 7 MAYIS CUMARTESİ - 8 MAYIS PAZAR 15:00 - 18:00
ÖDÜLLÜ FACEBOOK FOTOĞRAF YARIŞMASI

ÖDÜLLÜ FACEBOOK FOTOĞRAF YARIŞMASI

#hoşgeldinbahar Ödüllü Facebook Fotoğraf Yarışması Symbol'ün ‪#‎hoşgeldinbahar‬‬ temalı Ödüllü Facebook Fotoğraf Yarışması'nda fotoğraf yükleme süresi yoğun ilgi nedeniyle 15 Mayıs'a kadar uzatıldı! #hoşgeldinbahar temalı fotoğraflarından birini 4 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında Symbol Facebook sayfasında açılan yarışma aplikasyonuna yükle, 17-21 Mayıs tarihleri arasında Facebook üzerinden yapılacak oylamada en yüksek beğeniyi topla, GoPro Hero4, 500₺ Teknosa hediye çeki ve 250₺ D&R hediye çekinden birini sen kazan! Yarışma Katılım Koşulları 1) ‘Hoşgeldin Bahar’ temalı fotoğraf yarışmasına katılacak yarışmacıların kendilerine ait bir Facebook hesabı olmalıdır. 2) Yarışmacıların, Symbol Yaşam Merkezi Facebook sayfasını beğenmesi ve bu yarışma için çektikleri fotoğrafları Symbol Yaşam Merkezi sayfasındaki yarışma aplikasyonuna yüklemesi gerekmektedir. 3) Her katılımcı 1 (bir) fotoğraf ile yarışmaya katılabilir. İlk fotoğrafın ardından eklenenler, Symbol Yaşam Merkezi yönetimi tarafından silinecektir. 4) Yarışmacılar, orijinal fotoğraftan uzaklaşmamak koşuluyla fotoğraf düzenleme programlarından (Photoshop, Afterlight, VSCO, Snapseed vb.) yararlanmış olabilirler. 5) Yarışmamıza katılan fotoğrafların üzerinde isim, yer ismi, şirket ismi vb. metinler ile çerçeve gibi ek tasarımlar olduğu durumda, bu fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır. 6) Yarışmamıza katılan fotoğraflar toplum örf ve adetlerine aykırı, siyasi ve politik mesaj ve görseller içermemelidir. Sayfada ve aplikasyon üzerinde sergilenmeye uygun bulunmayan fotoğraflar, Symbol Yaşam Merkezi yönetimi tarafından silinme hakkına sahiptir. 7) Yarışma, 04.04.2016 tarihinde başlar, 23.04.2016’te, saat 23:59’da sonlanır. Bu tarih ve saatten sonra sayfadaki yarışma aplikasyonu yüklemeye kapanır. 8) Değerlendirme, Symbol Yaşam Merkezi sayfasındaki yarışma aplikasyonuna yüklenen fotoğrafların, bu aplikasyon ile oylamaya açılmasıyla yapılacaktır. 26.04.2016 – 01.05.2016 tarihleri arasında yapılacak Facebook oylaması sonunda, dereceli olarak kazanan 3 yarışmacı ve fotoğrafları belirlenecektir. 9) Kazanan yarışmacılar 02.05.2016, saat 12:00’da Symbol Yaşam Merkezi Facebook sayfasından açıklanacaktır. Kazananlar, 03.05.2016 23:59’a kadar iletişim bilgilerini Symbol Yaşam Merkezi Facebook sayfasına mesaj yoluyla iletmelidir. 10) Yarışmacı, fotoğraflarında bulunan olası üçüncü kişilerin bu fotoğrafların çekilmesine ve Symbol Yaşam Merkezi Facebook sayfasında yayınlanmasına izin verdiğini kabul ve taahhüt eder. Yarışmacı bu bağlamda, Symbol Yaşam Merkezi’nin üçüncü kişilerden gelen şikayet ve tazminat taleplerine karşı hiçbir sorumluluğu olmadığını, yine Symbol Yaşam Merkezi’ye bu taleplerin kendisi tarafından giderileceğini kabul ve taahhüt etmiştir. 11) Kazanan yarışmacı ödülünü bir başkasına devredemez. 12) Yarışmamıza Symbol Yaşam Merkezi ve içerisindeki markaların çalışanları, onların birinci derece yakınları, Turkmall Real Estate Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş. çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz, katılsalar da ödül için hiçbir hak iddia edemezler. 13) Symbol Yaşam Merkezi kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemeler sonucunda kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır. 14) Symbol Yaşam Merkezi, önceden haber vermeksizin yarışma kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 15) Yarışmaya katılanlar bu şartları peşinen anlamış ve kabul etmiş sayılırlar.

