Yukarı Çık

Kavanlar Grup

Hakkımızda

Kavanlar İnşaat 45 yıldır sağlam temeller üzerine güven inşa ettiği farklı projeler ile kendi alanında saygın bir noktaya ulaştı. Ülkemizin geleceği için güvenli yatırımlara da imza atan firmamız, hayata değer katan ve modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren yeni mimari konspetleri geliştirdi.

Başarılı ve sağlam projelere imza atmamızın altında yatan önemli yatırımlarımızdan birisi de İzmit ve Körfez Kavanlar Hazır Beton Tesisleri. Kendi tesislerimizde ürettiğimiz hazır beton şüphesiz ki, firmamızın sağlam temelleri atmasındaki en önemli etken oldu.

Misyonumuz

Yaptığımız her yeni projede bilgi birikimlerimizin yanında kendimizi gerek teknik ve gerekse de teknoloji anlamda yenilemek açısından insan ve ekipmana önemli yatırımlar yapmayı kendimize misyon edindik.

Yönetim Mesajı

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde güven ve kaliteden asla ödün vermedik. Tüm projelerimizde deneyimli, dinamik ve çağdaş kadromuzla; doğa, çevre ve modernizmi uyumlu bir şekilde harmanlayıp üzerimize düşen sosyal sorumluluk görevimizi de yerine getirdik. Bundan sonraki dönemlerde sadece bölgemizin değil tüm Türkiye’nin önemli firmalarından birisi olma yolunda süratle ilerleyeceğiz.

www.kavanlar.com.tr