Tarih

  • 4 NİSAN - 15 MAYIS
JAPON FENERİ YAPIMI

JAPON FENERİ YAPIMI

Tarih

  • 30 Nisan Cumartesi 15:00-18.00
JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 30 NİSAN CUMARTESİ - 1 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
DOMİNO OYUNU

DOMİNO OYUNU

Tarih

  • 24 Nisan Pazar 15:00-18:00
ŞAPKA YAPIMI

ŞAPKA YAPIMI

Tarih

  • 23 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
AHŞAP DÜDÜK YAPIMI

AHŞAP DÜDÜK YAPIMI

Tarih

  • 17 Nisan Pazar 15:00-18:00
AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

AHŞAP YAPBOZ YAPIMI

Tarih

  • 16 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
ALİ ALTAY

ALİ ALTAY

Tarih

  • 9 Nisan Cumartesi 16:00
VENEDİK MASKESİ YAPIMI

VENEDİK MASKESİ YAPIMI

Tarih

  • 10 Nisan Pazar 15:00-18:00
DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

DAVUL KUKLA ATÖLYESİ

Tarih

  • 9 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
TOPAÇ YAPIMI

TOPAÇ YAPIMI

Tarih

  • 3 Nisan Pazar 15:00-18:00
KALEM SÜSLEME

KALEM SÜSLEME

Tarih

  • 2 Nisan Cumartesi 15:00-18:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 20-31 MART 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 27 Mart 2016 Pazar 14:30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 26 Mart Cumartesi 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 27 MART PAZAR 15.00-18.00
PİNHANİ MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

PİNHANİ MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 26 Mart Cumartesi 16.00
KARLAR KRALİÇESİ SYMBOL'DE

KARLAR KRALİÇESİ SYMBOL'DE

Tarih

  • 20 Mart Pazar 14.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 20 Mart Pazar 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ

Tarih

  • 19 Mart Cumartesi 15.00-18.00
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SYMBOL'DE KUTLANIYOR

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SYMBOL'DE KUTLANIYOR

Tarih

  • 18 Mart Cuma 19.00
ÖMÜR GEDİK MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

ÖMÜR GEDİK MİNİ KONSER & İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 13 Mart Pazar 16.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Mart Programı

Tarih

  • 13 Mart Pazar 15.00 - 18.00
KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ SYMBOL'DE

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ SYMBOL'DE

Tarih

  • 13 Mart Pazar 14.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 12 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 12 Mart Programı

Tarih

  • 12 Mart Cumartesi 15.00 - 18.00
AYŞE KULİN İMZA GÜNÜ

AYŞE KULİN İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 12 Mart Cumartesi 15.00
KADINLAR GÜNÜ ZUMBA ETKİNLİĞİ

KADINLAR GÜNÜ ZUMBA ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 8 Mart Salı 16.00'da
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Tarih

  • 8 Mart Salı
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6 Mart Programı

Tarih

  • 6 Mart Cumartesi 15.00-18.00
DENİZ KIZI SYMBOL'DE

DENİZ KIZI SYMBOL'DE

Tarih

  • 6 Mart Pazar 14.30
İlyas Yalçıntaş Mini Konser & İmza Günü

İlyas Yalçıntaş Mini Konser & İmza Günü

Tarih

  • 5 Mart Cumartesi 16.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 5 Mart Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 5 Mart Programı

Tarih

  • 5 Mart Cumartesi 15.00 - 18.00
Gökçe Mini Konser & İmza Günü

Gökçe Mini Konser & İmza Günü

Tarih

  • 28 Şubat Pazar 16.00
ÖZGE UZUN İMZA GÜNÜ

ÖZGE UZUN İMZA GÜNÜ

D&R Buluşmaları Symbol'de

Tarih

  • 27 Şubat Cumartesi 15.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 28 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 28 Şubat Programı

Tarih

  • 28 Şubat Pazar 15.00-18.00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 27 Şubat Program

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 27 Şubat Program

Tarih

  • 27 Şubat Cumartesi 15.00
MUHAMMET ŞENGÖZ İMZA GÜNÜ

MUHAMMET ŞENGÖZ İMZA GÜNÜ

Tarih

  • 21 Şubat Pazar 16.00 - 20.00
MASAL DİYARI TİYATRO OYUNU

MASAL DİYARI TİYATRO OYUNU

Tarih

  • 21 Şubat Pazar 14.30 - 16.30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 20 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 20 Şubat Programı

Tarih

  • 20 Şubat Cumartesi 15.00
TÜRKAN ŞORAY SYMBOL'DE

TÜRKAN ŞORAY SYMBOL'DE

Tarih

  • 14 Şubat Pazar 17:00
SYMBOL'DE AŞK BOL

SYMBOL'DE AŞK BOL

Tarih

  • 14 Şubat Pazar 14.00 - 16.00
SYMBOL'DE AŞK BOL

SYMBOL'DE AŞK BOL

Tarih

  • 14 Şubat Pazar
SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

Tarih

  • 14 Şubat Pazar 19:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 14 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 14 Şubat Programı

Tarih

  • 14 Şubat Pazar 15.00
DOĞANCAN ÖZADLI SÖYLEŞİSİ

DOĞANCAN ÖZADLI SÖYLEŞİSİ

Tarih

  • 14 Şubat Pazar 15:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Şubat Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 13 Şubat Programı

Tarih

  • 13 Şubat Cumartesi - 15:00
Gökhan Keser Mini Konser & İmza Günü

Gökhan Keser Mini Konser & İmza Günü

Tarih

  • 13 Şubat Cumartesi - 16:00
SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

SYMBOL'DE MÜZİK DİNLETİSİ

Tarih

  • 7 Şubat Pazar 17:00 ve 19:00
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 7 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 7 Şubat Programı

Tarih

  • 7 Şubat Pazar
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 6 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 6 Şubat Programı

Tarih

  • 6 Şubat Cumartesi
Çocuklarda Sık Görülen Hastalıklar

Çocuklarda Sık Görülen Hastalıklar

Tarih

  • 6 Şubat Cumartesi
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 5 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 5 Şubat Programı

Tarih

  • 5 Şubat Cuma
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 4 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 4 Şubat Programı

Tarih

  • 4 Şubat Perşembe
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6-7 Şubat programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 6-7 Şubat programı

Tarih

  • 6-7 Şubat 2016
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 3 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 3 Şubat Programı

Tarih

  • 3 Şubat Çarşamba
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 2 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 2 Şubat Programı

Tarih

  • 2 Şubat Salı
MUCİT AMCA SYMBOL'DE 1 Şubat Programı

MUCİT AMCA SYMBOL'DE 1 Şubat Programı

Tarih

  • 1 Şubat Pazartesi
Creative Mind Preschool Etkinlikleri

Creative Mind Preschool Etkinlikleri

Tarih

  • 1-5 Şubat 2016
Mucit Amca Symbol'de

Mucit Amca Symbol'de

Tarih

  • 1-7 Şubat 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Okuma Etkinliği

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Okuma Etkinliği

Tarih

  • 31 Ocak Pazar 16:00 ve 17:30
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 31 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 31 Ocak Programı

Tarih

  • 31 Ocak Pazar 15:00-18:00
Cem Belevi Mini Konser & İmza Günü

Cem Belevi Mini Konser & İmza Günü

Tarih

  • 30 Ocak 2016 Cumartesi
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 30 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 30 Ocak Programı

Tarih

  • 30 Ocak Cumartesi 15:00-18:00
Dedemin Fişi Film Galası

Dedemin Fişi Film Galası

Tarih

  • 27 Ocak 2016
Candy Crush Dünyası

Candy Crush Dünyası

Tarih

  • 23-31 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 23 - 31 Ocak Etkinlik Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 23 - 31 Ocak Etkinlik Programı

23 Ocak 2016 El Kuklası Yapım Atölyesi

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Kuklalı Drama Atölyesi

24 Ocak 2016 Afrika Maske Yapım Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Maskeli Drama Atölyesi

30 Ocak 2016 Topaç Yapımı - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Sokak Oyun Atölyesi

31 Ocak 2016 Dans Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Dans Atölyesi

Tarih

  • 23 - 31 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 17 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 17 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER - Magnet Yapıyorum

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI - Bilgi Küpü

Tarih

  • 17 Ocak Pazar 15:00-18:00
Bora DURAN - Mini Konser İmza Günü

Bora DURAN - Mini Konser İmza Günü

Tarih

  • 16 Ocak Cumartesi 16:00
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 16 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 16 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER - Hikayem Seramikte Atölyesi

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI - Hareket Atölyesi

Tarih

  • 16 Ocak Cumartesi 15:00-18:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Işık ÖZTORUN - Tekin EZGÜTEKİN - Volkan DİNÇ

Tarih

  • 29 Aralık Pazar 2015
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 10 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 10 Ocak Programı

10 Ocak 2016

YMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER
Masal Dünyası Kral ve Kraliçe Yapım Atölyesi

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI
1 Masal Yaratıyorum

Tarih

  • 10 Ocak 2016
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Işık ÖZTORUN - Tekin EZGÜTEKİN - Volkan DİNÇ

Tarih

  • 10 Ocak Pazar 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 - 17 Ocak Etkinlik Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 - 17 Ocak Etkinlik Programı

09 Ocak 2016 Şapka Yapım Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Şapkalarla Drama

10 Ocak 2016 Masal Dünyası Kral ve Kraliçe Yapım Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI 1 Masal Yaratıyorum

16 Ocak 2016 Hikayem Seramikte Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Hareket Atölyesi

17 Ocak 2016 Hikayem Seramikte Atölyesi - SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Bilgi Küpü

Tarih

  • 09 - 17 Ocak 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ 9 Ocak Programı

09 Ocak 2016

SYMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER
Şapka Yapım Atölyesi

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI
Şapkalarla Drama

Tarih

  • 9 Ocak Cumartesi 2016
JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

JAPON FENERİ YAPIMI - VENEDİK MASK YAPIMI ATÖLYESİ

Tarih

  • 30 NİSAN CUMARTESİ - 1 MAYIS PAZAR 15:00-18:00
 SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 03 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 03 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER - Sulu Boya

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI - Drama Atölyesi

Tarih

  • 03 Ocak 2016
Don Kişot

Don Kişot

Nursel ÇELİKTÜRK - Tamer GÜLTEKİN - Ahmet Buğra KARAKOYUN

Seans 1 15:00

Seans 2 18:00

Tarih

  • 03 Ocak Pazar 2016
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 02 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ - 02 Ocak Programı

SYMBOL ÇOCUK ATÖLYESİ YETENEKLİ ELLER - El Kuklası Yapım Atölyesi

SYMBOL SAHNE ÇOCUK PERFORMANSLARI Drama Atölyesi

Tarih

  • 02 Ocak 2016
Kadınlar Kulübü Ayşe ARMAN Symbol' de

Kadınlar Kulübü Ayşe ARMAN Symbol' de

Tarih

  • 19 Aralık Cumartesi
ALTIN ÇOCUKLAR SATRANÇ TURNUVASI

ALTIN ÇOCUKLAR SATRANÇ TURNUVASI

Tarih

  • 19- 20 Aralık 2014
Eğlenceli ZUMBA etkinliğimizde spor ile dans bir arada

Eğlenceli ZUMBA etkinliğimizde spor ile dans bir arada

Tarih

  • 13 Aralık Pazar 15:00 - 18:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Kış aylarında çocuklarda ortaya çıkan KBB hastalıkları ve tedavi yöntemleri

KADINLAR KÜLÜBÜ Kış aylarında çocuklarda ortaya çıkan KBB hastalıkları ve tedavi yöntemleri

Tarih

  • 12 Aralık Cumartesi 14:00
Buray Mini Konser -  İmza Günü

Buray Mini Konser - İmza Günü

Tarih

  • 6 Aralık Pazar 16:00-17:30
Hansel ve Gretel' in Gerçek Hikayesi

Hansel ve Gretel' in Gerçek Hikayesi

Tarih

  • 5 Aralık Cumartesi
KADINLAR KÜLÜBÜ Kış Mevsimi salık geçirmenin yolları

KADINLAR KÜLÜBÜ Kış Mevsimi salık geçirmenin yolları

Tarih

  • 5 Aralık Cumartesi 14:00
Hande KAZANOVA ile 2016 burç yorumları

Hande KAZANOVA ile 2016 burç yorumları

Tarih

  • 28 Kasım 15:00
RİTİM ATÖLYESİ

RİTİM ATÖLYESİ

28 Kasım Cumartesi günü 14:00 - 17:00 saatleri arasında yemek katındaki oyundaki oyun alanımızda sizleri bekliyor.

Tarih

  • 28 Kasım 14:00 - 17:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

Tarih

  • 21 -22 Kasım 13:00 - 14:00 - 17:00 - 18:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Estetik hakkında doğru bilinen yanlışlar

KADINLAR KÜLÜBÜ Estetik hakkında doğru bilinen yanlışlar

Tarih

  • 21 Kasım 15:00
D&R KOCAELİ SYMBOL YAŞAM MERKEZİ

D&R KOCAELİ SYMBOL YAŞAM MERKEZİ

Tarih

  • 20 KASIM CUMA Saat:15:00
SYMBOL Bowling Turnuvası

SYMBOL Bowling Turnuvası

Takımını kur, oyununu oyna.

İlk üç takıma sürpriz hediyeler...

Tarih

  • 16 Kasım 2015 Saat 18:00
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

Tarih

  • 15 Kasım Pazar
KURABİYE SÜSLEME ETKİNLİĞİ

KURABİYE SÜSLEME ETKİNLİĞİ

Tarih

  • 14 Kasım
10 Kasım Atatürk' ü Anma Programı

10 Kasım Atatürk' ü Anma Programı

10 Kasım Atatürk' ü Anma Programı

Tarih

  • 10 Kasım 16:00 - 18:00 - 20:00
Bremen Mızıkaçıları

Bremen Mızıkaçıları

7 Kasım Cumartesi ve 8 Kasım Pazar günleri 18:00 ve 20:00 saatleri arasında sizleri bekliyor

Tarih

  • 7 - 8 Kasım Saat 18:00 - 20:00
Neslihan Yavuzcan ile spor zamanı

Neslihan Yavuzcan ile spor zamanı

Tarih

  • 3 Ekim 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW MASKOT ROCK - KUKLA DANS - MİNİ DİSKO

SÜPER ÇOCUK SHOW MASKOT ROCK - KUKLA DANS - MİNİ DİSKO

Tarih

  • 31 Ekim - 1 Kasım 14:00 - 18:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Gebe kalmaya hazır mısınız?

KADINLAR KÜLÜBÜ Gebe kalmaya hazır mısınız?

Tarih

  • 31 Ekim 14:00
YAZI ATÖLYESİ

YAZI ATÖLYESİ

Tarih

  • 31 Ekim - 1 Kasım
MARSUPİLAMİ

MARSUPİLAMİ

Tarih

  • 29 - 30 Ekim 2015
YANKI DANS - ZEYBEK

YANKI DANS - ZEYBEK

Tarih

  • 29 Ekim Perşembe 14:00 - 16:00- 18:00
KADINLAR KÜLÜBÜ Normal Doğum Coşkusu Yaşayın!

KADINLAR KÜLÜBÜ Normal Doğum Coşkusu Yaşayın!

Tarih

  • 24 Ekim 14:00
Atiye Mini Konser - İmza Günü

Atiye Mini Konser - İmza Günü

Tarih

  • 18 Ekim Pazar 16:00 - 17:00
Aylin KABASAKAL ile annelik ve oyunculuk

Aylin KABASAKAL ile annelik ve oyunculuk

Tarih

  • 10 Ekim 15:00
Keçe Atölyesi

Keçe Atölyesi

Tarih

  • 10 Ekim 2015
Karikatür Atölyesi

Karikatür Atölyesi

Tarih

  • 7 Ekim 15:00 - 18:00
KORSANLAR ATÖLYESİ

KORSANLAR ATÖLYESİ

Tarih

  • 26 - 27 Eylül 2015
İpek Tanrıyar ile moda, stil ve güzellik

İpek Tanrıyar ile moda, stil ve güzellik

Tarih

  • 19 Eylül 15:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

Tarih

  • 19 - 20 Eylül 13:00 - 14:00 - 17:00 - 18:00
Ece VAHAPOĞLU ile AVM' de spor ve yürüyüş

Ece VAHAPOĞLU ile AVM' de spor ve yürüyüş

Tarih

  • 12 Eylül 15:00
Denizciler Atölyesi

Denizciler Atölyesi

Tarih

  • 12 - 13 Eylül 14:00-18:00
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

Tarih

  • 5 - 6 Eylül
Akıl Oyunları

Akıl Oyunları

Tarih

  • 30 Ağustos 2015 Pazar 13:00 - 18:00
Eski Mısır

Eski Mısır

Tarih

  • 29 - 30 Ağustos
SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

SÜPER ÇOCUK SHOW ve SİHİRBAZ

Tarih

  • 22 -23 Ağustos 14:00 16:00
ROSIE' nin Dünyası

ROSIE' nin Dünyası

Tarih

  • 15 -16 Ağustos
Hayvanlar Alemi Macera Ormanı

Hayvanlar Alemi Macera Ormanı

8 Ağustos Cumartesi ve 9 Ağustos Pazar günleri sizleri bekliyor.

Tarih

  • 8 - 9 Ağustos 2015
Can

Can

Tarih

  • 1 - 2 Ağustos Cumartesi
BURADA EĞLENCE BOL

BURADA EĞLENCE BOL

6 - 12 Temmuz tarihleri, arasında, birbirinden renkli aktiviteler, eglenceli yarışmalar, neşeli oyunlar ve daha fazlası Doğu Marmara'nın yeni sembolünde!

Tarih

  • 6 - 12 Temmuz 2015
SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Ebru Atölyesi

SYMBOL ÇOCUK KULÜBÜ Ebru Atölyesi

Tarih

  • 4 - 5 Temmuz
KÖSTEBEKGİLLER

KÖSTEBEKGİLLER

27 Haziran Cumartesi - 28 Haziran Pazar 13:00 - 14:00 - 16:00 - 17:00

Tarih

  • 27 - 28 Haziran 2015
BAHTİYAR BAHTIKARA

BAHTİYAR BAHTIKARA

Annesi Terbiye ve 2 yeğeniyle birlikte yaşayan Bahtiyar Hoca (Kadir Çöpdemir), annesinin sürekli sorunlar çıkarması nedeniyle bir türlü evlenememiştir. Kasabalarına yeni taşınan Pakize'den (Yeşim Salkım) ilk karşılaşmalarından itibaren hoşlanan Bahtiyar, onunla nikah kıymayı kafasına koyar. Ancak yeğeni Kırık Orhan'ın da Pakize'de gözü vardır ve Pakize için büyü de dahil her şeyi deneyecektir.

Seanslar

  • 15:00-17:15-19:30-21:45
SAFTİRİK GREK İN GÜNLÜĞÜ

SAFTİRİK GREK İN GÜNLÜĞÜ

Anne, babası ve iki erkek kardeşiyle birlikte büyükannelerinin 90. doğum günü kutlamasına katılmak için yollara düşen Greg'in aklında başka planlar vardır. Indianapolis'te düzenlenecek oyun fuarına katılmak isteyen Greg ve kardeşleri bu yolculuğu sabote edecek, Heffley ailesinin fertleri unutamayacakları olaylar yaşayacaktır.

Seanslar

  • 11:00-13:00-15:00-17:00-19:00-21:00
KANLI OYUN

KANLI OYUN

Scare Campaign adlı kamera şakası programı, 5 yıldır insanları korkutmakta ve ilgiyle takip edilmektedir. Ancak internet üzerinden yayın yapan bir başka program, reytinglerini tehdit etmeye başlayınca şakaların dozunu bir adım öteye götürmeye karar verirler. Sıradaki şakalarında, bir akıl hastanesinin yeni bekçisi Rohan'ı oldukça gerçekçi yöntemlerle korkutmayı denerler. Ne var ki Rohan bu yeri çok iyi tanımaktadır ve şakaya tahammülü yoktur. Ekip için şaka olarak başlayan çekimler, son derece ciddi bir hayatta kalma mücadelesine dönmüştür.

Seanslar

  • 11:00-13:00-17:15-19:15-21:15
HERŞEY MÜMKÜN

HERŞEY MÜMKÜN

Zengin bir işadamı, sevgilisiyle birlikte yakalandığı fotoğraflarla şantaja maruz kalınca başka bir çare bulmak zorunda kalır. Bu da, tesadüfen varlığından haberdar olduğu, kendisine ikizi gibi benzeyen, piyangoyu kazanıp tüm eski hayatını geride bırakmış tesisatçı İbrahim ile yer değişmesi olur. Ancak güzel sevgilisinin bu 'kopyaya' aşık olması üzerine işler kontrolden çıkacaktır.

Seanslar

  • 12:00-14:15-16:30-18:45-21:00
OSMANLI SUBAYI

OSMANLI SUBAYI

Sevdiği adam Jude'un (Josh Hartnett) yanında olabilmek için Amerika Birleşik Devletleri'nden kalkıp İstanbul'a gelen Lillie (Hera Hilmar) bütün itirazlara ve zorluklara rağmen başladığı işi bitirerek Jude'un yanına, Van'daki Amerikan tıbbi misyonuna gider. Burada hemşirelik yapmaya başlayan Lillie ile ona İstanbul'dan Van'a dek eşlik etmiş olan Osmanlı subayı İsmail (Michiel Huisman) arasında bir aşk filizlenir. İki aşk arasında kalan Lillie ve oradaki herkes için yaklaşan büyük savaş, işleri iyice zorlaştıracaktır.

Seanslar

  • 12:15-14:30-16:45-19:00-21:15
KAHRAMANLAR TAKIMI

KAHRAMANLAR TAKIMI

Bulunduğu her yerde kargaşa çıkaran Maymun Kral, sonunda tanrılar tarafından Beş Element Dağı'nda yalnızlığa mahkum edilir. Aradan 500 yıl geçtiğinde Maymun Kral'ı gören olmasa da adı bir efsane olarak dillerde dolaşmayı sürdürmüştür. Liu adındaki bir çocuk da bu efsaneden çok etkilenmiştir. Bir gün yaşadığı köye saldıran canavalar yüzünden yanına küçük bir kızı da alarak evinden kaçmak ve Beş Element Dağı'na sığınmak zorunda kalır. Burada tesadüfen bulduğu Maymun Kral'ın üzerindeki büyüyü istemeden çözer ve kralı serbest bırakır. Derhal Çiçek ve Meyve Dağı'ndaki evine dönmek isteyen isteyen kral, mührün tam olarak çözülebilmesi için Liu'nun evine dönmesine yardım etmek ve kötücül güçlerle yüzleşmek durumunda kalacaktır.

Seanslar

  • 12:30-14:30-16:30-18:30-20:30
4N1K

4N1K

Büşra Yılmaz'ın aynı adlı kitabından sinemaya uyarlanan 4N1K, lise öğrencisi Yaprak'ın hikâyesini anlatıyor. Yaprak (Gözde Mutluer), çocuk yaşlardan itibaren beraber büyüdüğü ve farklı, renkli karakteristik özelliklere sahip, lise çağlarında,5 kişilik arkadaş grubunun tek kız üyesidir. Kendine, kızlar dünyasından uzak, Ali (Hasan Denizyaran), Sinan (Cihan Şimşek), Gökhan (Sina Özer) ve Oğuz'dan (Cemrehan Karakaş) oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur. Bir gün,bu dünya gizemli bir biçimde hayatına giren Barış'ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızların dünyasına bir keşfe çıkarır… Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir 'Masal Prensi'ni, ya da 'Gamzeli Kahraman'ı seçecektir.

Seanslar

  • 12:00-14:15-16:30-18:45:21:00
YARATIK

YARATIK

Ridley Scott'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Alien evreninde geçecek olan Alien: Covenant, 2012 yapımı Prometheus'un devamı niteliğinde bir hikâyeyi ele alacak. Covenant adlı bir gemi, sakin ve bilinmeyen bir gezegene iniş yapar. Tayfa, başlangıçta gezegeni keşfedilmemiş bir cennet olarak görse de, karanlık kendini gösterdiğinde ekibin fikri değişecektir.

Seanslar

  • 11:45-14:15-16:45-19:15-21:45
KRAL ARTHUR

KRAL ARTHUR

Guy Ritchie'nin yönetmenliğini üstlendiği King Arthur: Legend of the Sword, Excalibur'u taşından çekerek kehaneti yerine getiren Kral Arthur'un, taht için ailesini öldüren Vortigern'le olan mücadelesini anlatıyor. Arthur çocukken babası öldürüldüğünde, amcası Vortigern (Jude Law) taç giyer. Doğuştan kazanılan hakkı kendisinden çalınan ve kim olduğuna dair hiç bir fikri olmayan Arthur, şehrin arka sokaklarında, ekmeğini taştan çıkaran biridir. Ama bir kez kılıcını taştan çektiğinde, bütün hayatı alt üst olur ve hoşuna gitse de gitmese de gerçek mirasına sahip çıkmaya mecbur bırakılır.

Seanslar

  • 11:30-14:00-15:15-16:30-17:45-19:00-20:15-21:30
GALAKSİNİN KORUYUCULARI

GALAKSİNİN KORUYUCULARI

2014 yılında büyük sükse yaratan Galaksinin Koruyucuları'nın devam filmi, Peter Quill, nam-ı diğer Star-Lord ve ekibinin maceralarını anlatmaya devam ediyor. Marvel'dan Galaksinin Koruyucuları 2 filminde ekip kâinatın uzak cephelerinde dolaşırken çeşitli maceralara dahil olmaya devam ediyor. Koruyucular, yeni kurdukları ailelerini korumak için savaşırken Peter Quill'ın asıl geçmişinin gizemini de çözmek zorundadırlar. Eski düşmanlar yeni müttefiklere dönüşürken, hayranların klasik çizgi romanlardaki favori karakterleri kahramanlarımızın yardımına koşuyor. Marvel Sinema Evreni genişlemeye devam ediyor.

Seanslar

  • 15:00-18:00-21:00
 MAŞA İLE KOCA AYI

MAŞA İLE KOCA AYI

Maşa ile Koca Ayı, Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edilmektedir. Çocuklar için özel yapılan ve ilk kez 'İnteraktif' sinema deneyimi yaşatacak olan filmde Doğukan Manço ve Aydilge yer alıyor. Projede sesleriyle değil,direkt yer alıyorlar.Ayrıca filmde seyirceye birçok sürpriz hazırladılar.Bu arada Doğukan Manço babası Barış Manço'nun ''Ayı'' şarkısını yeniden aranje etti.

Seanslar

  • 11:00-13:00
KOLONYA CUMHURİYETİ

KOLONYA CUMHURİYETİ

BKM''nin yapımcılığında hayata geçen Kolonya Cumhuriyeti, Dedemin Fişi, Çarşı Pazar sinema filmlerinin senaristi olarak tanınan Murat Kepez'in de ilk uzun metraj sinema filmi. Komedi türündeki yerli filmde Çağlar Çorumlu, Uğur Bilgin, Mahir İpek gibi isimler yer alıyor. Dünyaya bir uzaylı inse nereye inerdi diye düşündünüz mü? Elbette Kolonya'ya! Kolonya'ya iniş yapan uzaylı yerel halkın büyün sevgisiyle karşılanıyor ancak bir kaza oluyor ve kutlamalar sırasında uzay mekiği yerle yeksan oluyor! Kolonya'da bir müddet konaklamak zorunda kalan uzaylı ile yerel halkın arasında da bir macera başlıyor.

Seanslar

  • 12:30-14:45-17:00-19:15-21:30
HIZLI VE ÖFKELİ 8

HIZLI VE ÖFKELİ 8

Kadrosuna Helen Mirren ve Charlize Theron'u ekleyen Hızlı ve Öfkeli 8, ekibin en zorlu görevine odaklanıyor. En zor işlerin altından kalkan ekibi Hızlı ve Öfkeli 8'de bekleyen engel, daha önce karşılaşmadıkları türden olacak. Brian (Paul Walker) ve Mia (Jordana Brewster)'nın tüm bu hengâmeden emekli olması sonrası Dom (Vin Diesel), gizemli suçlu Cipher (Charlize Theron)'ın etkisi altına girip ekibine sırtını döner. Hobbs (Dwayne Johnson) ve Letty (Michelle Rodriguez) önderliğindeki ekip, bu sefer Dom'u durdurmaya çalışacaktır.

Seanslar

  • 11:00-13:30-16:15-19:00-20:30-21:45
ŞİRİNLER KAYIP KÖY

ŞİRİNLER KAYIP KÖY

Tamamı animasyon olan Şirinler: Kayıp Köy'de, gizemli bir harita, Şirine'yi ve en yakın arkadaşları Gözlüklü, Sakar ve Güçlü Şirin'i bir maceraya sürükler. Şirine, Gözlüklü, Sakar ve Güçlü Şirin beraberce sihirli yaratıklarla dolu Yasak Orman'daki gizemli bir kayıp köyü, büyücü Gargamel'den önce bulmak zorundadırlar. Kahramanlarımız, aksiyon ve tehlike dolu bu serüvende, Şirinler tarihinin en büyük sırrını keşfederler.

Seanslar

  • 11:45-13:30
PATRON BEBEK

PATRON BEBEK

7 yaşındaki Tim Templeton, anne ve babasıyla birlikte çok mutlu bir hayat sürerken güzel günlerin sonu, bir erkek kardeşinin olduğunu öğrenmesiyle gelir. Ancak kardeşi hiç de diğer bebekler gibi değildir, büyük insanlar gibi konuşan, takım elbise giyip bond çanta taşıyan bu bebeğin amacı, Puppy Şirketi'nin başkanının kurduğu komployu boşa çıkarmak, dünyadaki sevgi dengesinin bozulmasını önlemektir. Tim, bebeğin bir an önce gidebilmesi için işbirliği yapmaya karar verir.

Seanslar

  • 11:15-13:15-15:15